XanGo آب و 3 مرحله برنامه بازاریابی توسط اندی Willoughby: زنده صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار ؟

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on XanGo آب و 3 مرحله برنامه بازاریابی توسط اندی Willoughby: زنده صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار ؟

XanGo آب و 3 مرحله برنامه بازاریابی توسط اندی Willoughby: زنده صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار ؟

[ad_1]

تا آنجا که میوه ها به کوچک میوه Mangosteen است محمد علی از مکمل های بهداشتی و سلامتی در جهان است. آن خاصلی و پر از xanthones و فیبر و باارزش است برای آن محتوای آنتی اکسیدانی بالا. آن است که با این در ذهن است که اندی Willoughby شده است خود را بازاریابی بهداشت و سلامتی نوشیدن آب XanGo در 3 مرحله برنامه بازاریابی.

آگهی به عنوان یک “مینی حق رای دادن” 3 مرحله برنامه بازاریابی است که یک برنامه طراحی شده برای توزیع و فروش آب XanGo. به این دلیل که محصول فروخته شده در فروشگاه ها و خوبی های زیر وجود دارد یک فرصت خوب برای موفقیت در چند سطح بازاریابی کسب و کار. با یک سیستم از استراتژی ها و ابزار و همچنین به عنوان فروش واقعی منجر به 3 مرحله طرح بازاریابی این نسخهها کار شبیه به این:

اندی Willoughby تبلیغ محصول خود را در رادیو و تلویزیون. شما در حال سرمایه گذاری در این رادیو co-op و منجر شده است که تولید شده از این رادیو تبلیغات مشترک در میان اعضای دیگر از co-op برای کمک به آنها در ساختمان عظیم “خط پایین” پایه مشتری مورد نیاز برای خرید و فروش آب XanGo. داشتن دسترسی به منجر است بسیار قابل توجه آنجا که اکثر مردم در مبارزه با ایجاد آگهی و پایه مشتری.

برای $35.00 اولیه عضویت شما برای دسترسی به این co-op منجر می شود. وجود دارد در رفتن هزینه ماهانه برای نگه داشتن شما در بخش co-op. شما نیاز به خرید یک مورد از آب XanGo ماهانه و این نیز بر روی رفتن ماهانه. مورد چهار (4) 25 اونس بطری آب هزینه خواهد شد هر توزیع کننده $100.00. چرا که یک بطری آب XanGo به فروش می رساند برای $40.00, این برگ سود $15.00 به توزیع برای هر بطری به فروش می رسد.

توزیع کنندگان از این محصول استفاده از یک, استخدام, روش شناخته شده به عنوان “خط پایین” و درآمد اضافی ایجاد شده از فروش از دیگر توزیع کنندگان که ثبت نام شما همان چیزی است که باعث می شود این چند سطح بازاریابی کسب و کار. این فروش پرداخت می شود در 5 درصد کمیسیون به شما.

آن ضروری خواهد بود به فروش XanGo آب در مقادیر زیاد و همچنین به جذب توزیع کنندگان جدید. اما بخش عمده ای از درآمد تولید شده قطعا از “خط پایین” را ایجاد می کنید.

اندی Willoughby 3 مرحله برنامه بازاریابی لوازم توزیع کنندگان با آگهی که حیاتی در کمک به شما ساخت کسب و کار شما و افزایش فروش خود را. برای فردی که درک خوبی از چند سطح بازاریابی می داند که چگونه به نوبه خود منجر به یک مشتری بزرگ پایه و تجربه با “خط پایین” استخدام, سپس ممکن است این فرصت کسب و کار برای شما.

این مهم است که توجه داشته باشید در اینجا است که شما نیاز به قانع کننده از شخصیت و راحت با فروش مستقیم. به شما خواهد شد تماس با مشتریان بالقوه و توزیع کنندگان خود را.

به عنوان مشتریان اندی در وب سایت را به شما بگویم این است که یک “گرفتن سریع غنی” طرح. آن سالها طول می کشد کار سخت و پشتکار به موفقیت مدیریت کسب و کار MLM. افرادی وجود دارند که نمی فهمم این مفهوم و فریاد خواهد شد “کلاهبرداری” در بالای ریه های خود را از آنجا که آنها از خواب بیدار نشده کثیف غنی یک روز صبح. حدود 97 درصد میزان شکست در چند سطح بازاریابی کسب و کار برای دلایل من ذکر شده در بالا.

در یک کلام

این محصول در حال حاضر مقدار زیادی از تبلیغات قرار گرفتن در معرض و خوب زیر است. اما مقادیر عظیمی از آب که نیاز به فروش می رسد ممکن است به نظر می رسد دلهره آور است. استخدام اضافی توزیع کنندگان و دریافت کمیسیون از فروش خود را هنوز هم نیاز به حجم عظیمی. به نظر من که فروش یک محصول برای $40.00 در اقتصاد این ممکن است بیش از یک کمی دشوار است. مهارت های بازاریابی یک ضرورت مطلق است. شما می توانید موفق و پر سود درآمد MLM به عنوان طولانی به عنوان شما باید مهارت های مورد نیاز برای بازار کسب و کار شما.

قبل از سرمایه گذاری در 3 مرحله برنامه بازاریابی شرکت و یا هر شرکت آنها را بررسی کنید به طور کامل. برو به وب سایت های مختلف و شکایت تخته و خواندن آنچه که دیگران می گویند. اگر اکثر پست ها مثبت هستند, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن این شرکت است. اگر اکثریت شکایت منفی هستند, شما ممکن است بخواهید برای بررسی بیشتر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top