FTP مبانی

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on FTP مبانی

FTP مبانی

[ad_1]

هر کسی که از اینترنت دریافت کرده و به احتمال زیاد استفاده از یک برنامه FTP حتی بدون تحقق آن. اما اگر شما یک غیر متخصصین و اهل فن و کاربر گاه به گاه شما ممکن است تعجب که فقط FTP چیست ؟ آنچه در مورد FTP مشتری ؟

در اینجا پایه تعاریف رایج FTP نظر:

FTP

پروتکل انتقال فایل; پروتکل مورد استفاده برای انتقال فایل ها از طریق یک شبکه (از جمله اینترنت). در واقع, آن است که یک راه را برای شما برای کپی کردن فایل از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر استفاده می شود معمولا در Peer-to-Peer (P2P) فایل های.

سرور FTP

این است که یک سرور و یا کامپیوتر است که منتظر درخواست انتقال.

سرویس گیرنده FTP

این کامپیوتر که می فرستد درخواست به سرور FTP. هنگامی که درخواست تایید FTP client کامپیوتر می توانید دانلود و یا آپلود و یا به سرور. بنابراین برای مثال با ورود به اپل iTunes شما در حال ارسال یک درخواست به سرور خود را سرور خود را تایید id خود را و اجازه سطح و سپس متصل به کامپیوتر شما و اجازه می دهد تا شما را به دانلود فایل های.

Anonymous FTP

این به این معنی است که یک سرویس گیرنده FTP می توانید اتصال به سرور FTP با کمی و یا بدون صلاحیت یا تایید. بسیاری از سایت های دانلود رایگان با استفاده از این توانایی بنابراین اساسا هر کسی می تواند دانلود از سایت خود را بدون داشتن یک حساب کاربری.

میزبان FTP

این یک سرویس است که می تواند “میزبان” یک سایت FTP بنابراین به جای استفاده از سرور خود به عنوان سرور FTP کاربران می توانند برای ورود به سایت FTP و دانلود/آپلود و به میزبانی فضا. این یک سرویس پرداخت می شود معمولا با حافظه و کاربر محدودیت.

سایت FTP

این سایت (و یا مجموعه ای از فایل ها) به میزبانی میزبان FTP است که می تواند توسط نام کاربری و رمز عبور. بسیاری از سایت های FTP ذخیره شده در میزبانی سرور در حالی که دیگران ممکن است در واقع یک سرور متعلق به پدیدآورنده داده است.

FTP Proxy

این نوع مانند یک دروازه بان بنابراین اگر یک درخواست فرستاده شده به سرور FTP از آن می رود از طریق پروکسی برای اولین بار این درخواست پس از آن هدایت می شوید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top