Fredericka “Marm” Mandelbaum – موفق ترین حصار در تاریخ شهر نیویورک

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on Fredericka “Marm” Mandelbaum – موفق ترین حصار در تاریخ شهر نیویورک

Fredericka “Marm” Mandelbaum – موفق ترین حصار در تاریخ شهر نیویورک

[ad_1]

Fredericka “Marm” Mandelbaum متولد شد و در سال 1818 در کشور پروس. او با مهاجرت به ایالات متحده در سال 1848 با همسرش ولف Mandelbaum. یک زن اوج مقیاس در بیش از 250 پوند Mandelbaum افتتاح یک فروشگاه کالاهای خشک در 79 کلینتون خیابان گوشه ای از Rivington در طبقه همکف یک ساختمان سه طبقه است که او بعد از خریداری و با خود بد بدست داشت. با سال 1854 فروشگاه کالاهای خشک شد یک جبهه برای بزرگترین شمشیربازی عملیات در تاریخ شهر نیویورک است. او زندگی می کردند در دو طبقه از ساختمان با شوهرش پسر و دو دختر و آپارتمان خود را به عنوان پرخرج مبله به عنوان هر یک در شهرستان البته با کالاهای سرقت رفته است. در میان معروف کلاهبرداران او پرداخته بودند شانگ دراپر جورج Leonidas Leslie, بانجو, پیت امرسون علامت Shinburn بیل موشر و جو داگلاس.

Mandelbaum شناخته شده بود برای پرتاب احزاب اسراف در آپارتمان خود با حضور هر شناخته جنایی در این شهر از هر دو جنس نر و ماده از جمله قضات و سیاستمداران او در جیب عقب. دانستن زن بودند به خوبی یا حتی بهتر از کلاهبرداران از مردان او خوب دوستان با جنایتکاران مانند سیاه لنا Kleinschmidt بزرگ مری الن کلگ ملکه لیز کمی آنی, مادر هوبارد و بدنام جیب بر و دزد سوفی لیون که با بانک-دزد شوهر ند حق نقل مکان کرد بیش از رودخانه هادسون به نیوجرسی و شناخته شده به عنوان ملکه هکنساک.

Mandelbaum برای اولین بار چشم پلیس در سال 1862 و تخمین زده می شود که از سال 1862 به سال 1884 او به کار گرفته بین $5-10 میلیون دلار از اموال به سرقت رفته. کسب و کار خیلی خوب بود او تصمیم گرفت برای قرار دادن برخی از کلاهبرداران در حقوق اما رها که ایده هنگامی که او گرفتار چند از آنها را واسطه خود را از مغازه به سرقت رفته به سایر نرده ها. (او چه انتظار ؟ صادق کلاهبرداران?) او همچنین تصمیم گرفت برای شروع یک مدرسه برای کودکان در گرند خیابان که در آن tykes می تواند به یادگیری اصیل حرفه ای از زمین تا شروع به انتخاب کنید-جیب و دزدکی حرکت کردن دزد. برای کودکان بزرگتر او دروس ارائه شده در سرقت ایمن-شکستن تهدید و اعتماد به نفس بازی. مدرسه اش شد و به خوبی می دانم که از برجسته مقام پلیس کاربردی برای پذیرش وادار Mandelbaum برای تعطیل کردن مدرسه بلافاصله.

هر زمان که Mandelbaum آیا خودش به مشکل او همیشه می تواند بر روی تعداد کمی آبه هامل و بزرگ بیل هاو از قانون شرکت هومل و هاو (اشتباه نشود با شرکت حقوقی دیویی Screwem و هاو) برای پیدا کردن هر راه گریز آنها می تواند پیدا قانونی و غیر قانونی برای حفظ Mandelbaum خارج از زندان است. هابل و هاو بودند از جمله خدمات خوب به Mandelbaum او داده مى سالانه نگهدارنده از $5000.

در سال 1884 نیویورک دادستان منطقه Peter B. اولنی استخدام Pinkerton آژانس کارآگاهی به نفوذ Mandelbaum را سازمان جرم و جنایت. یکی از کارآگاهان به فروش می رسد او به سرقت رفته و حمل و نقل از ابریشم و هنگامی که خانه اش حمله کردند و روز بعد دستگیر شد و با پسر ژولیوس و کارمند هرمان Stroude. Mandelbaum شد متهم با grand larceny و دریافت کالا سرقت رفته است. اما زیرک هابل و هاو مرتب برای Mandelbaum به قید وثیقه آزاد شد. توسل به فرم او شروع به پریدن کرد به قید وثیقه و نقل مکان به تورنتو در کانادا که در آن او زندگی می کردند بقیه زندگی خود را به راحتی.

برای اضافه کردن توهین به جراحت ایالت نیویورک کردم hoodwinked توسط هابل و هاو و کج ضامن که قرار بود برگزار شد اموال Mandelbaum تا به حال متعهد به قید وثیقه. با استفاده از backdated چک آنها انتقال اموال به Mandelbaum دختر همراه با خواص دیگر دولت در این فرایند قرار دادن پیوندها ، قرار دادن انگشت خود در چشم شهر نیویورک پلیس Mandelbaum هنوز هم می خواستم برای جنایات خود. سفر چندین بار به شهر نیویورک در لباس مبدل را با بگیرید و یاد دهید آنها را کمک به طرح چند heists.

داشتن پیچ دولت آمریکا تا آنجا که هر زن در تاریخ آمریکا Mandelbaum درگذشت علل طبیعی در کانادا در سال 1894 در سن 76. هاو درگذشت مسالمت آمیز در تخت در سال 1903 اما در سال 1905 کمی آبه هومل شد و به زندان فرستاده شده برای چندین فقره حقوقی قصور.

به قول Meat Loaf, یکی از سه العین بد نیست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top