Cybercasing – اپل و دوربین Geo-Tag و این بدان معنی برای ایمنی خود را

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on Cybercasing – اپل و دوربین Geo-Tag و این بدان معنی برای ایمنی خود را

Cybercasing – اپل و دوربین Geo-Tag و این بدان معنی برای ایمنی خود را

[ad_1]

من می دانم که شما می خواهم به این باور است که همه مردم به جز قصد خوب. من می دانم که من می خواهم. شاید ما احساس می کنیم این راه از آنجا که ما فقط نمی فهمم چرا هر کسی که نیاز به صدمه زدن به شخص دیگری. اما من آمده ام در سراسر برخی از اطلاعات است که فقط نگران کننده است. دیگر کلمه جدید اضافه شده است به ما واژگان با توجه به تکنولوژی – این یک بازی سرگرم کننده کلمه. که کلمه “cybercasing”.

فقط آنچه که cybercasing? آن عمل از ردیابی افراد از طریق آنها ارسال شده گرافیک. این ممکن است زیرا بسیاری از دوربین های دیجیتال و تلفن های هوشمند به طور پیش فرض به طور خودکار جاسازی geo-برچسب ها به تصاویر. طول و عرض جغرافیایی تعبیه شده به عکس و یا ویدیو. هنگامی که این تصاویر آپلود شده به سایت از تصاویر هنوز هم حفظ این اطلاعات است. با استفاده از یک سرویس مانند نمای خیابان گوگل این اطلاعات را می توانید از آدرس که در آن تصویر ایجاد شد.

نه بیش از حد نگران فقط رتبهدهی نشده است…. محققان قادر به موفقیت دست آوردن آدرس منزل از افرادی که تا به حال ارسال شده عکس در تبلیغات در Craigslist حتی اگر این افراد تا به حال تصمیم به نگه داشتن خود را در آدرس وب خود را ارسال. آماده برای دریافت creepier این محققان قادر بودند برای به دست آوردن آدرس های که در آن خانه ویدئوها از کودکان ضرب گلوله کشته شده بود توسط جستجو بر اساس تگ “کودکان و نوجوانان” در یوتیوب. آنها اقدام به جستجو برای اخیر ویدئوها از همان کسانی که به کاربران که ثبت شده است بیش از 1000 مایل از خانه آدرس. در حدود 15 دقیقه محققان قادر به تعیین که 13 از این تصویری پوستر شد و به احتمال زیاد هنوز دور در تعطیلات, ترک خانه های خود را خالی و در دسترس برای سرقت.

آن را ممکن است به نوبه خود این ویژگی ها بر روی تلفن های همراه و دوربین های دیجیتال است که آیا geo-tagging به طور پیش فرض. برای بسیاری از تلفن های همراه و دوربین های دیجیتال یک نگاه را از طریق کتابچه راهنمای کاربر (چاپی یا آنلاین) باید توضیح دهد چه شما صاحب نیاز به دانستن است.

برای اطلاعات بیشتر شما می توانید از مقاله “Cybercasing مشترک: در پیامدهای حریم خصوصی از برچسب گذاری جغرافیایی” توسط جرالد فریدلند و رابین تابستان است. این مقاله را می توان در http://www.icsi.berkeley.edu/cgi-bin/pubs/publication.pl?ID=002932

شما آن را مدیون خودتان و خانواده خود را به تحصیل شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top