9 گام اساسی در حرکت به وب سایت وردپرس به یک میزبان جدید

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on 9 گام اساسی در حرکت به وب سایت وردپرس به یک میزبان جدید

9 گام اساسی در حرکت به وب سایت وردپرس به یک میزبان جدید

[ad_1]

راضی نیست با این سرویس ؟ نه گرفتن آنچه شما برای پرداخت? نداشتن 100% کمک از ارائه دهنده خود را و ترس از دست دادن داده ها ، شما ممکن است بخواهید شروع به حرکت به وب سایت وردپرس خود را به یک میزبان جدید. نگران نباشید در مورد آسیب رساندن به خود سایت. شما می توانید وب سایت وردپرس خود را به یک میزبان جدید رایگان از سرخوردگی و تاخیر هنگامی که شما به دنبال روش صحیح. در اینجا چگونه است.

 1. را انتخاب کنید یک وردپرس جدید میزبان

واقعا طول می کشد زمان برای مهاجرت وب سایت وردپرس خود را به یک میزبان جدید. بنابراین شما بهتر است وقت خود را به عنوان به خوبی در انتخاب جدید خود وردپرس میزبانی وب ارائه دهنده است. اگر شما ترجیح می دهند به اشتراک گذاشته شده میزبانی وب ارائه دهنده تالارها بهترین برای شما. به علاوه شما واجد شرایط برای 50 ٪ تخفیف. سایتها می تواند بهترین اگر شما را انتخاب کنید میزبانی ابری یا مکان خاص ارائه دهندگان. نه به ذکر است سه مرکز داده در کشور است.

 1. پشتیبان گیری از فایل های سایت

پس از تصمیم گیری که وردپرس ارائه دهنده را انتخاب کنید بعد از عمده پروژه به انجام است تا از تمام داده ها در سایت خود ، به یاد داشته باشید برای بازگشت به بالا فایل های خود را قبل از ساخت هر گونه تغییر در وب سایت شما.

پلاگین است که می تواند بازگشت به بالا فایل های خود را در همه جا. شما می توانید انتخاب کنید هر پلاگین را انتخاب کنید. پس از نصب این افزونه شما سریع راه اندازی جادوگر. اما آماده سازی خود را برای استفاده از این راهنمای گام برای تکمیل روند. شما می توانید یک برنامه FTP و سپس اتصال به میزبان وب سایت خود را برای کپی کردن فایل های خود را به یک پوشه بر روی یک کامپیوتر. آن را ممکن است گاهی اوقات برای تکمیل این مرحله بسته به تعداد ارسال های رسانه ای بر روی وب سایت خود را.

 1. انتقال سایت وردپرس خود را

نمی از دست دادن صبر و شکیبایی شما هنوز رتبهدهی نشده است. از آن خواهد شد آسان تر است. فقط ورود به پنل حساب کاربری در وب سرور خود را و باز phpMyAdmin نرم افزار. سپس را انتخاب کنید, پایگاه داده, داشتن نصب وردپرس خود را از لیست انتخاب کنید کارشناس زبانه در منو است.

صادرات سریع و تنظیمات SQL خواهد بود به اندازه کافی برای مهاجرت است. روند مهاجرت شروع خواهد شد هنگامی که شما با کلیک بر روی دکمه برو. یک بار دیتابیس و FTP انتقال باید هر دو انجام, شما خوب به آن بروید در مرحله بعدی است.

 1. ایجاد پایگاه داده وردپرس خود را انتخاب میزبان سرور

شما در حال انجام یک کار بزرگ است. ببینید این که مشکل نیست حرکت به وب سایت وردپرس خود را به یک میزبان جدید. اما قبل از اتمام مهاجرت شما باید به ایجاد یک پایگاه داده که در آن شما می توانید خود را انتقال داده ها SQL.

اتصال جدید خود را به میزبان وب سایت به پنل نرم افزار. در شما پیدا کردن این روند دشوار میزبان وب خود تماس بگیرید تیم پشتیبانی برای کمک به شما در ایجاد داده های جدید خود را پایه. فراموش نکنید که به نوشتن در MySQL با نام کاربری و رمز عبور برای شما ممکن است نیاز است که بعد.

 1. ویرایش wp-config.php فایل

باز کردن پوشه بر روی کامپیوتر شما که در آن شما دانلود فایل ها بر روی وب سایت خود را. باز wp=config.php که کنترل ارتباط بین وردپرس و پایگاه داده خود را. شما باید برای ایجاد یک کپی از این فایل در پوشه دیگری در کامپیوتر شما. فقط مطمئن شوید که شما هنوز هم می توانید بازگرداندن آن پس از تغییرات. باز کردن نسخه اصلی فایل و انجام این سه مرحله است:

 1. تغییر نام پایگاه داده

نمی شود شگفت زده اگر شما نگاه کنید به این:

 1. define (‘DB_USER’, ‘db_user’);

db_user – این بخش خواهد شد به پایگاه داده MySQL را با نام قدیمی خود میزبان وب سایت. بنابراین شما نیاز به تغییر نام شما فقط ایجاد شده است.

 1. تغییر نام کاربری پایگاه داده

تغییر db_user از میزبان نام کاربری به یکی از جدید شما فقط ساخته شده است.

 1. define (‘DB_USER’, ‘db_user’);

تغییر db_user بخش را از میزبان نام کاربری جدید برای مطابقت با نام کاربری شما فقط ایجاد شده است.

 1. تغییر پایگاه داده رمز عبور کاربر

در نهایت ویرایش سوم خط.

 1. define (‘DB_USER’, ‘db_user’);

مطمئن شوید که این تغییر به رمز عبور جدید شما ساخته شده برای MySQL خود را. سپس ذخیره کنید wp-config.php و بستن فایل

 1. واردات پایگاه داده خود را

اشکالی ندارد! شما فقط ایجاد پایگاه داده جدید خود را. این زمان در اطراف, اجازه دهید ما شروع به وارد کردن روش.

رفتن به سرور جدید خود را پس از آن پنل و phpMyAdmin باز به انتخاب پایگاه داده بر روی دست چپ نوار کناری. از منو را انتخاب کنید واردات زبانه. کلیک کنید را انتخاب کنید فایل را از فایل به واردات بخش و کلیک بر روی فایل SQL شما صادر زودتر. علامت جزئی واردات جعبه چکامن است که آن مجموعه به SQL کلیک کنید و سپس به شروع روند واردات. واردات زمان بستگی به پایگاه داده خود را اندازه. توجه کنید شما یک پیام دریافت تایید که وارد شده است به پایان رسید.

 1. آپلود فایل های وردپرس خود را به میزبان جدید

پس از راه اندازی پایگاه داده جدید شروع به آپلود فایل ها بر روی وب سایت خود را. با استفاده از برنامه های FTP, اتصال به وب سایت جدید خود را میزبان و بررسی به پوشه ای که خود سایت برگزار خواهد شد. اگر آن را ابتدایی و سپس آپلود فایل به public_ پوشه HTML. فایل های وب سایت شما خواهد شد در حال حاضر شامل نسخه به روز شده از wp-config.php داشتن دایرکتوری از راه دور انتخاب شده است. این را چند دقیقه. فقط یک یادآوری نیست حذف این فایل ها را از کامپیوتر شما. آنها مورد نیاز خواهد بود تا آخرین مرحله.

 1. لینک به URL جدید و تعریف جدید دامنه

برای جلوگیری از هر گونه مسائل در این فرایند مانند دیگران تجربه کرده اند را شامل نمی شود لینک های خود را به پست های دیگر و یا درج تصاویر به طور مستقیم با اشاره به یک آدرس اینترنتی در روی سرور است که ممکن است باعث به هنگام نقل مکان کرد و یک دامنه جدید. اجرای جستجو و محل بر روی دامنه جدید شما در حال انتقال سایت به یکی از قدیمی.

تغییر آدرس سایت: شما در حال تغییر site_url و خانه URL مقادیر در پایگاه داده خود را در حالی که انجام جستجوی خود را و جای خود را در دامنه قدیمی. این برای اطمینان است که هنگامی که شما به سیستم وارد شوید آن را به طور خودکار به شما به طور مستقیم به دامنه جدید.

 1. پیکربندی تنظیمات DNS دامنه

شما فقط چند قدم دور از خط پایان. قبل از استفاده از این سایت شما نیاز به پیکربندی DNS دامنه خود را در تنظیمات. پس از آن خواهد بود نقطه روی خود, پیر, میزبان, شما باید به نقطه صحیح سوابق به آدرس IP جدید. البته این بستگی به جایی که شما ثبت نام دامنه خود را. نگران نباشید چرا که دامنه شما ثبت خواهد شد و شما را با ارائه تمام اطلاعات به روند موفقیت آمیز است. DNS تغییرات می تواند به طور کامل به پایان برسد تا 48 ساعت. آیا هر گونه تغییرات بر روی وب سایت خود را با در 48 ساعت.

درست پس از 48 ساعت دوره شما قادر خواهید بود برای دسترسی به وب سایت جدید میزبان در وب سایت شما. شما هم اکنون می توانید بازدید های قدیمی میزبان برای حذف فایل اما نگه داشتن یک نسخه پشتیبان از این فایل ها فقط به در سمت امن است اگر در مورد شما نیاز به تکرار روند مهاجرت.

به عنوان وعده داده شده در حال حرکت وب سایت وردپرس خود را به یک میزبان جدید نمی خواهد شما را عرق. اگر شما به دنبال این آسان و دوستانه مراحل پس از آن شما می توانید با موفقیت تکمیل روند. اگر تا کنون شما را به حرکت وردپرس خود را به یک میزبان جدید دوباره در آینده شما همیشه می توانید با مراجعه به این مرحله است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top