8 مراحل ساخت کار برجسته اخلاق & برداشت عالی نتایج

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on 8 مراحل ساخت کار برجسته اخلاق & برداشت عالی نتایج

8 مراحل ساخت کار برجسته اخلاق & برداشت عالی نتایج

[ad_1]

8 مراحل زیر ذکر شده است هنگامی که به درستی و به طور مداوم افزایش خواهد یافت تولید خود را در هر کسب و کار و یا سازمان با حجم. این 8 مرحله بخشی از یک سیستم بازاریابی است که تست شده و ثابت شده است به کار با موفقیت در میان برخی از تیم های فروش در جهان امروز است. برای بهترین نتایج به اشتراک گذاشتن با گروه و با هم کار کنند.

یک گام در یک زمان بهترین همه ما می توانید انجام دهید و عادات خوب عملکرد بهتر میوه ها در موعد مقرر و در هر زمان.

مرحله 1 به ساختمان کار برجسته عادات یک نگرش مثبت

آیا شما تا کنون شنیده ام که این نگرش می آید قبل از پرداخت را بررسی کنید ؟ خوب داشتن یک نگرش مثبت است ضروری برای موفقیت شما در تمام زمینه های زندگی خود را. نگرش شما در این وضعیت است که در آن همه مشتریان و چشم انداز خود را می بینید. شما نمی توانید یک نگرش بد و درو نتایج خوب است. مردم از مردم, نه برنامه. شور و شوق و هیجان حرکت کالا و وادار به بازدید کنندگان می خواهم به optin, به وب سایت خود را. البته شما می دانید که optin هستند خود را با بهترین دوستان آنلاین و زمانی که شما حرکت کالا پول شما را. نگرش شما بیلبورد کسب و کار شما. بنابراین لبخند قرار داده تا مبارک, تصویر پروفایل شما نشان می دهد پس از شوخ طبعی و بیان نمی کند نگرش منفی در آنلاین جهانی از تجارت است.

مرحله 2 به ساختمان کار برجسته عادات آماده می شود

آماده بودن شروع می شود بنابراین در اوایل صبح که ما واجد شرایط می تواند آن را به عنوان آخرین شب. دیدن تاریخ و زمان آخرین شب من باران من پارچه اتو کنید من کیف و تجهیزات با تکنولوژی راه اندازی شد توسط درب در آماده سازی برای موفقیت امروز. آماده بودن اجازه می دهد تا زمان بیشتری را فعال; سریع نتایج. خوردن صبحانه و تنظیم اهداف روزانه و شبانه آماده می کند ذهن خود را برای رسیدن به نتیجه. اگر شما لازم نیست که یک هدف چگونه انتظار دارید به نمره ؟ بنابراین آماده شدن برای موفقیت در تمام زمینه های زندگی خود را.

مرحله 3 به ساختمان کار برجسته عادات این است که در زمان

به زمان است و زود به زود به زمان باشد. دقت مترادف با قابلیت اطمینان. شده اند وجود دارد زمانی که من قطع معاملات یا نه فقط شرکت با افراد به این دلیل که آنها در اواخر برای نامزدی. که در اوایل می تواند شما واجد شرایط برای بسیاری از پاداش و این نشان می دهد که شما قابل اعتماد و قابل اعتماد است. بودن در زمان و همچنین استرس را کاهش می دهد چرا که شما نمی خواهد که به عجله بسیار است. اگر شما نیاز به ضربه زدن به دکمه چرت زدن سه بار و شما نیاز به شما در تنظیم ساعت به جلو چند دقیقه و سپس آن را انجام دهد.

مرحله 4 به ساختمان کار برجسته عادت به کار با 100 درصد تلاش خود را

بر خلاف باور عملکرد چند تکلیفی را رقیق نتایج خود را. برای نتایج عالی کلید غلظت است. اجازه دهید توجه شما را جذب می تواند خود را در حال فعالیت است. شما می توانید جدا کنید و دوباره مکیدن و جذب توجه شما اما سرمایه گذاری 100% از آگاهی خود را به آنچه در دست خود را به. داشته باشیم و خود را هدف و تمرکز. F. O. C. U. S. دنبال یک دوره تا موفقیت. با سرمایه گذاری 100% از توجه شما شما اطمینان از کیفیت می گرداند.

مرحله 5 به ساختمان برجسته عادات کار به کار این سرزمین به درستی

مستقیم فروش و بازاریابی مستقیم شما می دانید که خاک و یا “تی” است نه خودرو یا ساختمان است اما مردم است. همان است که با بازاریابی دیجیتال است. فقط به این دلیل شما باید 10 حساب های مختلف در 10 کشور مختلف در شبکه های اجتماعی به این معنا نیست که ترافیک خواهد آمد ریختن به وب سایت شخصی خود را. کار “تی” به درستی پر کردن مشخصات خود را با اطلاعات مربوط به خود واقعی سرگرمی ها و منافع. دوستان واقعی ارسال نظرات و پیام های. هنگامی که شما آپلود ویدئوها شده و وبلاگ خود را به فضا چشم انداز تبدیل شدن به دوستان و دوستان خود را تبدیل به اعضای مشتریان و یا همکاران. صنعت بازاریابی دیجیتال هنوز هم پایین می آید به خرید و فروش و نه درب به درب تلفن به تلفن و یا پروفایل به پروفایل هنگامی که شما را به یک دوست و شما را به فروش برساند. بنابراین کار خاک مناسب برای بهترین نتایج.

مرحله 6 به ساختمان کار برجسته عادات است برای حفظ یک نگرش مثبت

خوب در حال حاضر آن را در وسط روز یا شب نزدیک به پایان فصل و نتایج خود را نیست در آینده چگونه شما انتظار می رود آنها را به. این است که در آن قهرمانان ساخته می شوند و قربانیان فریب خوردن. حفظ یک نگرش مثبت! آیا شما واقعا می خواهید آنچه شما بوده ام برای رسیدن به? آیا شما هنوز هم متعهد است ؟ حفظ یک نگرش مثبت! مرحله 7 به شما کمک خواهد کرد به حمایت خود دید اما ضروری است که این را می گویم دوباره حفظ یک نگرش مثبت!

گام 7 به ساختمان کار برجسته عادات است بدانید که چرا شما در اینجا, و آنچه شما انجام می دهند

چرا شما خواندن این مقاله ؟ آیا شما شده است به گشت و گذار در وب به دنبال فرصت برای ایجاد منابع مالی خود را? اقتصاد را در یک بسیار عجیب و غریب زمان خوب است. شما نمی خواهید رئیس خود را و یا کار خود را که یک دلیل خوب بیش از حد. اما چرا خود را به درایو شما زمانی که وضعیت تاریک و دلگیر به نظر می رسد که فعالیت های دلتنگ کننده به نظر می رسد و هنگامی که شما احساس می دادن. شما چرا باید بزرگتر از کمبود منابع و در آن باید شامل برکت کسی. هدف شما خواهد شد درایو شما از انرژی خود زمانی که شما هیچ انرژی باقی مانده است.

دانستن اینکه چه چیزی برای انجام با یک ترکیب جامد از دلایل که چرا شما آن را انجام می تواند باعث به شما برای تبدیل شدن به شکست ناپذیر. ارتباط خود را با تیم خود و همکاران خود را تا خط خود را مربی خود را حامی رئیس خود را و یا خود را در Facebook دوستان… شما در حال حرکت به یک موقعیت رهبری پس آنچه شما باید درک است که این بازی که شما مشغول بازی کردن هستند.

گام 8 به ساختمان کار برجسته عادات را کنترل

این مرحله در واقع می تواند در پیشرفت شما فوق العاده در حرفه و زندگی خود را, آن را نیز اتفاق می افتد به مورد علاقه من گام. شما باید کنترل شما فرصت را کنترل بازاریابی خود را; نگاهی کنترل از امور مالی خود را; کنترل از نگرش خود را; کنترل از وقت خود را کنترل جهل خود را و برخی از دانش; نگاهی کنترل از آینده خود را کنترل زندگی خود را.

این مقاله تهیه شده است برای خوانندگان که به دنبال افزایش تولید خود را در محل کار به خصوص در فروش و بازاریابی اما این اصول نه محدود این مناطق به تنهایی. من امیدوارم که این اطلاعات مفید بوده. احساس رایگان برای به اشتراک گذاشتن این مقاله را با دوستان و همکاران.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top