7 نکته برای یک طراح وب سایت برای ساخت وب سایت های بزرگ

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on 7 نکته برای یک طراح وب سایت برای ساخت وب سایت های بزرگ

7 نکته برای یک طراح وب سایت برای ساخت وب سایت های بزرگ

[ad_1]

1. چه اهدافی را از وب سایت ؟

شما باید طرح وب سایت خود را با دقت و فکر می کنم در مورد اهداف خود آنچه شما می خواهید سایت خود را به انجام و کلمات کلیدی برای رتبه بندی. اگر چه این ممکن است به نظر می رسد آشکار است سوال بسیاری از وب سایت ها به دلیل شکست اهداف خود و اهداف گنجانده شده در طراحی وب سایت

2. مخاطبان خود را شناسایی

وب سایت شما باید طراحی خود را برای مشتریان و در نتیجه ضروری است که شما را به شناسایی و درک پایه مشتری خود را که شما می خواهید را به تصرف خود. مخاطبان خود را می تواند از چند دسته و به این دلایل که چرا آنها وب سایت خود را ممکن است متفاوت باشد. بنابراین شما نیاز به در نظر گرفتن این و طراحی وب سایت خود را بر این اساس با استفاده از رنگ و فونت و به خصوص این پیام است که شما می خواهید برای انتقال.

3. تبدیل بازدید کننده به کسب و کار با ارزش

وب خود خوانندگان می توانند تبدیل به خریداران واقعی در راه های مختلفی مانند خرید یک محصول یا خدمات به طور مستقیم, دانلود اطلاعات, ثبت نام برای تبلیغات و یا پیوستن به لیست پستی خود را. نکته این است که با در نظر گرفتن گام ساده از بازدید از وب سایت خود آنها را نیز گرفته گام های اولیه بودن یک مشتری بالقوه. آن را بی خطر است برای گفتن که خوب طراح وب سایت ایجاد یک وب سایت است که فراهم می کند مقدار مناسب از اطلاعات مربوط به مشتری برای آنها را به واکنش نشان می دهند بر این اساس.

4. نام تجاری موفق

یک شرکت تجاری است و بیش از به سادگی یک لوگو. وجود دارد بسیاری از اجزای وب سایت شما نیاز به انتقال مانند شیوه ای که در آن شما ارتباط برقرار پیام خود را به بازدید کنندگان خود را. آن را باید انداختنش اعتماد به نفس و اطمینان به مشتری است که خود را با نام تجاری دارای ارزش بالا و فراهم می کند خدمات با کیفیت بالا و یا محصول است. همه از این است منتقل می شود در یک شیوه ای از ثانیه در غیر این صورت بیننده خود را به سادگی حرکت می کند-به وب سایت دیگر.

5. یک سایت است که فریاد

صرف زمان و فکر خود را در طراحی وب سایت. تجزیه و تحلیل رقابت خود را و چگونه سایت خود را می تواند متفاوت باشد در چنین راهی است که تعامل با مشتری و آنها را می خواهید به دانستن بیشتر در مورد شرکت شما و محصولات است. دوباره خود را طراحی خواهد شد یک عامل در اینکه آیا یک مشتری باقی می ماند را در سایت خود و یا حرکت می کند.

6. حرکت به وضوح

وب سایت شما باید طوری طراحی شده است که یک بازدید کننده می تواند به راحتی حرکت بین صفحات و پیدا کردن آنچه که آنها دنبال آن هستید. آیا اضافه کردن مطالب غیر ضروری به خاطر آن است چرا که این فقط clutters سایت خود را می سازد آن را سخت تر برای کاربر خود را به پیدا کردن آنچه که آنها دنبال آن هستید. نتیجه این می شود که آنها به سادگی حرکت به رقبای خود سایت.

7. محتوای خوب

مطمئن شوید که محتوای وب سایت شما است تا به روز و مربوط به کسب و کار شما. اطمینان از آن است که به روز رسانی به طور منظم به طوری که بازدید کنندگان خود را می توانید اطلاعات خود را در حال حاضر. این می رود بدون گفت که محتوا باید به خوبی ساخته شده اند و دستور زبان خوب و عاری از اشتباهات املایی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top