5 صلاحيت چالاک رهبری

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on 5 صلاحيت چالاک رهبری

5 صلاحيت چالاک رهبری

[ad_1]

درست کارشناسان و به اصطلاح کارشناسان به طور یکسان نوشته شده است حجم مورد چه جدا رهبران بزرگ از متوسط هستند.

من تجربه کار با برخی از موفق ترین شرکت های جهانی من کشف کرده ام آن را واقعا پایین می آید به چابکی و یا چگونه به خوبی یک رهبر است که قادر به تعادل بسیاری از انتخاب ها و چالش ها به طور همزمان. چالاک و انعطاف پذیر رهبری است که توانایی نگه داشتن یک شرکت در حال اجرا هموار با موفقیت مرور کارآمد و قابل اعتماد فرآیندهای مردم و نوآوری است. تمرکز بیش از حد در یک منطقه می تواند مانع عملکرد در یکی دیگر از. مثلا وسواس با بهره وری می تواند منجر به یک شرکت برای کاهش هر چیزی که نمی تواند به طور مستقیم کمک به عملیات از جمله رهبری و توسعه R&D.

در سال ارزیابی و رهبران در حال توسعه که متناسب با این توضیحات من شناسایی پنج صلاحیتهای هسته یا ویژگی است که همه چالاک و انعطاف پذیر رهبران مشترک اند. در اینجا یک عکس فوری از هر یک از آنها.

1. آگاهی موقعیتی

آگاهی موقعیتی است که درک چگونگی داخلی و خارجی, حوادث مانند رقابت در بازار و یا ادغام می تواند تاثیر یک شرکت اثربخشی. که شامل درک نیازها و احساسات از کسانی که تحت تاثیر این رویداد و همچنین تاثیر بر عملیات.

برای مثال رهبران با آگاهی موقعیتی درک چگونگی ادغام اثرات روحیه کارکنان و عملکرد و انجام بهترین خود را برای اطمینان بخشیدن به کارکنان و نگه داشتن آنها را به روز رسانی در آخرین تحولات.

2. سیستم تفکر

مشکلات پیچیده اغلب به علل متعدد که ممکن است شامل اقدامات صورت گرفته زودتر به حل مشکلات دیگر است. در سازمانهای بزرگ هر گونه اقدام می تواند چند پیامد و حتی عواقب ناخواسته. برای مثال از بین بردن کارکنان برای کاهش هزینه ها در حالی که حفظ همان سطح از تولید ممکن است در نتیجه بیشتر اضافه کاری و کار برون سپاری است که می تواند تبدیل به گران قیمت به اندازه کافی برای نفی در نظر گرفته شده و پس انداز.

3. قابلیت اولویت بندی

بسیاری از رهبران شروع سال با یک لیست از اهداف کلیدی-کسانی که تصویر بزرگ اهداف که بهترین پنجه کمی در یک زمان. اما هدف مهم می تواند به سرعت تبدیل شدن به کنار فوری تر “آتش” است که نیاز به قرار داده می شود را به صورت روزانه. آنها باید تعادل بلند مدت اهداف کوتاه مدت نیاز و درخواست هرگز از دست دادن بینایی از آنچه واقعا مهم است.

این یک صلاحیت استثنایی است که نیاز به برنامه ریزی, مدیریت زمان و صبر است. حتی با تجربه ترین رهبران مبارزه برای به دست آوردن این حق در زمان است.

4. حفظ خود آگاهی

در حالی که آگاهی موقعیتی نیاز به رهبران به درک خوبی از آنچه اتفاق می افتد در اطراف آنها خود آگاهی توانایی رهبران برای درک احساسات خود و انگیزه.

داشتن این دانش خود می تواند کمک به رهبران خود را حفظ میکنند تعصبات شخصی در بررسی و تصمیم گیری بهتر تطبیق رفتار خود را با توجه به وضعیت.

یک رهبر که انگیزه اولیه را به نفع خود محبت و تایید دیگران را باید یک زمان سخت تصمیم گیری دشوار مگر اینکه او را به رسمیت می شناسد این تمایل و آن را نگه می دارد در چک. یا یک رهبر است که عمدتا با انگیزه پول ممکن است تصمیم گیری است که علت او و یا او را به از دست دادن احترام و یا حتی نقض اخلاق.

5. یکپارچگی شخصی

بدون صداقت و یک رهبر بعید است که برای حفظ اعتماد و وفاداری و حمایت از مردم و همکاری آنها ضروری است. صداقت به این معنی است که یک فرد صادق و اخلاقی و قابل اعتماد است. شاخص های مهم از تمامیت عبارتند از:

– وعده نگه داشتن و ارج نهادن به تعهدات

– رفتار است که سازگار با ارزش بارها و بارها بیان شده به دیگران

– در نظر گرفتن مسئولیت برای اقدامات و تصمیمات

فقدان رهبر یکپارچگی در نهایت پیامدهای منفی برای فرد رهبران و همچنین برای سازمان است. مطالعات در مرکز خلاق رهبری در بر داشت مدیران با صداقت تا به حال موفق تر مشاغل و عدم صداقت شد رایج در میان مدیران که مشاغل از خط خارج و پس از یک دوره اولیه از پیشرفت سریع.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top