5 راه برای موفقیت در استفاده از PDA بارکد اسکنر

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on 5 راه برای موفقیت در استفاده از PDA بارکد اسکنر

5 راه برای موفقیت در استفاده از PDA بارکد اسکنر

[ad_1]

دانش در مورد برخی مسائل مهم قابل ملاحظه ای کاهش تفکیک دوره که معمولا یک نتیجه نادرست از تجهیزات توسط کاربران برای اولین بار. همچنین بالاترین کیفیت اسکنر بارکد کاربران نیاز به دانش از مسائل اساسی و حقایق مرتبط با حمل و نقل مناسب و اصلاح و یا تعمیر و نگهداری به همراه بسط. درک در مورد تعدادی از مسائل مهم قابل ملاحظه ای کاهش می دهد تفکیک دوره که معمولا به علت نادرست از تجهیزات توسط کاربران برای اولین بار. حتی اگر اکثریت شرکت های ارائه در محل و همچنین خدمات آنلاین کمک شما قادر خواهید بود برای همیشه در شکار برای حمایت خارج. در زمان آنها در حال استفاده در بحرانی مکان های که در آن ممکن است برای شما را به پرداخت حتی برای زمان کوتاه خرابی از خدمات اسکن. در زیر 5 راه که به شما کمک کند در حال راحت تر با این اسکن دستگاه های.

1: آگاهی از اتصال

تا چند سال پشت, PDA, اسکنر تنها در ارتباط برقرار کردن با دیگر رایانه های جیبی و یا رایانه های شخصی از طریق مادون قرمز و یا سریال پورت COM. دهه 90 دهه آورده با آن فن آوری های بی سیم هر چند آن را به طور گسترده ای استفاده می شود در آغاز 2000s با مقدمه ای از نوت بوک ها و کاهش قابل توجهی در هزینه های خود را. با افزایش استفاده از بلوتوث در میان کاربران تلفن همراه انتقال از کدگذاری اطلاعات بیش از حد شد ساده و راحت و عملی است. اتصال بلوتوث را فراهم می کند بیشتر برنامه های کاربردی گسترده از این اسکنر.

به عنوان PDA اسکنر مانند ترکیبی از کامپیوتر و تلفن هر دو Wi-Fi و ویژگی های بلوتوث گنجانده شده اند در اکثر اسکنر. در این دوره که در آن همه چیز است شبکه برای افزایش سطح به اشتراک گذاری اطلاعات در میان کارکنان و همچنین تعداد زیادی از بخش های آن به نظر نمی رسد عملی برای مصرف کننده به بیش از یک کامپیوتر بیشتر از سمت راست پس از اسکن به منظور خواندن تفسیر اطلاعات.

علاوه بر این تعدادی از چیزهای دیگر که شما می خواهید به دانستن در مورد PDA عملکرد علاوه بر بلوتوث و همچنین به عنوان اتصال ویژگی های مانند Wifi. در واقع وجود دارد. عمر باتری نیاز به یک جامع فکر کردم از این اسکنر استفاده کنید تا به طور قابل توجهی بیشتر قدرت با توجه به این که باتری به خصوص یکی از قدیمی ممکن است نیاز به طور منظم شارژ. کف اسکنر بارکد تمایل به جذاب تر به عنوان این را نه به عنوان قدرت زیادی است. اما هر دو اسکنر می تواند حرکت داده ها بر روی شبکه های بی سیم به کامپیوتر میزبان به صورت سریع و قابل اعتماد مدیریت موجودی.

اگر چه به دست آوردن این اسکنر با داشتن بزرگترین ویژگی های اتصال و همچنین امکانات ممکن است هزینه کمی بیشتر با این حال آن repays در دراز مدت. مثلا موتورولا MC70 اسکنر برای هزاران اسکن و اتصال نیاز دارد. چه تر است, شما قادر به برقراری تماس با همان اسکنر. آموزش برای استفاده از این دستگاه داده می شود با تامین کنندگان کاملا در نرخ مقرون به صرفه و همچنین ترتیبات ساخته شده می تواند برای گرفتن کلاس های آموزشی در پایان خود را.

2: دانستن رابط کاربری

با وجود این واقعیت است که جیب اسکنر بارکد تابع در یک راه متفاوت تر از کف اسکنر بارکد برخی از تفاوت های عمده ای و همچنین شباهت در حال حاضر اجازه می دهد که حتی برای مدیریت ساده تر از هر دو نوع از اسکنر.

در میان مهم است اما معمولا نادیده گرفته و مسائل را با استفاده از اسکنر بارکد است که بدانیم چگونه PDA اسکنر کار می کند. این می شود بسیار مهم است هنگامی که ما با استفاده از کامپیوتر جیبی و کف اسکنر. جیب بارکد اسکنر کامپیوتر به خوبی ترکیب با کلمه و همچنین اکسل; آن را بسیار مهم به خصوص در مورد شما نیاز به صورت دستی حفظ موجودی انبار و انتقال اطلاعات به کامپیوتر و بعد از آن. قطعنامه های کوچک از جیب کامپیوتری ممکن است باعث شود زن و شوهر از مشکلات در زمان یک سند ویرایش شده است اما اکثر رایانه های شخصی جیبی پشتیبانی از وضوح بیش از 320×320.

در زمان تصمیم گیری در یک PDA بارکد اسکنر در نظر گرفتن قابلیت سازگاری و همچنین مشکلاتی که احتمالا به ارمغان آورد تا در طول اجرای PDA اسکنر در سازمان است. جیب اسکنر ادغام بهتر با برنامه های اضافی حتی اگر نوع ورودی کاربر بسیار محبوب در میان Pocket PC.

شما باید بدانید انواع مختلف ورودی قابل دسترس برای اسکنر بارکد. ترین نخل و همچنین به عنوان کامپیوتر جیبی اسکنر بارکد شامل نوشتن بر روی PDA تسهیلات ساخت با استفاده از قلم فقط به عنوان شما نوشتن بر روی کاغذ با استفاده از قلم. اما PDA اسکنر بارکد نیاز به کالیبراسیون به کار برای کاربران است. این ممکن است یک موضوع اگر چند نفر با استفاده از همان نوع اسکنر. برای اکثر PDA اسکنر مدل تنها گزینه این است که استفاده از صفحه کلید روی صفحه البته مگر اینکه کاربر دارای یک ساخته شده است در صفحه کلید.

3: روش های اسکن

جزء به جزء اطلاعات نباید با این حال تغییر موجودی ID ممکن است نیاز به تغییرات اگر آن را بخوانید نادرست توسط PDA barcode scanner. روش اسکن می ne استاندارد از جمله یک راهنمای در زمینه های مرتبط برای ویرایش. اطلاعات اضافی نیز می تواند شامل شود. پیدا کردن خود را اسکن روش از این دستگاه نشانگر در حال استفاده نیز می تواند بسیار مهم است. این نرم افزار ممکن است سفارشی برای به دست آوردن بالاترین خروجی.

4: دانستن بارکد

دانستن نوع از بارکد است که اسکن شده و نه فقط کمک به کاربران در اسکن حق بارکد, اما آن را نیز شما را قادر به انتخاب بهترین PDA barcode scanner. چند PDA اسکنر اسکن با تکنولوژی CCD استفاده می کند که از یک دوربین برای گرفتن تصویر. این نرم افزار با استفاده از این تصویر برای نقشه کشی اطلاعات در زبان است که ممکن است قابل درک توسط کاربران. این اجازه می دهد انعطاف پذیری در مقایسه با لیزر اسکنر بارکد است که اسکن تنها در مد خطی. استفاده از PDA CCD بارکد اسکنر بارکد 2D و همچنین معمولی 1D بارکد خطی می تواند اسکن داشتن همان کمال است. همیشه حق خرید اسکنر با توجه به بارکد ویژگی های.

5: مقابله با خطاهای کاربر

بهترین و یا حتی priciest اسکنر می تواند اشتباه; پس از آن نیاز به درک راه برای کنار آمدن با این مسائل به دلیل تغییر یک اسکنر عملی نیست و نه آن را ممکن است. لیزر PDA اسکنر سریع تر از CCD اسکنر. با توجه به پیشرفت در تکنولوژی شکاف است که به سرعت در حال نازک شدن است. در زمان بارکد تمایل به خواندن به دلیل آسیب های است که معمولا رخ می دهد به عنوان یک نتیجه از حرارت بیش از حد و یا نور. گاهی اوقات با گذشت زمان بارکد شروع به کار دوباره. در صورتی که شما حس اضافی جاذبه مشکل نمی کمانچه زیادی با بارکد معادل تماس کارشناسان برای کمک.

رشد استفاده از اسکنر بارکد به صورت های مختلف نوآورانه اهداف کمک کرده است تا انقلابی در بسیاری از بخش های کسب و کار. هزینه اثربخشی سازگاری گسترده ای زمان بهینه ساز, اطلاعات, امنیت, بهبود نگاه از اسکنر به علاوه ویژگی های کاربر پسند ایجاد بارکد اسکنر بخش ضروری از کسب و کار را بزرگ یا کوچک است. این metrologic ms7120 اسکنر برجسته بازی از جنبه های عملی و فنی تعالی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top