4 SoundCloud Music Promotion ترفندها برای همه نوازندگان مبتدی

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on 4 SoundCloud Music Promotion ترفندها برای همه نوازندگان مبتدی

4 SoundCloud Music Promotion ترفندها برای همه نوازندگان مبتدی

[ad_1]

شما همیشه تعجب که چرا برخی از هنرمندان با استعداد نمی کنید قرار گرفتن در معرض مناسب برای به نمایش گذاشتن خلاقیت خود را به دیگران ؟ وجود دارد تعدادی از دلایل سقوط این استعداد ستاره. یک نوازنده صرف ساعت های بی شماری در ایجاد آهنگ های جدید. قبل از راه اندازی این آهنگ های هنرمندان نمی تصمیم گیری استراتژی تبلیغاتی. خوانندگان خود را آپلود آهنگ صوتی محبوب های سایت مثل SoundCloud و نشستن انگشت خود عبور فکر کردن در مورد به رسمیت شناختن بالا در عرض چند ساعت. علاوه بر این بسیاری از هنرمندان حتی نمی دانید که چگونه برای شرکت در بازاریابی موثر روند. هر چند آنها معمولا در انتشار یک آهنگ فوق العاده اما موفق می شود غیر ممکن است برای آنها.

استفاده از ابزارهای بازاریابی و رانندگی ترافیک بیشتر به مشخصات خود را:

امروز نوازندگان ارائه شده با تعدادی از ابزار موثر بازاریابی است که می تواند به نفع آنها را در راه های بسیاری. وقتی که می آید به بازاریابی خود را در موسیقی وجود دارد بیش از حد بسیاری از راه های به دنبال.

بارهای از کانال های بازاریابی باز شده به طوری که شما می توانید یکی را انتخاب کنید و شروع به آهنگ های خود را ارتقاء. اما یکی از بزرگترین صوتی های سایت SoundCloud آورده تغییرات شدید در دنیای موسیقی. بسیاری از هنرمند ها موسیقی خود را در این پلت فرم و مایل به دریافت قرار گرفتن در معرض خوب.

قبل از اینکه شما شروع به خود را SoundCloud, ارتقاء, در اینجا برخی از نکات شگفت انگیز به شما به طور مستقیم به سمت کامل تبلیغاتی رویکرد –

خود را در فرایند بازاریابی آسان!

بازاریابی خود را به موسیقی یک چیز دشوار به انجام. البته آن است که همه در فنجان چای را به نفع خود قلب میلیون ها نفر در عرض یک دقیقه. بسیاری از هنرمندان می ترسند در حالی که فکر می کنم در مورد ترویج موسیقی خود را. همچنین کارشناسان توصیه به امید و سعی کنید برخی از آسان استراتژی های تبلیغاتی. این اجازه می دهد تا شما را برای رسیدن به طیف گسترده ای از مخاطبان در یک مدت زمان کوتاه.

Gigging گزینه خوبی برای ارتقاء موسیقی:

Gigging یکی از فرصت های طلایی برای نوازندگان آن را به عنوان به ارمغان می آورد آنها را از قرار گرفتن در معرض. این یک گزینه خوب برای بالا بردن آگاهی در میان مخاطبان هدف. این استراتژی تبلیغاتی شما کمک می کند تا برای ایجاد یک پیوند قوی بین شما و شنوندگان خود را. اگر شما با استعداد هستند اما اجازه دهید مردم در مورد استعداد خود را دشوار است. بنابراین سعی کنید به منظور جلب توجه خود را با درک خود را از احساسات و عواطف است.

استخدام موسیقی حرفه ای بازاریابان:

زمانی که فقط شما سعی می کنید برای ترویج موسیقی خود را و سپس آن را فقط شامل خود نزدیکتر هستند. اما هنگامی که شما یک حرفه ای استخدام موسیقی ارتقاء شرکت شما را دریافت خواهد کرد برخی از مزایای اضافی. تجربه کارشناسان بازاریابی خواهد اجازه دهید آهنگ های خود را قرار گرفتن در معرض مختلف در سایت های رسانه های اجتماعی همراه با ساوندکلاود. آنها همچنین تعامل با مخاطبان بین المللی را به مشخصات خود را. خود را گروه موسیقی یا برچسب نام و نام خانوادگی را افزایش می دهد پیروان’ پایه به عنوان به خوبی.

دو راه ارتباطی مهم است:

مانند هر رابطه خود را مطابق با شنوندگان بستگی دارد چقدر فعال شما در رسانه های اجتماعی. ساختمان موثر شبکه های اجتماعی عمدتا متکی بر ارتباط دو طرفه روند. از این رو اگر طرفداران خود را در حال ساخت هر گونه نظر و یا پرس و جو در مورد موسیقی شما را آپلود و سپس پاسخ آنها را به عقب. آن را می سازد اتصال قوی تر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top