4 نکته برای افزایش فرآیند توسعه نرم افزار تلفن همراه

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on 4 نکته برای افزایش فرآیند توسعه نرم افزار تلفن همراه

4 نکته برای افزایش فرآیند توسعه نرم افزار تلفن همراه

[ad_1]

امروزه شما واقعا نمی تواند چشم پوشی از محبوبیت بسیار زیاد از گوشی استفاده کنید. با توجه به برخی از به تازگی ساخته شده بررسی کسانی که خود را گوشی های هوشمند هر روز آنها صرف تقریبا پنج ساعت با استفاده از آن! از این رو آن است که به راحتی قابل فهم است که جذاب و آسان برای استفاده برنامه های آندروید نه تنها می تواند نگه داشتن مصرف کنندگان علاقه مند اما اگر توسعه یافته و طراحی شده به درستی آنها با موفقیت می تواند افزایش فروش کسب و کار به عنوان به خوبی. در اینجا یک لیست از 4 هوشمند راهنمایی که کمک خواهد کرد که شما را به آمده تا با یک کسب و کار مبتنی بر نرم افزار آندروید به سرعت در حال.

#1 استفاده از Wireframes

قبل از شروع با روند توسعه بهتر است آن را به ایجاد چند wireframes که راه اندازی این ایده به وضوح چگونگی طرح برنامه را نگاه همراه با چگونه کاربران خواهد حرکت برنامه. آن را قطعا کمک به توسعه دهندگان به درک ناوبری شکاف. طراحان می تواند درک چگونه به ایجاد رابط کاربر بیشتر بهینه سازی شده و کاربر جذاب است. طراحی wireframes قبل از فرایند توسعه یک عمل خوب آن را به عنوان کاهش احتمال ریسک در فرایند توسعه.

#2 استخدام Agile Methodology

مفهوم MVP (حداقل محصول قابل دوام) است روند بسیاری در بازار امروز است. در این روند در ابتدا توسعه دهندگان تدبیر یک برنامه آزمایشی با در نظر گرفتن الزامات و نیازهای کاربران با برخی از ویژگی های اساسی و ویژگی های را در آن گنجانیده شده. اگر پاسخ رضایت بخش است توسعه دهندگان می توانند کار بر روی یکپارچه سازی ویژگی های بیشتر به آن بسته به بازخورد با استفاده از روش چالاک.

#3 آن را ساده

برای تعامل و جذب کاربران در حال ابتکاری است که نوع لازم است. اما در حالی که نوآورانه بهتر است آن را جهت فرآیند بسیار پیچیده است که کاربران را درک نمی کنند و هر چیزی اشتباه گرفته می شوند. اگر این اتفاق می افتد, آنها نمی خواهند فکر دوم را به حذف نرم افزار خود را. از این رو نگه داشتن طراحی رابط کاربر ساده است این کلید موفقیت است.

#4 امکان استفاده از برون سپاری

اگر شما پیدا کردن که تیم توسعه خود است که قادر به ارائه آنچه شما می خواهید و یا توسعه پروژه است که بسیار رضایت بخش, بهتر است آن را به دریغ نکنید برای استفاده از برون سپاری فرایند توسعه. برای مثال فرض کنید که تیم شما دارای تجربه در تدوین برنامه اندروید. در حال حاضر شما می خواهید به تدبیر یک برنامه مشابه برای دستگاه های iOS. آنچه شما می توانید انجام دهید این است که به اهرم برون سپاری است که قطعا به شما کمک کند برای سرعت بخشیدن به روند توسعه به عنوان شما در حال حاضر برنامه ریزی و طراحی در دست خود را. برون سپاری شرکت به پرداخت توجه تنها به هسته اصلی فرآیند توسعه. این امر صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان.

جدا از همه ذکر شده در بالا امتیاز در حالی که درگیر شدن در یک برنامه تلفن همراه توسعه فرآیند شما می توانید تامل جنبه های دیگر مانند کیفیت چک کردن استفاده از اتوماسیون همراه با ترکیبی توسعه نرم افزار و غیره.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top