4, تجارت الکترونیک, توسعه سیستم عامل است که روند در بازار

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on 4, تجارت الکترونیک, توسعه سیستم عامل است که روند در بازار

4, تجارت الکترونیک, توسعه سیستم عامل است که روند در بازار

[ad_1]

امروز در تکنولوژی زرنگ و دانا عصر, حتی اگر شما لازم نیست که مطلق دانش فنی و ستوده درک در نوشتن کدهای ایجاد و مدیریت فروشگاه آنلاین است که مشکل با استفاده از ویژگی های غنی و بی عیب و نقص, تجارت الکترونیک, توسعه سیستم عامل های که در دسترس هستند در بازار. در حالی که قابل توجه تجربه کاربر بهینه سازی موتور جستجو, طراحی بسیار مهم هستند مانند تجارت الکترونیک و توسعه سیستم عامل به طور عمده تمرکز به بهره برداری کامل اجتماعی و تلفن همراه تجارت روند. در اینجا یک لیست از 4 تجارت الکترونیک توسعه سیستم عامل است که در حال به دست آوردن محبوبیت بسیار زیاد در کسب و کار امروز بازار است.

#1 داریم

امروزه مطرح است که واقعا نام نا آشنا در تجارت الکترونیک بخش کسب و کار. از زمان اختراع آن با توجه به آن درجه از ویژگی های مطرح تبدیل شده است فوق العاده محبوب در میان توسعه دهندگان وب. اگر شما نگاه کنید به جزئیات این بسیار شناخته شده تجارت الکترونیک پلت فرم با موفقیت نگه می دارد تقریبا در حدود یک چهارم از کل سهم بازار در حال حاضر. برای مقیاس پذیری خود همراه با محفل قابلیت اطمینان بسیاری از حرفه ای داریم توسعه دهندگان در حال ریشه کن برای این درخشان توسعه وب پلت فرم. در سراسر جهان مارک های معروف مانند Liverpool F. C., Burger King, په په شلوار جین به تصویب رسید این پلت فرم به عنوان زمینه تکنولوژی های مربوطه خود را وب سایت های رسمی. در اینجا به برخی از آن کشنده مزایای که شما می توانید فایده اگر شما انتخاب می کنید داریم به عنوان وب سایت خود را توسعه پلت فرم.

– آن را به یک پلت فرم منبع باز. از این رو این پلت فرم باز است به هر نوع سفارشی سازی.

– این است که نه تنها کاملا آسان برای استفاده و آسان برای مدیریت به عنوان به خوبی.

– این ارائه می دهد بسیار عالی تجربه کاربر.

– آن را فراهم می کند و تقریبا 9000+ پسوند و یا پلاگین با استفاده از آن شما به راحتی می توانید مقیاس کسب و کار شما.

– آن ارائه می دهد گسترده منابع کتابخانه است که caters به طور کلی مدیریت فروشگاه آماده دموی همراه با حفظ و رشد کسب و کار.

– به محصول فروش بیشتر کارآمد داریم ارائه می دهد برخی از افزونه های رایگان که کارآمد و فعال کردن تجارت اجتماعی.

#2 Shopify

با توجه به بازار های اخیر روند Shopify مسلما بهترین تجارت الکترونیک پلت فرم توسعه. آن را با تمرکز بیشتر بر روی موبایل, خرید همراه تجارت اجتماعی. امروز این تجارت الکترونیک پلت فرم توسعه است که با موفقیت میزبانی تقریبا 325,000 فروشگاه های آنلاین است که نه تنها در وضعیت فعال باشد اما انجام کسب و کار fruitfully. در اینجا برخی از Shopify قابل توجه ویژگی های ذکر شده در زیر.

– بیش از 100 فروشگاه تم (قالب) در دسترس هستند.

– این از ویژگی های خاص برای اتصال فروشگاه های الکترونیکی با Facebook صفحه شما. بنابراین شما می توانید فروش محصولات خود را به طور مستقیم بر روی Facebook.

– برای افزایش ویژگی های فروشگاه آنلاین بیش از 1500 پسوند و یا پلاگین ها در دسترس هستند.

– 24X7 پشتیبانی در دسترس است از طریق آموزش چت زنده, انجمن جامعه از Shopify و همچنین از طریق تلفن.

– آن ارائه می دهد ساخته شده است در سبد خرید که کاملا همراه پسند.

#3 YoKart

اگر شما به فکر شروع یک راه اندازی کسب و کار تجارت الکترونیک این YoKart پلت فرم است که قطعا یک انتخاب خوب برای شما. این تجارت الکترونیک پلت فرم توسعه یکپارچه فراهم می کند چند فروشنده فروشگاه های آنلاین مانند Etsy و eBay. از طریق زیر ذکر شده ویژگی های سودآور از YoKart.

– نه تنها چارچوب اما شما می توانید کد منبع را به عنوان به خوبی. از همه مهمتر زمانی که شما با YoKart شما کارآمد می تواند سفارشی و پورتال با توجه به نیازهای.

– آن ارائه می دهد دقیق دفترچه راهنما برای تجار و صاحبان فروشگاه را فراهم می کند سوالات متداول آموزش تصویری همراه با هزینه رایگان پشتیبانی برای مدیریت فروشگاه برای یک سال.

– YoKart پلت فرم بسیار تلفن همراه پسند. آن را ارائه می دهد اختصاص داده شده نرم افزار اندروید برای بازار.

#4 BigCommerce

صرف نظر از اندازه, فروشگاه آنلاین, BigCommerce با موفقیت میزبانی بیش از 55 ، 000 e-فروشگاه امروز در رقابت بازار است. اگر شما از یک غیر فنی پس زمینه و یا لازم نیست که در عمق درک در نوشتن کد و در عین حال می خواهید برای ایجاد و مدیریت فروشگاه آنلاین, BigCommerce است که بدون شک بهترین گزینه در دسترس برای شما. در اینجا برخی از ویژگی های قابل توجه ذکر شده در زیر.

– شما لازم نیست که به پرداخت هر گونه هزینه معامله.

– آن را فراهم می کند و گسترده ساخته شده است در ویژگی های است که شامل مالیات, حمل و نقل, تجزیه و تحلیل, کوپن های, خبرنامه, و خیلی بیشتر.

– همه پرداخت می شود و قالب های رایگان پاسخگو هستند. BigCommerce ارائه می دهد شگفت انگیز و تجربه بدون درز تلفن.

– پشتیبانی از سرویس است که BigCommerce فراهم می کند درخشان است. فیلم آموزشی راه اندازی جادوگر, راهنمای داشتن قابل توجه نمایندگی های بصری و غیره. فرم استثنایی سیستم پشتیبانی در این تجارت الکترونیک پلت فرم توسعه.

– با استفاده از این یکپارچه سازی فروشگاه آنلاین با eBay, Facebook, Google, خرید و غیره. می شود نرم و صاف و آسان تر است.

این بود برخی از بهترین تجارت الکترونیک توسعه سیستم عامل است که حاکم با موفقیت در بازار کسب و کار از 2017.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top