3-تاریخ دوستیابی گی برنامه – گرفتن مداوم در هیچ زمان تخت

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on 3-تاریخ دوستیابی گی برنامه – گرفتن مداوم در هیچ زمان تخت

3-تاریخ دوستیابی گی برنامه – گرفتن مداوم در هیچ زمان تخت

[ad_1]

بنابراین بسیاری از مردم تمرکز در تاریخ اول. آنچه را می پوشند. به کجا بروید. آنچه مورد بحث است.

اشتباه بزرگ است.

از این موضوع در آمد سه تاریخ طرح یک طرح نبرد برای تعیین ایده آل خود را بازی در فقط سه تا خرما.

هشدار: سه تاریخ طرح برای همه نیست. اگر شما نمی دانید که آنچه شما دنبال آن هستید و یا که در آن شما می خواهید برای پایان دادن به, من آن را توصیه نمی. اما اگر شما آماده را جدی می دانید آنچه شما می خواهید و بیمار هستند از تاسیسات و دلشکستگی چرخه بخوانید.

اولین تاریخ – Q&A


هدف:

دریافت به دانستن هر یک از دیگر. هاردکور.

تنظیم:

من باید دلسرد کردن شما از دیدن یک فیلم, نشان می دهد, و یا رفتن به یک مهمانی است. شما نمی خواهید حواس او را پرت یا یک منبع خارجی از سرگرمی است. شما نیاز به هر یک از دیگر و ببینید که اگر شما آنچه در آن طول می کشد برای ارتباط برقرار کردن به صورت متمرکز دوره از زمان است. استارباکس با این نسخهها کار شگفتی. و یا یک بار قبل از جمعیت رول در.

بنابراین انتخاب محل – و آن را در جایی بین هر دو شما. سپس تنظیم محدودیت زمان و ایجاد دیگر برنامه های پس از آن. در این راه وجود خواهد داشت بدون دست و پا “آیا این پایان ؟” کسب و کار. توصیه می کنم در هر نقطه از 1 و نیم تا 3 ساعت برای تاریخ اول است.

آنچه شما باید انجام دهید:

تاریخ برای اولین بار است که مانند یک مصاحبه شغلی – یک شانس برای دریافت یک دسته در انسان نشسته در سراسر از شما. در اینجا شما خواهد نشستن چهره یکدیگر صحبت کنید. عصب wracking? اطمینان حاصل کنید. اما به طور کامل لازم است.

قلم مو رنگ کردن بر روی تاریخ خود را آنلاین با مشخصات از قبل و پس از آن می آیند و سوالات. وجود دارد هر چیزی در آنها ذکر شده است که شیفته شما ؟ به چالش کشیده شما ؟ بهت زده شما ؟ اجازه دهید آنها را در مورد آن صحبت کنید. پایان تاریخ را با آغوش قوی و (اگر راحت) یک بوسه بر روی گونه.

پس از این تاریخ است را دنبال کنید تا در عرض یک روز (هیچ یک از این 3 روز یا صبر برای آنها را به پاسخ مسائل است.) و در حالی که پیام های متنی مناسب هستند, ما در حال کار در دنیای واقعی اینجا – پس از یک تماس. به آنها بگویید که شما تا به حال زمان زیادی است و دوست دارم دوباره آنها را ببینید.

آنچه شما باید انجام دهید:

مردم عاشق صحبت کردن در مورد خود. به همین دلیل من مخالف شما برای نه گفتن یک کلمه در مورد خودتان مگر اینکه تاریخ خود را به شما می پرسد. اگر تاریخ خود را به پایان می رسد و مرد یا دختر بپرسید نیست تنها چیزی که در مورد شما در نظر بگیرید در تاریخ سه طرح به پایان رسیده است. شما می خواهید کسی که واقعا می خواهد به دانستن در مورد شما.

دوم تاریخ – دنیای واقعی

هدف:

ببینید که چگونه تاریخ خود را در تعامل در گروه های بزرگتر.

راه اندازی:

تاریخ دوم شما باید در یک رویداد عمومی. اگر دوست دارید barhopping دعوت آنها را با دوستان خود (و اجازه دهید آنها را می دانیم که آنها می تواند خود را بگیرید و یاد دهید). کنسرت موزه ها و فیلم و بازی شب نیز بازی منصفانه – تا زمانی که دوستان شما هستند نیز وجود دارد.

آنچه شما باید انجام دهید:

دیدار با ثابت خود را در پیشبرد ، شما نمی خواهید به پهلو و آنها را با دوستان خود را بدون هشدار. به دوستان خود بگویید تاریخ خود را در حال آمدن است اما نمی از آنها بخواهید برای قرار دادن بر روی دستکش بچه. در دراز مدت تاریخ خود نیاز به همکاری وجود داشته باشد با آنها.

از طریق شب اقامت با خود ثابت است. اگر شما راحت با تماس فیزیکی آن را امتحان کنید و ببینید که چگونه آنها واکنش نشان می دهند. این فرصت را به رعایت آنها دقت کنید. آنها در سهولت خود را با دوستان ؟ آنها مشروع کمک به شب و داشتن یک زمان خوب است ؟

در پایان شب ترک زمانی که تاریخ خود را ترک می کند. به آنها بگویید که شما تا به حال زمان زیادی را در یک جای ساکت تر و سپس آنها را در یک پک در دهان. یدکی زبان فقط این یک بار گفتن شب بخیر.

آنچه شما باید انجام دهید:

آیا لاس زدن با هر کس دیگری. شما نه دیگران قابل توجهی هنوز وجود دارد اما سطح خاصی از احترام در اینجا. همچنین خودداری از صحبت کردن در مورد اخیر exes یا کنسول.

اگر تاریخ خود را می کند هر کدام از این دو چیز مراقب باشید. این امتیاز به هر یک از اعتماد به نفس موضوع و یا یک braggard پیچیده است. شما نمی خواهید برای دریافت رقابتی و شما لازم نیست حسادت این در اوایل. شما باید مقدار زیادی از زمان به تکرار مکررات خود را pasts بعد – اما در دو تاریخ در نظر بگیرید و آن را خارج از محدوده.

سوم تاریخ – آن را دریافت کنید در باز

هدف:

نشان می دهد کارت های خود را.

راه اندازی:

اگر شما هنوز هم صحبت کردن, هنوز برنامه ریزی و سپس شما ممکن است آماده برای حرکت بعدی: دعوت آنها را به محل خود. اما شما همچنین باید به احساس خود اعتماد کنید. اگر آن را احساس می کند مانند شما به اندازه کافی به همراه کف-شستشو-تکرار تاریخ یک و دو و چند بار. در طول دوره از تکرار شما را وادار به شناختن یکدیگر بهتر است.

در نهایت زمانی که شما راحت شروع تاریخ سوم.

آنچه شما باید انجام دهید:

باید فعالیت آماده شده است. این که آیا آن یک دی وی دی چند ساعت بازی کردن بازی های ویدئویی DVRed نشان می دهد تلویزیون خود را هر چه. اگر شما چیز مشترک (که شما انجام دهید اگر شما به این نقطه!) نمی توان آن را بسیار سخت برای انتخاب فعالیت است.

در حال حاضر با کمی اما هم اتاقی های خود را (با فرض آنها وجود دارد و یا شما هر گونه) به قطع در حال حاضر زمان به معنی مکالمات. نگه دارید و هیچ چیز به عقب. سوال واقعا در آن وجود دارد ،

هیچ چیز نباید خارج از محدوده. چرا که اگر این می رود – و اگر شما از آن ساخته شده ایم این دور شانس موفقیت بالاتر از آنها تا کنون بود.

در این نقطه من آن را به شما به عمل بر غریزه است. از این گذشته دو تاریخ خود را ثابت ثابت به آنچه شما دنبال آن هستید ؟ اگر چنین است, حرکت شجاعانه جلوتر است. احساس رایگان برای پایان دادن به سفر خود را در اینجا بروید آنلاین و شروع از ابتدا.

آنچه شما باید انجام دهید:

نگیرید! اگر چیزی وجود دارد که خود را ثابت باید در مورد شما می دانید آن را آشکار. به منظور راه اندازی یک رابطه جدی با سازگاری شما نمی توانید شروع با دروغ گفتن و یا مخفی کردن بخش هایی از گذشته خود و یا شخصیت. این است که در مورد پیدا کردن واقعی شیمی مجبور نیست یک وضعیت و شما می خواهید یک رابطه ساخته شده بر روی صادق, شیمی, نه بیهوده.

احساس نمی مانند شما را به ادامه این کار است. اگر چیزی را احساس می کند اشتباه است – آن را احتمالا برای یک دلیل خوب. مگر اینکه شما می خواهید برای ابد فرو کردن موضوع را با شخصیت خود گذشته خود بدن خود را از هر آنچه که در حال حاضر زمان برای خروج. به آنها بگویید که شما تا به حال یک زمان اما شما فکر نمی کنم چیزی در دراز مدت می تواند از آن آمده است.

در نهایت مبارزه کنید و آنها را اگر آنها تصمیم بگیرند که این برای آنها مناسب نیست. شما اینجا نیست به آنها را متقاعد کند که شما برای آنها مناسب است. به یاد داشته باشید که شما در حال هدایت می شود و نه ناامید.

نهایی سلب مسئولیت

انسان های عجیب و غریب و موجودات تصادفی. هر کس متفاوت است و به طوری که آنها رفتار خواهد شد واکنش نشان می دهند و فکر می کنم متفاوت است. سه تاریخ روند را تضمین نمی کند شما با موفقیت و با هر کسی. انتظار نداریم که آن را به. آنچه در این فرایند تضمین می کند که بسیار کمتر از زمان هدر رفته (زمانی که با موفقیت انجام شد) بهتر شات واقعی در شیمی است. هر کسی که نمی چسبد و از طریق آن با شما سازگار نیست با شما. اگر شما نمی توانید به یاد تاریخ خود را در نیمه راه از طریق آن آنها به این معنا نیست برای شما.

قدمت است که در مورد پذیرش آنچه که شما می توانید دریافت کنید. آن را در مورد سفت را شل وجین از طریق برف است که به معنای برای شما و پیدا کردن خود واقعی ثابت است.

آن را دشوار است. آن خونین است. این کار کمرشکن. اما اگر شما به طور جدی آماده است ثابت و سپس شما در حال حاضر مایل به قرار دادن در تلاش صورت شکستگی و چالش ها و در بالا آمده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top