10 تا از محبوب ترین گیاهان دارویی برای سلامت و به همین دلیل آنها باید این وضعیت

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on 10 تا از محبوب ترین گیاهان دارویی برای سلامت و به همین دلیل آنها باید این وضعیت

10 تا از محبوب ترین گیاهان دارویی برای سلامت و به همین دلیل آنها باید این وضعیت

[ad_1]

Ceremoniously دست عنوان محبوب ترین گیاهان دارویی برای سلامت, این 10 گیاهان قدرتمند هستند و انتخاب آنها موثر مزایای درمانی در درمان بیماری های شایع تاثیر گسترده مقطع از مردم است. تقاضای بالا برای این درمان های گیاهی نیز تضمین می کند که آنها به راحتی در دسترس در قفسه ها و فروشگاه های آنلاین.

گیاهان بوده است و در استفاده از باستانی ما پیشینیان و تنها منبع درمان بیماری. در آن روز آنها به نام restoratives و rejuvenators. آنها با موفقیت در بازگرداندن تعادل (هموستاز) کمک به بدن انطباق با استرس و حمایت از فرآیندهای طبیعی بدن و استفاده به عنوان تصفیه کننده خون.

به عنوان آروماتیک گیاهان شناخته شده برای خود را بوی متمایز است. آنها غیر چوبی با شاخ و برگ گیاهان به عنوان دارو و چاشنی. به این روز گیاهان یکی از بحث برانگیز ترین در پزشکی است. آنها نه به عنوان محکم تنظیم و با دقت بازرسی به عنوان دارو. با وجود ناآرامی در علم جوامع مورد آنها, گیاهان دارویی برای سلامت ادامه به یک تریلیون دلار صنعت جهانی.

در اینجا ما در حال حاضر 10 محبوب ترین گیاهی (رژیمی) مکمل عصاره ها و تونیک ها:

1: اره (Serenoa repens)

این گیاه یک درمان اولیه کمک های اولیه برای بزرگ شدن پروستات (هیپرتروفی خوش خیم پروستات (BPH). سایر کاربردها عبارتند از: ادرار آور, سرماخوردگی, گلودرد, برونشیت, میگرن و به عنوان یک داروی مقوی غرایز جنسی.

2: ریشه سنبل الطیب (Valeriana officionallis)

به شدت توصیه می شود برای درمان علائم اضطراب اثرات آرام بخش آن گفت: به وجود داشته باشد به دلیل توانایی آن در عبور از سد خونی مغزی (روانی تحت تاثیر قرار دهد) و ممکن است مکانیسم اثربخشی آن است.

3: Yucca ریشه (Yucca schidigera)

این گیاه معمولا استفاده می شود برای آرتروز و آرتریت روماتوئید ؛ ساپونین استروئیدی استخراج شده به عنوان شروع در تولید داروهای استروئیدی.

4: St Johns زگیل (Hypericum perforatum)

معمولا استفاده می شود برای خفیف به افسردگی متوسط آن شناخته شده است به بالا بردن خلق و خوی سطوح و همچنین به سود اضافه شده برای حمایت از عملکرد سیستم ایمنی بدن.

5: ماريتيغال (Silyburn marianum)

اغلب استفاده می شود برای کبد بازسازی سلول است. اختلالات کبدی در نتیجه زردی و هپاتیت و سیروز کبدی. خار است که در بالای لیست از گیاهان برای سلامتی شناخته شده و برای سم زدایی کبد می شود.

6: Horsetail (گیاه دم اسب)

این گیاه است که معمولا توصیه می شود در شرایط که باعث احتباس مایعات. این کمک می کند تا در درجه اول در oedema, التهاب مثانه, التهاب کلیه و مثانه سنگ.

7: زالزالک بری (Crataqeus oxyacantha)

به طور گسترده ای استفاده می شود قلبی-تونیک عصاره گفته است مفید باشد به عنوان یک مکمل درمانی برای نارسایی قلبی است. آن خواص آنتی اکسیدانی قوی هستند گفت: به دلیل اثربخشی آن است.

8: مهر و موم طلایی (Hydrastis canadensis)

“تعجب “گیاه استفاده از آن بسیار زیاد است. در درجه اول توصیه می شود برای بیماری های پوستی (اگزما) آن را نیز به طور موثر استفاده می شود به عنوان یک درمان برای شرایط نیاز به آنتی بیوتیک و ضد قارچ خواص.

9: جینسنگ (سیبری)

استفاده به عنوان adaptogen (محافظ در برابر استرس) و همچنین برای بهبود عملکرد مغز و کاهش کلسترول و بهبود عملکرد قلب و عروق.

جینسنگ (کره ای): نیز adaptogen در درجه اول استفاده می شود به عنوان یک تونیک برای خستگی ضعف و تقویت سیستم عصبی مرکزی است.

10: اکیناسه (اکیناسه pupurea)

به طور گسترده ای استفاده می شود برای مبارزه با عفونت ها به خصوص دستگاه تنفسی فوقانی این گیاه همچنین به عنوان یک تصفیه کننده خون و ضد باکتری و ضد ویروسی عامل. اکیناسه یکی از پیشنهاد گیاهان دارویی برای سلامت, درمان های رایج بیماری های پوستی مانند اگزما و پسوریازیس.

این top 10 گیاهان دارویی برای سلامت همگام سازی به خوبی با بدن ما است. هنگامی که انتخاب خود را از مکمل های غذایی را انتخاب کنید از میان تایید خرده فروشان برای اطمینان از شما دریافت بالاترین کیفیت محصولات با راهنمایی متخصص در دوز توصیه می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top