کلاسیک, نقد و بررسی بازی: تای پان 1987 Commodore 64

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on کلاسیک, نقد و بررسی بازی: تای پان 1987 Commodore 64

کلاسیک, نقد و بررسی بازی: تای پان 1987 Commodore 64

یکی دیگر از فیلم های پرفروش کتاب از James Clavell باعث اغاز کار خود را بر روی صفحه کامپیوتر. این بار آن را تای پان و اقیانوس که وسوسه انگیز شما با یک شرقی ماجراجویی. این تیم پشت تبدیل کرده اند بسیار متفاوت با رویکرد استفاده می شود که توسط باکره حدود یک سال پیش هنگامی که این کتاب و مجموعه تلویزیونی Shogun شد یک تلنگر روی صفحه نمایش بازی های آنلاین ماجراجویی.

سفر بازگشت به اواسط قرن نوزدهم شما را تبدیل به خنجر Struan دزدان دریایی و قاچاقچیان که پچ است طوفانی دریاهای چین. را که بی پول دزدان دریایی و قاچاقچیان.

هدف نهایی از این بازی است برای تبدیل شدن به تای پان رهبر معظم و تاجر شاهزاده. شهر کانتون است که نقطه شروع و اولین هدف این است که به دنبال یک مهربانی روح که شما به من قرض بدهید یک چند هزار. هنگامی که یک وام شده است امن جزوه را قادر می سازد یک کشتی خریداری شده همراه با خدمه و محموله تسلیحات که ممکن است کشتی به شهر دیگر به فروش می رسد و امیدوارم برای سود.

یک صد سال پیش وجود نداشت دوستانه سازمان های دولتی برای کمک به بیکاران در چین – شروع وام همراه با رشته های متصل. شما باید قادر به ایجاد پول کافی برای بازپرداخت بانی خیر خود را در زمان اختصاص داده شده خود را بیش از بازی به عنوان شما از دست دادن سر خود را! موفق اولین سفر باید مجموعه شما را در مسیر به undreamed از ثروت است. ارائه دزد, دزدان دریایی و غیر دوستانه آب و هوا می تواند غلبه بر.

پر سود

چند روش ممکن است گرفته خواهد upwardly تلفن همراه قهرمان. یک شگرد است به رعایت قانون در همه زمان ها و ترک مطبوعات کمیک و pirating به تفاله. اما پس از آن گاه به گاه در اب شلپ شلپ کردن در طرف شیطان از زندگی با یک سریع قاچاق در اینجا وجود دارد و اثبات سودآور است. به وضوح شبانه روزی و غارت کشتی های در حال عبور و یا باد آنها را از آب جذب مردان در برابر خود خواهد شد و خرید و فروش در قاچاق ترین و جذاب (و دقیق) روش ساخت آن را به بالا در دریای چین از قرن 19.

بدون توجه به آنچه شما در حال اخلاقی مواضع در مورد مسائل piratical روز به روز مشکلات در حال اجرا یک تجارت موفق کسب و کار هنوز هم به حضور داشتند. تصمیم گیری وجود دارد: که کشتی ها برای خرید, چگونه مرد را چه باری به حمل که در آن آن را به فروش برساند و بهترین روش برای دریافت وجود دارد همه سوالاتی است که باید پاسخ داده شود.

در داخل خانه

در حالی که خنجر است که در زمین های خشک روی صفحه نمایش نشان می دهد خیابان ها و ساختمان ها می تواند وارد شود و هنگامی که در داخل محموله رهگذران دیگر معامله گران و قانون می تواند خریداری شده و به فروش می رسد. عجیب و غریب, مفید, مورد ممکن است در بر داشت دروغ گفتن در اطراف در داخل خانه.

در دریا به طور کلی voyaging حالت چشم پرنده-مشاهده کشتی و مناطق اطراف آن ارائه شده است بر روی صفحه نمایش. این دیدگاه تغییرات هنگامی که جنگ آغاز می شود, به تصویر می کشد دشمن از یک دیدگاه قرار داده شده در پشت توپ خود را. هدف سلاح نظر دقیق نیاز به داده می شود که در آن به جای عکس اگر غنیمت های موجود در نگه داشتن هدف خود را به نجات. با موفقیت غیر فعال کردن یک کشتی دیگر اجازه می دهد تا خدمه خود را به هیئت مدیره آن و ارعاب دیگر ملوانان. اگر شما یدکی خود را بی ارزش و پنهان آنها تمایل به پیوستن به شما توزیع بیش از فعلی و آینده خود را به سود خود چشید.

فعالیت هایی از جمله خرید و فروش که در بندر و یا خواندن نقشه و فرمان هنگامی که در دریا در حال کنترل از طریق یک پانل از آیکون ها در بازه زمانی در امتداد پایین صفحه نمایش.

تای ظرف یک بازی مناسب و معقول برای کومودور 64 و بسیاری از بازی نگه می دارد که بازیکنان برای ساعت رفتن. امتیاز من به این بازی است 3.8 از 5. اتمام بررسی من.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top