چیزهای مهم است که شما باید بدانید در مورد Spotify

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on چیزهای مهم است که شما باید بدانید در مورد Spotify

چیزهای مهم است که شما باید بدانید در مورد Spotify

[ad_1]

یک برنامه جدید است که دسکتاپ و کاربران گوشی های هوشمند می توانید با استفاده از Spotify که اجازه می دهد تا شما را به جریان موسیقی را از مقدار زیادی از کاتالوگ. برای استفاده کامل از این برنامه, شما باید دانلود نرم افزار. پس از شما با موفقیت نصب آن می دانم این است که مشابه با دیگر بازیکنان رسانه. هنوز هم آن را به یک تفاوت بزرگ. شما لازم نیست برای دانلود موزیک بنابراین شما می توانید آن را بازی کند. به عبارت دیگر شما فقط باید به آن جریان آنلاین. شما می توانید جریان آن بیش از اتصال به اینترنت خود را.

چگونه کار می کند ؟

این برنامه ارائه خواهد شد موسیقی را به کامپیوتر خود را از طریق ترکیبی از همکار به همکار به اشتراک گذاری و جریان از سرور خود را. اگر یک کاربر باز می شود که برنامه آن را در واقع یک شاخص از مطالب خود را از Spotify در کش و ارسال خواهد شد به این جریان hub. کش حاوی تمام فایل های موسیقی یا قطعه ای از فایل های موسیقی است که برنامه می فرستد اگر یک کاربر در حال گوش دادن به آهنگ.

آگاه باشید که جریان hub خواهد شد استفاده از این شاخص برای به اشتراک گذاشتن این فایل های موسیقی با کاربران دیگر. در حالی که شما در حال دریافت جریان موسیقی را نیز ارسال موسیقی را به کاربران دیگر در شبکه. این ترکیب را می دهد این برنامه در آن زمان پاسخ سریع.

چگونه آزادانه دسترسی به برنامه

راه های مختلفی وجود دارد از گرفتن دسترسی به این برنامه به صورت رایگان. اما کارشناسان به شدت تاکید کرد که شما باید بسیار مراقب باشید که این نکات را دنبال کنید. برای مثال بسیار دقیق با رایگان کد ژنراتور از آنجا که این خطرناک و غیر قانونی است. آنها نیاز شما را به مشخصات خود را وارد کنید. لازم به یاد آوری است که این قطعه از اطلاعات را می توان مورد استفاده برای سایه فعالیت هایی مانند نصب نرم افزارهای مخرب در سیستم شما و شما هرزه نگاره ،

خوب چیزی که وجود دارد راه های قانونی برای بهره گیری از این نرم افزار به صورت رایگان و یا در تخفیف قابل توجه است. رایگان محاکمه اغلب گذشته برای 7 روز. اما شما در واقع می تواند به گسترش این برای 3-6 ماه می باشد. همچنین برخی از آنها با استفاده از حساب های متعدد به طوری که آنها می تواند لذت بردن از آن را برای یک زمان طولانی.

یکی دیگر از راه های دسترسی به آن است که با مراجعه به یک دوست. هنگامی که آنها نصب, سرویس, شما در واقع دسترسی آزاد است که در گذشته برای یک ماه.

اگر شما نمی تواند دسترسی به آن به صورت رایگان می دانیم که شما می توانید تنها با صرف چند دلار است. در واقع شما فقط نیاز به 33 سنت در ماه است. شما در واقع می توانید در اطراف محل محدودیت از طریق استفاده از یک کارت هدیه است که شما می توانید خرید از قابل اعتماد خرده فروش آنلاین. اگر قیمت باز میگرداند و شما نمی خواهید به پرداخت هزینه های استاندارد شما فقط باید برای لغو اشتراک ما. اما اگر شما می خواهید برای ادامه دسترسی به آن, شما همیشه می توانید خرید مقرون به صرفه کارت هدیه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top