چگونه یک برنامه رایگان را به پول ؟

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on چگونه یک برنامه رایگان را به پول ؟

چگونه یک برنامه رایگان را به پول ؟

[ad_1]

این نرم افزار تلفن همراه, صنعت, استقبال از ایده های جدید برای بزرگ کردن آن در منطقه است. در حالی که صنعت تجارت الکترونیکی می شود افزایش جدید با برنامه های کاربردی تلفن همراه برای فروش محصولات و یا خدمات بیشتر به راحتی بسیاری از افراد دریافت یک راه برای کسب درآمد با ساخت برنامه های کاربردی و خواستار. یک برنامه را می توان مورد استفاده برای ساخت پول اگر آن را با موفقیت توجیه به آن هدف. برنامه های کاربردی بازی ها بهترین مثال در این زمینه است. آنها رایگان برای دانلود اما کسب سود از طریق خرید در برنامه. بومی توسعه دهندگان نرم افزار هم برای اندروید و iOS سیستم عامل تقاضا برای ساخت نرم افزار بر روی ایده های نوآورانه. پیدا کردن چگونه یک برنامه رایگان می توانید پول.

همه برنامه های کاربردی موفق در ایجاد شوق در بازار است. یک تعداد بسیار کمی از برنامه های زنده به انتظار. سمت راست را انتخاب کنید پلت فرم برای طراحی برنامه های خود را. دو نام هستند و غالب – اندروید و iOS. خود را تجزیه و تحلیل بازار و بینش مخاطبان خود را مورد علاقه. ایجاد یک برنامه است که مخاطبان خود گروه می خواهد.

در برنامه خریدهای در مقابل. پرداخت محبوبیت:

برنامه های کاربردی است که می آیند تا با یک پرداخت می شود دانلود خود را از دست داده و تقاضا در این رقابت است. مردم دیگر نمی خواهند به پرداخت قبل از استفاده از. این است که چرا در برنامه خریدهای قوی زمین در بازار است. این برنامه اجازه می دهد تا کاربران را به دانلود و بدون هیچ گونه هزینه و ارائه خدمات محدود. آنها ثابت اشتراک شارژ برای ویژگی های حق بیمه. در برنامه خریدهای شد buzzword در برنامه صنعت و صاحبان برنامه با موفقیت حق گرفتن بهره را از طریق آن.

در برنامه خریدهای در حال تقسیم به سه دسته مختلف – مصرفی و غیر مصرفی و اشتراک. کاربران را مصرفی خرید زمانی که آنها با استفاده از محصولات خریداری شده خود را در داخل نرم افزار از جمله ارزهای مجازی. غیر مصرفی هستند که باید دائم استفاده و آنها هرگز به پایان می رسد مانند یک بازی جدید و سطح. اشتراک استفاده می شود برای دریافت ویژگی های جدید و یا باز کردن یک مرکز جدید برای یک دوره محدود اعتبار.

برنامه های کاربردی که به پول:

مهم نیست که آیا شما قدم زدن در فروشگاه App اپل یا گوگل بازی فروشگاه شما خواهد شد دریافت میلیاردها دلار از برنامه های کاربردی. برخی از برنامه های کاربردی رتبه در بالا و برخی شکست خورده برای به دست آوردن توجه است. وجود دارد به طور کلی سه نوع از برنامه های کاربردی است که رشد از نظر درآمد و سود.

• برنامه های کاربردی بازی های

• خواستگاری برنامه های کاربردی

• خصوصي برنامه های کاربردی

بازی برنامه های رنک بالا هنگامی که آن را در مورد ساخت پول است. در سال های اخیر شاهد تعدادی از برنامه های کاربردی بازی های خوبی برای افزایش کاربر مورد علاقه. قصههای له آب نبات و گوگل به سرقت سرفصل. هر روز این بازی پول بزرگ و قوی بسازید زمین برای چنین برنامه های کاربردی.

در حالی که صنعت بازی می شود فوق العاده بهره مند با این ایده خواستگاری گروه نمی ماند بیش از حد. این برنامه دارای یک لیست طولانی از مشترکین و آنها حتی آماده به پرداخت هزینه برای گرفتن حق بیمه و امکانات. آتش زنه می شود فورا معروف و شناخته شده است به عنوان یکی از بالا پرفروش نرم افزار.

جریان ویدئو برنامه همچنین یک افزایش ناگهانی در تقاضا. Netflix بکشد باز کردن بازار جدید و آن را اجرا می کند در اشتراک-بر اساس روش.

نرم افزار صنعت بزرگتر و بهتر با دادن فضا به ایده های جدید. برخی متعلق به بخش خصوصی برنامه های کاربردی و همچنین محل و موقعیت خود را در بازار و تولید غیر منتظره درآمد از طریق روش ساده. این نرم افزار مانند وابسته به دورهم اندیشی و قلاب بالا هستند-پرفروش نام در کتاب دسته. خود را به ایده های جدید بود به عنوان آنها آمد تا با یک روش ساده و در عین حال جالب خواندن روند.

بومی توسعه دهندگان نرم افزار آندروید و iOS توسعه دهندگان نرم افزار فوق العاده ای تقاضا در این روز است. آنها داده می شود یک کار در حال توسعه یک نرم افزار است که لمس کاربران قصد تا حد زیادی.

علاوه بر این در برنامه خریدهای وجود دارد بسیاری از راه های که در آن برنامه می تواند به تولید درآمد. تمرکز بر روی تبلیغات, بازاریابی ایمیل, اشتراک و استراتژی های دیگر برای به دست آوردن منافع از برنامه خود را.

تبلیغات:

وجود دارد به طور کلی چهار نوع از تبلیغات است که به کمک یک نرم افزار به دست آوردن درآمد. تبلیغات بینابینی در حال کامل-صفحه نمایش پاپ آپ نمایش داده شده در یک چهارچوب زمانی مشخص است. کاربران می توانند از نزدیک چنین تبلیغات با ضربه زدن دکمه نزدیک است. آگهی ها و یا نمایش تبلیغات آمده در اشکال و اندازه های مختلف و آنها را در بالا یا پایین یک نرم افزار. در برنامه تبلیغات تصویری نیز شایع است و این صفحه نمایش تبلیغات به عنوان یک در برنامه پاداش. بومی تبلیغات طراحی شده برای ترویج محصولات.

بازاریابی ایمیل:

توسعه دهندگان نرم افزار طراحی و توسعه برنامه های کاربردی و این استراتژی است که باعث می شود آنها معروف است. ایمیل بازاریابی یک مفهوم قدیمی است و هنوز هم در حال استفاده توسط بازاریابان. آن را افزایش می دهد و با رسیدن به یک برنامه. بازاریابی ایمیل ضروری است هنگامی که شما می خواهید برای ترویج محصولات و یا اطلاع خریداران در مورد تخفیف ارائه می دهد.

اینها چیزهایی است که شما می توانید برای کسب سود از برنامه خود را. رایگان برنامه های کاربردی مفید در بسیاری از راه. شما نیاز به یک استراتژی مناسب برای ترویج آنها.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top