چگونه موثر است تلفن همراه تجزیه و تحلیل ترافیک برای توسعه دهندگان نرم افزار?

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on چگونه موثر است تلفن همراه تجزیه و تحلیل ترافیک برای توسعه دهندگان نرم افزار?

چگونه موثر است تلفن همراه تجزیه و تحلیل ترافیک برای توسعه دهندگان نرم افزار?

[ad_1]

توسعه دهندگان نرم افزار در حال دادن بهترین خود را برای طراحی یک نرم افزار است که انجام می دهد به عنوان در هر مورد انتظار است. خود را در فرآیند توسعه شامل آرایه ای از روش های آزمایش برای اطمینان از موفقیت یک برنامه است. اما واقعی بازخورد از کاربران گرامی که آیا برنامه زنده خواهد ماند یا نه. هر روز وجود دارد راه اندازی جدید در فروشگاه app. این باعث می شود کار از نرم افزار تلفن همراه توسعه دهندگان سخت تر چرا که آنها باید برای اضافه کردن منحصر به فرد به برنامه به طوری که آنها می توانید شکستن یکنواختی. در اینجا می آید تجزیه و تحلیل ترافیک تلفن همراه است که کمک می کند تا توسعه دهندگان درک کاربران از یک نرم افزار.

نرم افزار تلفن همراه توسعه دهندگان باید خلاق به منظور نوآوری به متعارف برنامه طراحی فرآیند است. اصول یکسان هستند برای هر برنامه توسعه اما استراتژی تغییر به دلیل به روز رسانی فن آوری. ماهر در های مختلف زبان های برنامه نویسی مانند سویفت برای iOS و جاوا برای اندروید, برنامه, توسعه دهندگان تبدیل ایده ها به کدهای برنامه های کاربردی.

با وجود مجموعه ای از آزمایش و با موفقیت پیاده سازی کدهای برنامه موفق برای به دست آوردن اعتماد کاربران. این به سادگی است چرا که توسعه دهندگان پرداخت می شود نیست واقعی با توجه به تجربه کاربران از یک نرم افزار. تجزیه و تحلیل و استراتژی دو چیز است که تصمیم بگیرد که آیا یک برنامه موفق خواهد بود یا نه. نامهای غول پیکر در توسعه نرم افزار تلفن همراه را صرف سال در تحقیق و تجزیه و تحلیل بازار و مصرف کنندگان است. تمام برنامه های موفق دارای ویژگی های است که کاربران می خواهند و باید طرح های است که آنها را بی درنگ به دیدار دوباره.

تلفن همراه تجزیه و تحلیل آمده است تا با سود واقعی برای توسعه دهندگان نرم افزار که با آنها می تواند در بهبود برنامه های موجود. داده ها با استفاده از تجزیه و تحلیل به وضوح نشان می دهد که چرا برنامه شما کار نمی کند در بازار هدف. هر دو اندروید و iOS توسعه دهندگان نرم افزار را خاص و استفاده از داده ها از تلفن همراه تجزیه و تحلیل ترافیک. برخی از آنها در زیر ذکر شده.

شما می دانید عملکرد نرم افزار:

سرور را حفظ خواهد کرد هر اطلاعات خود را در مرکز داده به طوری که شما می توانید اطلاعات مهم در مورد چگونه بسیاری از زمان سقوط برنامه اشکال بروز و استفاده از باتری. همه این نکات نگه داشتن مقادیر برای توسعه دهندگان و کمک به آنها را برنامه خود را اجرا هموار.

شما می توانید بهینه سازی داده ها:

هنگامی که یک توسعه دهنده نرم افزار می شود یک دانش کامل از عملکرد برنامه های کاربردی آنها می دانند که چگونه برای تبدیل داده ها به اطلاعات مفید است. آنها بهینه سازی داده ها به حک کردن یک راه حل عملکرد های مختلف نرم افزار موبایل.

شما می توانید کمک از گوگل برچسب مدیریت:

برچسب گوگل مدیریت متکی بر اطلاعات از استراتژی های بازاریابی از یک نرم افزار. بازاریابی یک برنامه است که به عنوان اساسی به عنوان داشتن یک طراحی جذاب برای نرم افزار. اگر کاربران بی اطلاع هستند و از حضور در برنامه های خود آن را به زودی خواهد مرد پس از راه اندازی. بنابراین یک استراتژی بازاریابی و کمک گرفتن از برچسب گوگل است که به شما اطلاع در مورد استراتژی های بازاریابی برای سیستم عامل های مختلف.

خواندن رفتار کاربر:

از برچسب گوگل, شما باید اطلاعات مهم در رفتار کاربران به نرم افزار خود را. شما می دانید که آیا کاربران دانلود نرم افزار و یا فقط بازدید از صفحه وب خود و ترک آن بدون دانلود. شما می توانید مسیر خود را در هر استراتژی مانند ایمیل مارکتینگ, تبلیغات پرداخت و بازاریابی رسانه های اجتماعی.

شما می توانید بهبود عملکرد نرم افزار:

زمانی که توسعه دهندگان باید هر جزئیات از برنامه های کاربردی خود را, آنها می توانید مدیریت امکانات و توابع برای دریافت بازدید کننده بیشتر. آنها از بین بردن ویژگی های غیر ضروری و شامل آنهایی که مهم است که موجب افزایش تجربه کاربران.

هر دو اندروید و iOS توسعه دهندگان نرم افزار با کمک تلفن همراه تجزیه و تحلیل تمرکز بر روی برخی از عوامل مهم است. ساخت یک برنامه کاربردی است که به اندازه کافی برای کسب موفقیت از آن است. بلکه به آن نیاز دارد یک نوع حق تعمیر و نگهداری از طریق تجزیه و تحلیل و استراتژی.

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل برای برنامه های تلفن همراه شده است گسترده آمار از آنجا که توسعه دهندگان برخی از مزایای قابل توجه از این ابزار است. آنها باید بینش بازاریابی رفتار کاربران و استفاده از اطلاعات برای بهبود برنامه.

همه چیز منحصر به فرد آمده است تا توجه مصرف کنندگان است. بنابراین شرکت ها استخدام اندروید و iOS توسعه دهندگان نرم افزار برای دریافت برنامه های کاربردی خود را طراحی منحصر به فرد. تجزیه و تحلیل کمک می کند تا توسعه دهندگان نقطه ای از مسائل مانند نرخ گزاف گویی از طریق کلیک, رای, جلسه, از, بازدید, و بیشتر. اثربخشی تجزیه و تحلیل ترافیک تلفن همراه در توسعه دهندگان بزرگ است. آن را چک هر جزئیات از یک نرم افزار و اطلاع توسعه دهندگان در مورد عملکرد نرم افزار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top