چگونه شما واکنش نشان می دهند در صورتی اخیر MMS رسوایی است در مورد شما?

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on چگونه شما واکنش نشان می دهند در صورتی اخیر MMS رسوایی است در مورد شما?

چگونه شما واکنش نشان می دهند در صورتی اخیر MMS رسوایی است در مورد شما?

[ad_1]

تکنولوژی با رشد سریع خود را به ارمغان می آورد هر دو خوب و بد اثرات آن. در حالی که بسیاری از ما لذت بردن از گرفتن خودمان را در ما به تازگی خریداری شده آیفون یا سری N نوکیا, گوشی, برخی از ما… به ندرت… بسیار به ندرت… دریافت شگفت زده برای دیدن آنها را آنلاین.

اگر این ویدئو شما را در اتاق خواب است فروخته شده در بازار سیاه به عنوان یک “دهلی نو MMS از زن و شوهر تازه ازدواج” با هزار دیگر, معصوم, زن و شوهر فیلم های جمع آوری شده توسط porn دستفروشان به فروش می رسد و به عنوان یک sex نوار در یک CD?

در راه صحبت آلبرت به من گفت ناگهان “من شوکه به شنیدن صدای من در یک ویدیو یوتیوب که در آن یک مرد برهنه مذاکرات به دوست دختر خود را”. قبل از بیان من او پاسخ داد: “که بود نه من اما که صدای خیلی مشابه است. من استفاده می شود به فیلم دوست دختر من. تلفن همراه من به تازگی سقوط کرد و من آن را به مرکز خدمات بدون از بین بردن حافظه مموری استیک. من بی قرار وقتی که من از دیدن آن فیلم ها در یوتیوب. من هنوز هم یک شک… چه می شود اگر یکی از کسانی که فیلم آپلود ؟ از آن خواهد شد پشیمان برای طول عمر و فراتر از آن”

این طبیعی است که او فکر می کند که چون او شامل در جلسه دخترانه جدید و پیدا کردن دوستان بر روی اینترنت.

و آخرین باری که من رفتم به دوستم اتاق و منتظر به او برای حمام کردن, او گفت:, “هی, بررسی, تلفن همراه, من یک مجموعه از املاک خانه ساخته شده فیلم”.

او تنها کسی است که جمع آوری این ویدئوها. حداقل یک مرد در یک گروه ممکن است آنها این روند نگران کننده است که در حال رشد است.

شما می توانید به یاد داشته باشید وجود دارد که دوربین موبایل قیمت کاهش آن فقط رسوایی در همه جا در سال 2004 برخی از دانشگاهها و شهری شرکت ها ممنوع با استفاده از دوربین تلفن همراه ،

در حال حاضر این سناریو متفاوت است. پس از یک مدت زمان طولانی و بسیاری از رسوایی هر کس خسته می شود و عمل طبیعی است. تا در صورتی که خود را درگیر. آیا شما فکر می کنم آن است که غیر ممکن است ؟ آماده به خجالت!

این ممکن است مفید در نیش عملیات پلیسی روزنامه نگاری. اما نه در زندگی روزمره. و به خصوص زمانی که یک دختر درگیر است. در حالی که بسیاری از دختران فریاد سکوت وجود دارد برخی از حوادث تلاش کرد و موفق شد در پایان دادن به زندگی با ارزش خود را. به عنوان یک وجود به وکیل و راحتی.

فرد آسیب دیده می شود بسیاری از سوالات اگر خانواده من را به دیدن است ؟ برادر من دیدن که ؟ یا شوهر یا عاشق ؟ هر کسی که من می دانست ؟ و وجود دارد هیچ کس برای پاسخ به.

کسب و کار

دوربین مخفی و دوربین های pen هستند لعنت ارزان. وجود دارد حتی USB دوربین های دیجیتال و دوربین های بی سیم که ارسال داده ها به کامپیوتر است. تمام این در یک هزینه بسیار کم.

افرادی هستند که پول نقد توسط این ویدئوها. فروش آنها را به وب سایت و CD دزدان دریایی درست مثل چگونه یک فیلم جدید می شود دزدان دریایی و فروخته شده در بازار سیاه.

مکان های جدید

مراقب باشید زمانی که قصد سفر و یا اقامت در هتل. به خصوص هتل ها و… بسیاری از رسوایی دریافت انقلابي در هتل ها به عنوان کارگران می دانستند که در هر گوشه و دوربین های ارزان هستند.

شما می توانید با استفاده از یک دوربین یاب و دوربین یاب اگر شما آماده برای سرمایه گذاری پول. این دستگاه را به یک زنگ با تشخیص قطعات منحصر به فرد از دوربین های مخفی.

در غیر این صورت بررسی تمام مکان های که در آن یک دوربین می تواند پنهان است. معمولا حمام, اتاق پانسمان و یا اتاق استراحت.

شکارچیان آنلاین

وجود دارد یک مطالعه در مورد اعتیاد به اینترنت است که اگر شما بیش از 30 درصد از دوستان جدید در Facebook و یا دیگر شبکه های اجتماعی وب سایت شما در حال معتاد به صورت آنلاین و نیاز به درمان.

اگر شما یک دختر مراقب باشید قبل از ملاقات با یک پسر در محل جدید به خصوص که یک محل عمومی که در آن جمعیت جمع آوری.

کسانی که بچه ها فکر می کنم که آن را یک موفقیت برای دیدار با یک دختر جدید. بسیاری از آنها را کنید و سعی کنید به sex و بگویید که مانند یک پیروزی داستان را به دوستان خود. این جایی است که مشکل شروع می شود. آنها سعی می کنند تصویری برای نشان دادن یک اثبات.

شما می تواند توجه بسیاری از MMS ویدئوها را نشان نمی دهد مرد ، به هر حال اگر در وسط, شما در پیدا کردن او است که مصرف یک ویدیو سعی کنید که شامل او و نشان دادن چهره خود را بیش از حد.

اما مراقب باشید وجود دارد تصویری نرم افزار ویرایش و پیشگیری بهتر از درمان است.

قبل از گرفتن تصویری

مطمئن شوید که شما در حال گرفتن یک “مناسب” تصویری. هیچ کس نمی داند چه چیزهایی را تغییر دهید عشق از زندگی خود را ممکن است شکستن و خشمگین در مورد شما. حتی قبل از اینکه خود را عصبانی سطوح پایین آمده ویدئو آپلود می شود. و حتی قبل از او تصمیم به حذف این ویدئو وجود دارد هزاران نفر از محبوبیت رسیدن به پایان رسید. و حتی قبل از اینکه شما می دانید که برخی از غریبه در شما نفس بریده بریده.

نرم افزار جانبی

آیا می دانید که در برنامه وجود دارد که می تواند زندگی را به فایل ها حتی اگر شما از shift+delete (میانبر برای حذف دائم)? در واقع کسانی بودند ایجاد شده برای هدف خوب برای بازیابی فایل های پاک شده تصادفی و بسیار مفید خواهد بود برای بازیابی اسناد هنگامی که سیستم خود را به سقوط. وجود جهنم بسیاری از پرداخت و رایگان نرم افزار بازیابی فقط گوگل آنها را پیدا کنید.

اما طرف بد است مراکز خدمات. بسیاری از MMS می شود زندگی در این مراکز خدمات. هنگامی که دیسک سخت خود و یا تلفن همراه شما قفل با عجله به مرکز خدمات. اما شما را فراموش کرده به حذف درایو حافظه یا حافظه تلفن همراه و یا کامپیوتر.

که در آن آنها می توانند حفاری به معنای واقعی کلمه کل ثبت از تاریخ خرید.

هرگز انجام این کار است. و به عنوان یک چیز خوب وجود دارد برنامه های است که کشتن تمام داده ها در هارد دیسک مانند [email protected] Kill Disk, Hard Drive Eraser. استفاده از آنها را یک بار در در حالی که پاک کردن تمام داده ها در تلفن همراه و کامپیوتر حافظه است.

من امیدوارم که شما پیدا کردن این مفید است و کمک می کند تا شما را به یک راه راحت زندگی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top