چگونه به گل نشسته توسعه پشتکار

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on چگونه به گل نشسته توسعه پشتکار

چگونه به گل نشسته توسعه پشتکار

[ad_1]

تداوم کیفیت است که هر فرد موفق را توسعه داده است. شما نمی تواند رسیدن به هر چیزی را بدون عبور از آزمون زمان. مگر در مواردی که شما مداوم شما برنده خواهد شد. مسابقه می رود به فرد که هرگز تحت هیچ مجموعه ای از شرایط است. برخی از افراد تقریبا توانایی فوقالعاده برای باقی بماند. توماس ادیسون ساخته شده 10,000 تلاش قبل از او با موفقیت توسعه لامپ. اکثریت را در حوله پرتاب پس از 1 یا شاید 2 تلاش می کند. اگر شما هر رفتن برای رسیدن به هر چیزی شما باید مداوم باشد.

به دنبال این نکته به گل نشسته توسعه پشتکار.

نگه داشتن آتش در زیر تمایل خود را

شما باید می خواهید چیزی بد است که شما چشم پوشی از تمام nay-کارترین سایرس quitters و بازنده چه کسی بگویید که شما را به رها کردن. افراد بدبین هستند poisoners. آنها را خفه و جاه طلبی خود را در یک ضربان قلب مگر اینکه شما کشت عادت پشتکار. هنگامی که شما واقعا می خواهید چیزی است که شما در حفظ و در حال حرکت به سمت آن را بدون توجه به آنچه. شعله آتش در زیر تمایل خود را بر اساس ساعات روز:.

نگه داشتن چشم خود را بر روی هدف

موانع تضعیف پشتکار. هنگامی که تمرکز بر موانع شما به احتمال زیاد به ترک. هنگامی که تمرکز بر روی یک هدف شما به احتمال زیاد برای ادامه. تمرکز خود را قطعی عمده هدف و چشم پوشی از همه چیز است. زمانی که تصویر می شود به وضوح حک شده در ذهن خود را, شما به سادگی نمی خواهد داد تا زمانی که شما وجود دارد.

خودتان را احاطه کرده با سخت-شارژر

فکر می کنم شما ماندگار شود زمانی که اطراف خود را با quitters? نگه داشتن یک پشتیبانی قوی سیستم. معاشرت با افرادی که باور نمی کنم در کلمه “شکست”. شکست فرصت به مداوم است.

تجربه خود را در, انگیزشی, مواد

خرید یک برنامه توسعه شخصی. کمک به خود کتاب. اجازه دهید ذهن خود را جشن بر انگیزه های صوتی و دفترچه راهنما. ذهن پر می شود با هر آنچه در آن می خورد. برش دادن تنقلات و غذا خوردن چیزهای خوب. زمانی که با انگیزه باقی بماند شما باقی بماند. این که ساده است. بسیار با انگیزه مردم انفجار را از طریق موانع به صورت مستمر. به همین دلیل آنها برنده شوید.

عمل

نگه دارید در حال حرکت. با حال بود: در طول شب شما توسعه شتاب که شما ترسیم می کند و نزدیک به یک هدف است. با شتاب آن را می شود آسان تر به نگه داشتن رفتن و با تلاش کمتر ساخت آن کمتر دشوار است برای تبدیل شدن مداوم است.

به یاد داشته باشید خط پایان

نگه داشتن در ذهن که چرا شما که مداوم است. با یک چشم انداز روشن از خط پایان آن را آسان تر به تداوم یک عادت است.

چشم پوشی منفی انجام آنچه شما بهترین و در آن را نگه دارید تا زمانی که خدا اجازه می دهد تا شما را به پاس پشتکار تست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top