چگونه به انحصار وراثت خواهد شد – 13 نکته در فروش اموال به ارث برده

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on چگونه به انحصار وراثت خواهد شد – 13 نکته در فروش اموال به ارث برده

چگونه به انحصار وراثت خواهد شد – 13 نکته در فروش اموال به ارث برده

[ad_1]

فروش اموال به ارث برده و چگونه انحصار وراثت خواهد شد می تواند درد اگر شما آشنا هستند با مراحل درگیر در فرایند قضایی می تواند یک درد است که شما نمی خواهید به نگه داشتن می تواند درد اگر شما درک نمی روند قضایی و یا چگونه به انحصار وراثت خواهد شد.

چه انحصار وراثت

انحصار است و این عمل از انتقال سند مالکیت به املاک و از کسی که گذشته دور را که فردی را به وراث یا ذینفعان. مراحل مدیریت سیستم حقوقی و می تواند شامل پرداخت مالیات یا بدهی که برجسته تایید دارایی تعیین اگر آن را معتبر و حل و فصل اختلافات در مورد کسی که دریافت خواهد شد و اختلافات بیش از که وارث و تخصیص اموال.

اصطلاح رسمی برای این دوره از عمل است testate رسیدگی است. نگاهی به روند قضایی به عنوان دستورالعمل های مناسب انتقال از یک خانه.

چگونه به انحصار وراثت را در 7 مرحله آسان

1) شما باید برای قرار دادن خواهد شد. شما ممکن است دریابید این یک کار ساده و یا بسیار دشوار است. این را می توان هر جایی که به عنوان در پوشه در دفتر یک میز کشو باکس در بانک وکیل پرونده در دفتر کار, مخفی, دیوار, خانه امن, نزدیک, پیر خانه دوستان.

2) اگر شما مطمئن نیستید اگر اموال درگیر شما باید پیدا کردن اگر کسی که مرده متعلق به ملک است که هر چیزی را که بخشی از زمین مانند یک خانه یا حتی زمین. هر چیز دیگری است که نه ملک است فقط اموال شخصی.

3) بررسی که در آن دولت خود را probates بخواهد. این را از ایالتی به ایالت متفاوت است اما برخی از ایالات آمریکا قضایی دادگاه در حالی که دیگران ندارند. اگر شما در پیدا کردن وجود دارد یک دادگاه انحصار وراثت پرداخت و آنها را یک بازدید برای اطلاعات بیشتر. درصد معینی از کشورها با استفاده از مدار دادگاه.

4) پژوهش کاملا دارایی توسط مرحوم فردی است. بلافاصله ترتیب به تمام ایمیل های فرستاده شده به خانه خود را بنابراین شما می توانید پیدا کردن در مورد هر گونه وام و وام های برجسته, شخصی, خودرو, پرداخت, بازنشستگی به روز رسانی و مهم دیگر کاغذ کار می کنند. باید ایمیل هدایت می شوید به خانه خود را بنابراین شما هشدار به, وام مسکن, خودرو, پرداخت, بازنشستگی, به روز رسانی و دیگر اسناد مهم است.

5) اگر فرد متوفی مشخص نیست که مجری را به وکیل او درخواست انتصاب مدیر. فردی که دارای مسئولیت قانونی به مرحوم دارایی های مجری یا مدیر.

6) تماس قضایی دادگاه یا دادگاه مدار & یک قرار ملاقات در محل صحیح. مطمئن شوید که شما همه چیز شما را به دادگاه, نگاهی به دارایی های لیست و برآورد ارزش خواهد شد و مرحوم مرگ است.

7) پژوهش که در آن برای دریافت رایگان مشاوره حقوقی مانند از کارمند در دادگاه و یا وکیل انحصار وراثت برای پرداخت هزینه

هشدار طلبکاران و عمومی

در برخی از ایالت ها نیاز به آنها نماینده شخصی به محل متوجه مرگ خود را در روزنامه ها. این خبر به اطلاع عمومی از کاهش probated اموال. آن را می دهد فرصت برای دیگران مانند طلبکاران که علاقه مند در املاک خود را به ارسال یک ادعا است. به عنوان یک نتیجه ماهیت این معامله املاک و مستغلات می شود رکورد های عمومی برای هر کسی که به پژوهش است.

مصرف Inventorying از اموال

وجود دارد باید واقعی و موجودی های شخصی گرفته شده از اموال بنابراین ارزش تخمین زده می شود. این مورد نیاز است به دلایل زیر:

* برای پوشش بدهی و توزیع به ذینفع: اقامت برآورده نمی کنند تعهد پولی از طلبکاران و ملک می رود به سود یک جلو گیری اساسنامه رخ می دهد. این به این معنی است که یک یا بیشتر ذینفع می تواند محدود به دست آوردن مالی و یا هیچ در تمام

* به تضمین می کنند که تمام اموال خود اختصاص داده است. نماینده شخصی است که مسئول جمع آوری و موجودی اموال و دارایی های به اطمینان حاصل شود که آن را در دسترس برای توزیع در مراحل نهایی فرایند قضایی. اگر ملک است که نابجا و یا نه در مالکیت و وضعیت مرحوم در زمان مرگ خود را یک رستگاری اساسنامه می تواند رخ دهد. این اساسنامه می توانید تصمیم بگیرید اگر دارایی و یا پول نقد می تواند جایگزین از دست رفته اموال متعلق به ذینفع.

چگونه به انحصار وراثت خواهد شد

با توجه به آنچه در دولت شما زندگی می کنند در روند مشابه است با این حال تماس با دادگاه انحصار وراثت و شروع وجود دارد برای آشنایی با خود و دولت و قوانین و مراحل را دنبال کنید تا مطمئن شوید که شما به دنبال قوانین خود را. قبل از این فرایند آغاز می شود, گواهی فوت برای متوفی باید به دست آمده است. وجود دارد محدودیت زمانی در روش است که یک چالش برای کسانی که خواستار زندگی می کند.

اگر مدارک ارائه شده است در اواخر وجود دارد مجازات باعث به تاخیر می اندازد. وجود خاص ترتیب اولویت در هنگام دادن نامه های اداری است که به شرح زیر است: زنده ماندن همسر و فرزندان و نوه پدر یا مادر متوفی برادر یا خواهر و بقیه که واجد شرایط.

دادخواست باید به روز شود به خصوص در افرادی که مجاز به آنها را به منظور به دست آوردن قرار ملاقات برای دولت است. هر کسی را به خود جلب و در ملک یک فرد بدون مدرک معتبر خواهد (فاقد) و یا از یک فرد ادعا می شود رفتگان ممکن است دادخواست به دادگاه. برای شروع قضایی رسیدگی مدارک مورد نیاز ضروری است.

یک نابجا و یا آسیب دیده را مجاز به انحصار وراثت اگر آن را ثابت کرده است که همان خواهد شد و نه لغو اجرای آن تایید شده است توسط دادگاه و الزامات تایید توسط دو قابل اعتماد شهود.

13 گام برای فروش اموال به ارث برده

1. گام های اولیه این است که ملک به نام شما.

2. اگر خانه است در اعتماد متولی باید تماس گرفته شود برای انتقال این عنوان است.

3. اگر ملک نیست در اعتماد مراجعه به دادگاه انحصار وراثت لازم است به این انجام می شود.

4. توجه به وضعیت زمین باید ارسال از طریق انحصار وراثت.

5. انحصار وراثت نامه یا نامه های اجرایی مورد نیاز برای مالکیت به نام فرد.

6. اگر یک صفحه اصلی است که از طریق انحصار وراثت چند ماه طول می کشد مگر کسی که چالش های آن است.

7. دادگاه تصویب مورد نیاز است برای انتقال عنوان از متوفی به وارث.

8. خانه باید ارزیابی و بازرسی حرفه ای برای ارزیابی آن ” ارزش قبل از به فروش می رسد. شما باید به فکر می کنم از فروش یک خانه به عنوان اگر شما در حال رفتن به یک مصاحبه شغلی ظاهر کلیدی است.

9. داخلی و خارجی از خانه به اصلاح مانند نقاشی ارتقاء آشپزخانه و حمام است که دو نقطه کانونی از فروش.

10. استخدام نماینده املاک و مستغلات برای ترویج خانه خود را در روزنامه ها و وب سایت ها و دیگر رسانه ها.

11. خریداران بصری هستند بنابراین با در نظر گرفتن عکس برجسته داخل و خارج از خانه خود را ایده آل است. هنگامی که یک خریدار واقع شده است و این پیشنهاد را ارائه شده است, نقد و بررسی آن با مسکن خود را قبل از ساخت هر گونه تصمیم گیری نهایی.

12. زمانی که پیشنهاد نهایی پذیرفته است خریدار خواهد خود را به انجام بازرسی و ارزیابی. خریدار ممکن است درخواست به چیزهای دیگر ثابت شده است.

13. آخرین مرحله این است که به امضای عناوین سپردن اسناد و منتظر تاریخ بسته شدن.

خودی راز صاحب استراتژی های تامین مالی است که فروش خانه خود را سریع

اگر شما نمی دانید هر چیزی در مورد فروشنده تأمین مالی شما از دست رفته بر روی یک ابزار بسیار قدرتمند است که می تواند کمک به فروش سریع خود را فوق العاده سریع.

4 راه شما سود با صاحب تامین مالی

شما و خریدار در کنترل هستند و می توانید شرایط خود را برای فروش

شما برش از بانک ها و ملکی و صرفه جویی در پول در هزینه های

شما می توانید فروش خانه بسیار سریع اگر شما تصمیم به استفاده از این استراتژی

شما از بانک و فروش آن به خریداران آنها پول و سابقه کار اما بانک ها را رد کرد و آنها را برای یک وام مسکن

هشدار:

اگر شما نمی تحقیقاتی این خودی راز صاحب استراتژی های تامین مالی – و شما علاقه مند در فروش اموال به ارث برده این استراتژی خودی قطعا می تواند کمک به شما در فروش سریع اگر شما به یک مشکل اجرا و فروش خانه خود را!!!

“اگر شما می خواهید برای جلوگیری از یک اشتباه پرهزینه نه گرفتار و بدون یک برنامه پشتیبان گیری در مورد شما می توانید تی شرت های خود را به فروش خانه آموزش خود را در مورد این صاحب تامین مالی اسرار خودی… کارشناسان نمی خواهند شما بدانید در مورد!”

مالیات بر ارث ملک

ممکن است کسر فدرال و ایالتی و یا محلی مالیات از املاک و بسته به دولت است. علاوه بر این وجود دارد مالیات بر ارث و مالیات املاک است که باید تعاریف مختلف. مالیات بر ارث قرار داده شده هنگامی که وجود دارد یک انتقال اموال دریافت شده قبل از آن را داده است.

این مقدار بستگی به وابستگی بین متوفی و فرزندان. املاک و تاکسی های قابل اجرا در چه مقدار از اموال با ارزش است که فرد می گذرد. برخی از ایالت ها ممکن است یکی از دیگری و یا هر دو.

در مورد فروش خانه به ارث برده وجود دارد امکان پرداخت مالیات بر سود سرمایه در تمایز بین باقی مانده از فروش و اساس. این اساس قیمت خرید به علاوه ارتقاء منهای استهلاک. در حال حاضر فدرال سرمایه-مالیات بر سود 15 درصد.

مدیریت املاک و پیچیده و در امور. این مهم است که یک وکیل و مدیریت این موضوع را به اطمینان حاصل شود که ملک توزیع شده است و بدون هیچ مانعی. درک تمام قوانین و مقررات به طور مستقل می تواند طاقت فرسا به کسی که وارث اموال از یک دوست که گذشت.

چگونه به انحصار وراثت خواهد شد & فروش اموال به ارث برده ندارد به مشکل باشد اطلاعات شما فقط به عنوان خوانده شده باید به شما کمک کند از طریق فرایند قضایی ساده تر و کمتر سردرگمی است. فقط مطمئن شوید که شما نگاه کنید به آنچه انحصار وراثت مراحل و قوانین خود را حالت داده شده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top