چگونه برای نوشتن یک نامه مشکلات

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on چگونه برای نوشتن یک نامه مشکلات

چگونه برای نوشتن یک نامه مشکلات

[ad_1]

وام دهندگان باید فقط در مورد شنیده ام این همه وقتی که می آید به همین دلیل مردمی نبوده و قادر به پرداخت وام مسکن خود را. حقیقت این است که خوب حرف سختی می تواند تمام تفاوت بین گرفتن یک وام مسکن اصلاح (همچنین به نام “بازسازی”) و گرفتن تایید شده برای یک.

(برای کسانی از شما که ممکن است ناآشنا با هدف یک نامه مشکلات آن را برای توضیح به قرض دهنده که چرا شما پشت در پرداخت وام مسکن خود را و به همین دلیل شما باید این شانس را به وام خود را اصلاح/بازسازی).

در این مقاله ما قصد داریم به بحث در مورد پنج دلیل اصلی برای مشکلات و پنج ملزومات برای نوشتن موثر نامه مشکلات.

دلایل مشکلات مالی:

فرض کنید ما همه در همان صفحه با آنچه در آن به معنی به مشکلات مالی (به عنوان مثال شما حتی در آینده نزدیک به قادر به پرداخت هزینه وام مسکن خود را و در همان زمان قرار دادن غذا بر روی میز) اجازه دهید به بیش از آنچه وام دهندگان به نظر پنج اصلی “قابل قبول توضیحات برای مشکلات”.

1. از دست دادن و یا کاهش در درآمد:

کاهش درآمد می تواند به دلیل از دست دادن اشتغال و کاهش ساعت کار, کاهش پرداخت هزینه و یا کاهش در خود اشتغالی کسب و کار درآمد.

2. خانواده و شرایط مالی تغییر کرده:>/b>

شاید شده است وجود دارد یک مرگ در خانواده جدی یا بیماری های مزمن و یا دائم و یا کوتاه مدت از کار افتادگی است که تحت تاثیر و یا یکی از اولیه دستمزد بگیران و یا وابستگان آنها, افزایش, خانواده, مسئولیت (مانند تصویب و یا تولد یک کودک و یا مراقبت از بستگان سالمند/دیگر اعضای خانواده).

3. ذخایر نقدی کافی برای حفظ پرداخت وام خود و پوشش های اولیه هزینه های زندگی در همان زمان:

شما ممکن است تخلیه تمام ذخایر نقدی خود را به منظور پرداخت وام مسکن و پوشش های اولیه هزینه های زندگی. ذخایر نقدی شامل دارایی های مانند پول نقد پس انداز پول در بازار صندوق های قابل عرضه در بازار سهام یا اوراق قرضه (به استثنای حساب های بازنشستگی) اما نمی عبارتند از دارایی است که در خدمت به عنوان یک صندوق اضطراری (به طور کلی برابر با سه بار ماهانه پرداخت بدهی).

4. پرداخت بدهی های ماهانه خود هستند بیش از حد / حد با طلبکاران:

اگر شما مانند بسیاری از ما ممکن است شما را به استفاده از کارت های اعتباری صفحه اصلی وام سهام یا دیگر اعتباری به پرداخت وام مسکن ماهانه و یا پرداخت های دیگر ضروری صورتحساب و در حال حاضر اشباع شده تمام منابع در دسترس از اعتبار. دلیل دیگری که شاید بازوی خود را (وام مسکن نرخ قابل تنظیم) رفته است تا بیش از حد و در حال حاضر شما دیگر قادر به پرداخت.

5. دلایل دیگری وجود دارد که به همین دلیل آن را غیر ممکن است به پرداخت وام مسکن:

می تواند وجود داشته باشد بسیاری از دلایل دیگر مانند حبس از یکی از وام گیرندگان و یا شخصی خانواده تراژدی ساخته شده است که آن را غیر ممکن است برای پرداخت وام مسکن است.

بررسی این پنج “مشکلات دلایل” مهم است زیرا زمانی که شما نوشتن نامه مشکلات خود را از شما خواسته خواهد شد به توضیح در جزئیات بیشتر چرا و چگونه هر یک از این شرایط منجر به این واقعیت است که شما در حال حاضر دیگر قادر به پرداخت وام مسکن خود را.

پنج کلید برای نوشتن موثر نامه مشکلات:

کلید #1: صداقت

نادرست بودن نه تنها از نظر اخلاقی اشتباه است اما آن نیز می تواند صدمه دیده است شانس خود را از گرفتن وام خود را تغییر زمانی که قرض دهنده می یابد (و متوجه من گفت: هنگامی که و نه “اگر”: وام دهندگان دسترسی به مقدار فراوان از اطلاعات در مورد شما و آنها لحظه ای تردید نمی به انتخاب کنید تا گوشی و چک کردن در صداقت خود را.

نادرست بودن آمده می تواند در بسیاری از اشکال: underreporting درآمد خود اغراق هزینه های خود را جعل اسناد و بد نمایش دادن حقایق/سختی شرایط (آیا به آنها بگویید که شوهر شما دچار صدمات ناتوان کننده در یک فجیع تصادف باعث شد که او را قادر به کار اگر او واقع شد در کمی فندر-بندر و در یک نامربوط رویداد گذاشته هفته بعد).

به تناقض نایک “فقط انجام نمی آن!”

کلید #2: باز و صادقانه

در حالی که شما نمی خواهید به کذب نوشتن نامه مشکلات خود را به احتمال زیاد دشوار خواهد بود چرا که شما در حال رفتن به مجبور به افشای برخی از شخصی اسکلت است که شما به احتمال زیاد ترجیح می دهم به نگه داشتن دور پنهان در گنجه.

دلیل شما باید باز و صادقانه در مورد وضعیت خود است که شما می خواهید وام دهنده به می دانم که شما واقعا نیاز به کمک برخی از. اگر شما تطهیر اخیر وقایع دشوار (برای مثال اگر شوهر شما واقعا به یک فجیع تصادف است که او را مانع از بودن قادر به کار نیست فقط می گویند این یک بندر فندر!), وام دهنده نمی خواهد فکر می کنم شما نیاز به دریافت وام خود را اصلاح و یا بازسازی.

اگر شوهر خود را در زندان می گویند ، اگر مادر خود را به یک سکته مغزی است و او در حال حاضر زندگی در خانه خود را و او را به شما پرداخت صورتحساب های پزشکی می گویند تا. اگر شما به طور ناگهانی در بر داشت خود را مراقبت از خواهر خود را از کودکان و نوجوانان به طوری که آنها نمی خواهد که به زندگی می کنند در خیابان ها می گویند ،

لطفا نمی شود خجالت در مورد بیکار بودن. بسیاری از مردم امید چون آنها فکر می کنم که وام دهنده نمی خواهد حتی در نظر گرفتن کار با آنها را اگر آنها بیکار هستند یا بیکار. این به سادگی درست نیست. بسیاری از وام دهندگان در نظر تحمل است که یک وضعیت است که به طور موقت اجازه می دهد تا شما را به پرداخت مقدار کمی هر ماه تا زمانی که درآمد شما به اندازه کافی پایدار برای واجد شرایط برای وام به طور منظم اصلاح/بازسازی.

کلید #3: بی ریا

منظورم این است که برای نشان دادن وام دهنده است که شما یک انسان واقعی با یک خانواده واقعی است که واقعا به کمک نیاز دارد!

هنگامی که شما در نوشتن نامه خود را بروید و به آنها بگویید که بچه های خود را با نام و چه آنها هستند. به آنها بگویید که شما هشت سال پسر جوی خوب بود با دادن فوتبال به طوری که او قادر خواهد بود به ماندن در خانه خود را و نگه داشتن رفتن به مدرسه که در آن تمام دوستان خود را. به آنها بگویید که چه شما انجام می دهند برای زندگی و به آنها بگویید چقدر رفو سخت این در سال گذشته بوده است. به آنها بگویید که چه مبارزه برای پرداخت وام مسکن واقعا مانند شده است.

این مهم است که شما با استفاده از “احساس واژه ها” برای توصیف آنچه که در قلب خود را و سر خود را. استفاده از عباراتی مثل “من احساس می کنم…” “این مرا ناراحت می کند به فکر می کنم که…”, “این نا امید کننده است…” به منظور انتقال وضعیت خود را. با استفاده از این کلمات کمک می کند تا وام دهنده به درک وضعیت خود را از چشم انداز خود را.

یاد داشته باشید که وام دهندگان استخدام افراد واقعی بیش از حد و آنها احتمالا در یک وضعیت مشابه به عنوان شما هستند. آنها را در کنار خود با توضیح به آنها چه واقعا در رفتن در خانواده خود را به طوری که آنها احساس آنها در حال نشستن در میز آشپزخانه خود را با شما در خوردن ماکارونی و تن ماهی برای شب پنجم در یک ردیف از آنجا که همه شما قادر به پرداخت هزینه پس از خود گذاشته شد خاموش سه ماه پیش.

کلید #4: مودب

در نامه خود آن را ضروری است که شما با استفاده از مودب و مثبت زبان. هیچ کس می خواهد به خواندن یک نامه پر از منفی و فحش.

بله وضعیت خود است که احتمالا واقعا دشوار است و بله وام دهنده خود را احتمالا تا به حال چیزی برای انجام با گرفتن شما را به یک وام است که شما نمی تواند استطاعت اما در حال حاضر زمان به این نقطه ، هیچ اشاره انگشت, بدون سرزنش هیچ “عبور باک”… در حال حاضر هم به مثبت و مودب در, درخواست برای اصلاح.

یک چیز دیگر به این نکته اشاره: من مطمئن هستم که شما باید تمرین یک میلیون برابر آنچه شما می خواهم برای گفتن به “Sonofa___” و… ، هرگز به ذهن اما کافی است که مشکلات خود را نامه ای است که نه برای دیدن چگونه بسیاری از ناسزاهای شما می توانید رشته با هم در یک ردیف. هیچ فحش. دوره.

به یاد داشته باشید به استفاده از خود را “عزیز آقا/خانم:” برای شروع کردن نامه و بهترین خود را “با تشکر از شما از ته قلب برای شما در نظر” ، خط پایین: مودب و نامه خود را به حمل وزن بیشتر.

کلید #5: مناسب

اگر شما فکر می کنم شما می توانید استطاعت 1200 دلار در ماه پرداخت می گویند تا. و اگر شما فکر می کنم شما می توانید استطاعت 1200 دلار در ماه پرداخت نکنید به آنها بگویید که شما تنها می تواند هزینه $600! به یاد داشته باشید که آنها به دنبال در صورتحساب های بانکی خود را خود را صرف عادات صورتحساب ماهانه خود را و شما را به صفحه اصلی پرداخت به منظور توجیه معقول مقدار وام مسکن. اگر آنها فکر می کنم شما در حال گرفتن حریص و تلاش برای “کار سیستم” برای دریافت ارزان ترین امکان پرداخت وام مسکن بدون در نظر گرفتن آنچه شما می توانید استطاعت آنها در حال رفتن به نوبه خود درخواست خود را حق دور.

شما نیاز به معقول در درخواست خود را; شما نیاز به درک که شما نیاز به دیدار با وام دهنده در نیمه راه در اینجا. آنها نیاز به را خواستار $x مقدار در هر ماه و شما نیاز به کابل TV و هر و همه غیر ضروری دیگر تجملات به منظور قادر به پرداخت هزینه وام مسکن خود را.

جلو بروید و به آنها بگویید که شما فکر می کنم 15% سود خود را وام دوم غیرقابل تحمل است, و است که شما ترجیح می دهید یک 5 درصد نرخ بهره به جای آن اما لازم نیست آنها را به دست کشیدن از $100,000 خود را از $200,000 وام مسکن به دلیل این که چقدر شما در حال وارونه. به یاد داشته باشید که وام دهنده این است که پاسخ خود را به سرمایه گذار به طوری که آنها باید منصفانه به هر دو آنها را و شما.

شما همچنین باید با استفاده از نامه مشکلات به عنوان یک فرصت برای تکرار آنچه شما در حال حاضر داده می شود تا به منظور آزاد کردن منابع مالی برای پرداخت وام مسکن خود را. شما همچنین می خواهم به اشاره چه چیز دیگری شما مایل به رها کردن به منظور نگه داشتن خانه خود را. بهره وری منقسم زمانی? اجازه دهید آن را سلب کند. خانواده قایق ؟ فروش آن برای از دست دادن. سوزی رقص درس ؟ ببخشید عزیز در سال آینده. هر آنچه در آن طول می کشد و اجازه می دهد تا وام دهنده می دانم که شما مایل به انجام آن را به نگه داشتن خانه خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top