چگونه برای نوشتن یک قدرتمند قابلیت بیانیه دولت به پیمانکاران

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on چگونه برای نوشتن یک قدرتمند قابلیت بیانیه دولت به پیمانکاران

چگونه برای نوشتن یک قدرتمند قابلیت بیانیه دولت به پیمانکاران

[ad_1]

چه هدف از قابلیت بیانیه ای ؟

دولت متعاهد توسعه یافته به یک بازار رقابتی به لطف پتانسیل بسیار سودآور است. شرکت از تمام اندازه ها از کوچک و میکرو-شرکت با یک کارمند به مگا-شرکت های با هزاران نفر از کارکنان موفق شده اند در فروش محصولات و خدمات به سازمان های دولتی در دولت فدرال, دولت, شهرستان, شهرستان و شهری در سطح.

اما رقابت به اوج که بیشتر شرکت ها سعی می کنید برای شکستن به توان رقابتی در و اقامت موفق در این بازار است. پنج سال پیش هیچ کس نمی دانست چه قابلیت بیانیه بود و در حال حاضر آن است که یک ابزار حیاتی برای کمک به شما به عنوان موفق به عنوان ممکن است, مهم نیست که چه اندازه شرکت شما نمایندگی.

یکی دیگر از عوامل پیچیده است که مردم کمتر به کار گرفته شده توسط دولت برای رسیدگی به توسعه و ادغام. این به این معنی است که پیمانکاران باید بدانید که چگونه برای تقطیر اطلاعات است که مهم ترین به یک تصمیم خاص-ساز آن دولت در روشن و مختصر شیوه و تقویت اهمیت آن به چشم انداز حتی بیشتر از گذشته.

شرکت های موفق استفاده قابلیت خود را از بیانیه برای تعداد زیادی از اهداف:

o مورد نیاز در دولت بسیاری از فرآیندهای ثبت نام

o یک درب بازکن جدید سازمان

o مدرک تحصیلی

o اثبات عملکرد گذشته

o آن را به مجموعه خود را جدا از رقبای خود

قابلیت بیانیه فرمت

قابلیت بیانیه باید بسیار کوتاه (تنها 1 یا 2 صفحه) به نقطه و به طور خاص مربوط به فردی آژانس نیاز دارد. در حالت ایده آل این است که یک سند زنده است که بسته به هدف سازمان است. چرا این است ؟ زیرا ادراک پیمانکاران می دانم که هر کدام از سازمان خود آن را ماموریت و تمرکز و با آنها صحبت می کنند به طور مستقیم به کسانی که در خود توانایی بیانیه.

مهم این است که سند بود بصری جالب و مشابه عناصر گرافیکی به شرکت خود را با نام تجاری و آرم. آن را نیز باید جستجو سند است که می تواند به راحتی ارسال می شود به عنوان یک فایل PDF.

بنابراین توصیه می کنیم که قابلیت اظهارات ایجاد شده در Word و یا ناشر با استفاده از یک قالب است که نشان دهنده یک شرکت با نام تجاری با آرم و گرافیک هویت. این مهم است که متناسب با تمام اطلاعات مهم در یک طرف از یک صفحه. طرف دوم اگر کاملا لازم, ممکن است حاوی اضافی حمایت از داده های مهم برای هدفمند آژانس از جمله مطالعات موردی از گذشته پروژه های موفق است.

قابلیت بیانیه ای مطالب

پنج حوزه کلیدی موجود در موفق عبارتند از:

1. صلاحیتهای هسته

2. عملکرد گذشته

3. دیفرانسیلی

4. اطلاعات شرکت ها

5. اطلاعات تماس

راهنمایی:

بهتر است برای تماس با سند قابلیت بیانیه. این باید گفت در بالای سند است. این یک اصطلاح شناخته شده در سراسر دولت متعاهد تصمیم گیران و نشان می دهد که شما باید دانش پیمانکاری روند. قابلیت بیانیه همچنین باید نشان می دهد یک شرکت لوگو و دیگر عناصر نام تجاری برای به رسمیت شناختن و به صورت رایگان از پاراگراف های بلند به جای استفاده از جملات کوتاه و لیست گلوله ای برای سریع بصری اسکن.

هنگام نوشتن یک قابلیت بیانیه با استفاده از بخش زیر برچسب: صلاحیتهای هسته عملکرد گذشته و دیفرانسیلی. اینها عناصر کلیدی است که دولت خریداران به دنبال به طوری که آنها می توانید سریع تصمیم گیری است.

نمایش اطلاعات تماس از جمله وب سایت و یک فرد خاص نام و ایمیل و شماره تلفن در هر طرف (صفحه) از سند است.

ایجاد یک سند جدید برای هر سازمان نخست یا teaming فرصت است. به این ترتیب هر قابلیت بیانیه ای است که تمام اطلاعات آن نیاز دارد که فرصت و تنها اطلاعات مورد نیاز.

قابلیت بیانیه ترجیحا فقط یک صفحه یک طرف. رفتن به دو طرف تنها در صورتی کاملا ضروری است.

ذخیره و توزیع به عنوان یک PDF و نه یک کلمه پاورپوینت, یا دیگر فرمت. ذخیره سند با نام شرکت خود را در نام فایل. بسیاری از آژانس های فدرال بلوک کلمه و ناشر اسناد زیرا آنها ممکن بندر ویروس یک فایل PDF است که بسیار امن تر معمولا کوچکتر و باقی می ماند بصری سازگار هنگامی که فرستاده خواهد شد.

صلاحیتهای هسته

این مقدمه کوتاه اظهارات مربوط به شرکت صلاحیتهای هسته به آژانس نیازهای خاص به دنبال کلید واژه های سنگین گلوله امتیاز. این است که همه چیز یک شرکت قادر به انجام, اما تخصص اصلی شرکت به طور خاص مربوط به آژانس این قابلیت بیانیه نوشته شده است که برای ماموریت و شناسایی فرصت ها است.

عملکرد گذشته

آغاز شده توسط لیست مشتریان گذشته برای آنها کسب و کار خود و انجام کار مشابه. اولویت بندی شروع مرتبط با آژانس به همه فدرال به دیگر دولت به قراردادهای تجاری. اگر پروژه های گذشته نه مربوط به هدفمند آژانس نیازهای لیست نیست آن است.

نکته: در حالت ایده آل, خاص عبارتند از: اطلاعات تماس فوری مراجع است. شامل نام و عنوان ایمیل و تلفن. با استفاده از این اطلاعات در هنگام ملاقات با تصمیم گیرندگان. ترک این اطلاعات قابلیت بیانیه هنگامی که شما در حال ارسال PDF به عنوان یک اولیه توسعه تلاش و یا ترک به عنوان یک جزوه در کنفرانس.

دیفرانسیلی

انجام کسب و کار با دولت است که به شدت رقابتی است. پیمانکاران باید بار برخورد با این بازار رقابتی و افزایش بالاتر از سایر پیمانکاران است. بسیاری از شرکت ها که در حال تلاش برای افزایش فروش به دولت در بازار نیست باید واضح و ارزش بیانیه ای جزئیات آنچه آنها را متفاوت از رقبای خود. موجز و روشن بیانیه ای که مربوط به نیازهای خاص سازمان چه خواهد شد کمک به تهیه و خرید مردم در این برنامه مدیران و کاربران نهایی را در درک چرا آنها باید انتخاب کنید شرکت خود را بیش از دیگر رقبا است.

نمونه تفاوت سوال:

چگونه شرکت خود را بهترین راه حل مناسب برای نیازهای این آژانس ؟ آنچه در آن است در مورد خدمات خود را که شما ایستادگی کردن از بقیه است ؟ آنچه در آن است در مورد مردم خود را که به شما مزیت بیش از رقبای خود را? چرا محصولات خود را به راه حل های بهتر از دیگران است که در دسترس هستند ؟

اگر این مزایا را نمی توان به وضوح ابلاغ آن غیر ممکن است برای یک تصمیم ساز را روشن توصیه برای شرکت شما بیش از یکی از رقبای خود را. بسیاری از شرکت های موفق به این مهم گام. و آنها تعجب که چرا آنها از دست رفته در قرارداد.

شرکت داده

شامل یک یا دو جمله کوتاه با یک شرکت شرح جزئیات مربوط به تاریخ است. شامل: اندازه شرکت درآمد خود را تعداد کارکنان شما و معمولی منطقه جغرافیایی شما خدمت می کنند.

نکته: خوانندگان مراجعه کنید وب سایت خود را برای اطلاعات بیشتر. مطمئن شوید که وب سایت خود را به طور مداوم به روز شده و دولت متمرکز شده است.

لیست خاص مربوط کدهای

 • دونس
 • اجتماعی و اقتصادی گواهینامه: 8(a) هاب منطقه SDVOB ،
 • NAICS (همه) را شامل نمی شود توصیف کد فقط با استفاده از اعداد
 • قفس کد
 • پذیرش و خرید کارت اعتباری
 • برنامه GSA قرارداد شماره(ع)
 • دیگر فدرال قرارداد وسایل نقلیه
 • BPAs و دیگر فدرال قرارداد شماره
 • دولت قرارداد شماره
 • نام و نام خانوادگی (یک فرد خاص)
 • آدرس
 • تلفن (اصلی و همراه)
 • ایمیل (ایمیل شخصی نیست [email protected])

اگر شرکت شما برنده هر جایزه دریافت تمجید و یا دستاوردهای قابل توجه مربوط به آن, آژانس, لیست آنها را تنها در صورتی شما باید فضا.

با استفاده از این اطلاعات برای کمک به شما در ایجاد قابلیت های قدرتمند بیانیه و باز کردن درب به فرصت های پیمانکاری در دولت فدرال است. این سند این است که کلید به ساختمان ارتباط با مهم تصمیم گیران در دولت متعاهد ارائه آنها را با یک مختصر شرح کالا و خدمات کسب و کار خود را ارائه می کنند و سازگار یادآوری از شرکت خود را. هنگامی که به درستی نوشته شده است قابلیت بیانیه ابزاری است که مجموعه شرکت خود را یک سر و گردن بالاتر از رقابت خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top