چگونه برای بررسی برای به روز رسانی McAfee

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on چگونه برای بررسی برای به روز رسانی McAfee

چگونه برای بررسی برای به روز رسانی McAfee

[ad_1]

مانند هر دیگر امنیت فروشنده برنامه McAfee می کند به طور منظم رول از آخرین ویروس ها و نرم افزارهای مخرب تعاریف, نرم افزار, تکه, ترفند های عملکرد برای محصولات امنیتی McAfee. به عنوان یک آنتی ویروس McAfee, کاربر, شما باید دانلود و نصب این به روز رسانی به نگه داشتن آن تا به امروز برای افزایش امنیت و کارایی. بررسی این مک آفی آنتی ویروس پشتیبانی راهنمای بدانید که این روش برای چک کردن آخرین به روز رسانی.

روش:

برای بسیاری از آنتی ویروس McAfee/امنیت نسخه های:

نگاه برای M آیکون در سینی سیستم. راست کلیک بر روی M آیکون به روز رسانی کلیک کنید و سپس نقطه به نقطه بررسی کنید در حال حاضر. بسته به نوع بر روی مک آفی نسخه نرم افزار شما می توانید بررسی برای به روز رسانی زمانی که شما راست کلیک بر روی M آیکون به جای به روز رسانی> چک کنید در حال حاضر. Click بررسی برای به روز رسانی برای شروع به جستجو برای به روز رسانی. متناوبا, شما همچنین می توانید با دوبار کلیک بر روی M آیکون برای باز کردن McAfee Security Center کنسول. زمانی که در McAfee SecurityCenter کنسول شما را ببینید امنیتی و به روز رسانی وضعیت از کامپیوتر شما.

با کلیک بر روی به روز رسانی: در حال حاضر و شما خواهید دید دو گزینه viz. بررسی برای به روز رسانی و تنظیمات ظاهر می شود در سمت راست. با کلیک بر روی Check for updates لینک و برنامه شروع خواهد شد به دنبال به روز رسانی. اگر شما می خواهید به کار بر روی چیزهای دیگر بر روی کامپیوتر شما با کلیک بر روی اجرا در پس زمینه را فشار دهید و McAfee SecurityCenter کنسول را ناپدید می شوند. شما بعدا می توانید با کلیک بر روی M آیکون برای باز کردن کنسول. اگر انجام می شود, شما را به برنامه های خود را تا تاریخ پیام. با کلیک بر روی دکمه انجام می شود برای خروج از به روز رسانی بخش است. اگر درخواست خود را راه اندازی مجدد کامپیوتر.

برای McAfee VirusScan Enterprise نسخه:

راست کلیک کنید M آیکون و کلیک کنید به روز رسانی در حال حاضر. McAfee برنامه شروع خواهد شد به دنبال آخرین نرم افزار به روز رسانی تعاریف ویروس و عملکرد تکه. هنگامی که انجام می شود شما می بینید که تمام به روز رسانی شده اند با موفقیت نصب شده است. نزدیک McAfee VirusScan پنجره کنسول. شما همچنین می توانید با مراجعه به خود مک آفی آنتی ویروس پشتیبانی از اسناد و مدارک برای کمک در به روز رسانی گزینه های در VirusScan کنسول.

اطلاعات اضافی:

شما همچنین می توانید به صورت دستی به روز رسانی McAfee برنامه. McAfee update فایل به نام فایل DAT. باز کردن مرورگر وب خود را. صفحه اصلی باید بار بلافاصله. نوع ‘دانلود فایل DAT برای مک آفی’ (اگر شما می دانید شما مک آفی نسخه, نوع, که, نام, در غیر این صورت ترک آن را به عنوان است) در گوگل یا بینگ موتور جستجو و ضربه را وارد کنید و کلید. شما ببینید DAT دانلود فایل نتایج جستجو در حال حاضر. کلیک کنید هر یک از مک آفی لینک ها و دانلود فایل. ذخیره فایل و خروج از پنجره مرورگر.

هنگامی که انجام شده دنبال فایل و باز کردن آن. وقتی از شما خواسته کلیک کنید اجرا را فشار دهید. دنبال بقیه از دستورالعمل های روی صفحه و کامل روش. هنگامی که درخواست خود را راه اندازی مجدد کامپیوتر. خود را McAfee برنامه به روز خواهد شد با آخرین آپدیت و پچ.

شما همچنین می توانید راه اندازی خود را McAfee برنامه ای برای دانلود خودکار به روز رسانی. به این معنی مک آفی به طور خودکار به یاد داشته باشید برای دانلود و نصب آخرین به روز رسانی بدون دخالت شما. راست کلیک بر روی M آیکون به روز رسانی کلیک کنید و نقطه به پیکربندی در حال حاضر. کلیک کنید را انتخاب کنید نصب به روز رسانی به صورت خودکار و مرا پس از آن زمانی که محصول به روز شده است (توصیه می شود). هنگامی که انجام می شود با کلیک بر روی دکمه OK برای ذخیره و تغییرات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top