چگونه بازرگانان را کاهش می دهد تقلب کارت اعتباری

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on چگونه بازرگانان را کاهش می دهد تقلب کارت اعتباری

چگونه بازرگانان را کاهش می دهد تقلب کارت اعتباری

[ad_1]

اگر شما کار خرده فروشی و یا کسب و کار تجارت الکترونیک, پذیرش تمام کارت های اعتباری عمده و چک های الکترونیکی لازم روش مشتری پرداخت. هنگامی که شما تصمیم به قبول پرداخت های الکترونیکی و صاحبان کسب و کار نیز باید در نظر بگیرید هزینه های بالقوه تقلب. مطالعات نشان داده اند هر دو سنتی و تجار آنلاین از دست داده اند و میلیاردها دلار در معاملات جعلی. امروز فن آوری فراهم می کند روش های اثبات شده برای شناسایی و جلوگیری از تقلب در معاملات.

تقلب می تواند در بسیاری از اشکال. نیازی به گفتن تقلب بد است برای کسب و کار. اگر شما فرآیند جعلی سفارش مشتری در زمانی که شما پیدا کردن کارت اعتباری به سرقت رفته بود شما در حال حاضر حمل محصول. جعلی سفارشات معمولا در نتیجه یک مشتری کارت اعتباری استرداد وجه به کسب و کار شما. متاسفانه در آن زمان به شما تحویل داده اند از دست داده و محصول خود را به شما از دست داده اند و درآمد حاصل از فروش و به بالا از آن همه خاموش; شما را دریافت خواهد کرد یک استرداد وجه هزینه از پردازنده کارت اعتباری شما. من مطمئن هستم که ما می توانیم توافق قوی وجود دارد نیاز به شناسایی و جلوگیری از تقلب سفارش شما قبل از تحویل محصول خود را. خوشبختانه برای تاجر وجود دارد بسیاری از مراحل و فرآیندهای است که می تواند اجرا برای کاهش و از بین بردن تقلب در کارت اعتباری.

10 راه برای کاهش مشتری تقلب کارت اعتباری

1. آدرس تأیید خدمات (AVS) – ساده و آسان به پیاده سازی فرآیند به کاهش شانس خود را از پذیرش کارت اعتباری به سرقت رفته. هنگامی که شما مراحل یک معامله کارت اعتباری; مطمئن شوید که شما گرفتن کارت دارنده حسابداری آدرس و کد پستی. دستی, غیر-ضربه تند وشدید زدن (اینترنت و موتور) معاملات شما نیاز به گرفتن کارت های نگهدارنده اطلاعات است. این کارت در حال حاضر (کش رفتن) معاملات خواهد شد. هنگامی که شما ضبط دارنده کارت صورتحساب آدرس و کد پستی شما در حال آماده به روند فروش. نقطه خود را از فروش سیستم را بررسی AVS با کارت بانک صادرکننده. شما می توانید با دریافت آدرس خیابان مسابقه تنها یک کد پستی بازی تنها و یا یک بازی در خیابان آدرس و کد پستی. اگر شما نمی دریافت AVS بازی شما باید با در نظر گرفتن کاهش معامله. حدود 80 درصد از معاملات جعلی در آمریکا AVS عدم تطابق. نگه داشتن در ذهن اکثر AVS سیستم می توان به پیکربندی بنابراین حتما برای بررسی خود را AVS تنظیمات. اجرای AVS می تواند تأثیر عمده ای بر کاهش تقلب در کارت اعتباری.

2. کارت تأیید (CVV/CVV2) – شبیه به AVS. CVV است کد 3 رقمی در پشت کارت اعتباری (4 رقم برای آمریکا). مثل AVS CVV وارد شده است در نقطه ای از فروش. کارت دارنده کد CVV تایید توسط کارت بانک صادرکننده زمانی که کارت اعتباری فروش در حال پردازش است. اگر شما نمی دریافت CVV بازی شما باید با در نظر گرفتن کاهش معامله. تجار آنلاین باید CVV یک زمینه مورد نیاز است.

3. استفاده از یک آستانه مدیریت خدمات در آستانه مدیریت اجازه می دهد تا تاجر به تنظیم پارامترها برای معاملات آنها را قبول کند. برای مثال معاملات می تواند نمایش بر اساس میزان پول شارژ در هر معامله تعداد معاملات به اتهام, معامله, فرکانس کاربر متوسط بلیط و غیره. معاملات است که مشخص شده به عنوان یک پتانسیل معامله جعلی اضافی نیاز خواهد داشت بررسی توسط تاجر. آستانه مدیریت خدمات معمولا در دسترس add-on خدمات.

4. مورد مداقه قرار دادن سفارشات از حساب های ایمیل رایگان – کلاهبرداران و سارقان خواهم برای مخفی کردن. یکی از ساده ترین راه برای پنهان کردن هویت یک دزد است به استفاده از یک حساب ایمیل رایگان. اکثر معاملات جعلی با استفاده از سرویس ایمیل. تجار باید کاهش تمام معاملات از یک ایمیل رایگان خدمات. اما شما ممکن است بخواهید به ارائه آن دسته از سفارشات با بیشتر موشکافی.

5. مورد مداقه قرار دادن سفارشات با کشتی های مختلف به آدرس از لایحه به آدرس – دزد با سرقت کارت اعتباری ممکن است صاحبان حسابداری آدرس و کد پستی. اگر شما دریافت خواهید کرد یک AVS و CVV بازی در سفارش خود را. به منظور دریافت محصول خود آنها درخواست خواهد کرد که به منظور حمل به آدرس های مختلف. تجار باید بررسی تمام سفارشات با کشتی های مختلف و لایحه به آدرس. اگر کشتی به آدرس یک کشور خارجی توجه بیشتری به سفارش.

6. مورد مداقه قرار دادن سفارشات بین المللی / خارجی کارت های اعتباری – اگر مدل کسب و کار شما نیاز به شما را به کشتی به کشورهای خارجی شما باید به دست آوردن یک حساب مرچنت بین المللی. پس غیر سفارشات داخلی نرخ بالاتر از تقلب نسبت به سفارشات داخلی, داشتن یک حساب مرچنت بین المللی را فراهم خواهد کرد شما را با سطح بالاتری از حفاظت. در دیگر حساب مرچنت بین المللی اجازه خواهد داد که شما را به حل و فصل در ارز محلی است. اگر شما نیاز به یک داخلی و بین المللی حساب مرچنت شما باید با استفاده از دروازه پرداخت با بار متعادل. بار متعادل فراهم می کند تاجر با قابلیت استفاده از چندین حساب مرچنت در یک حساب دروازه پرداخت.

7. درک کنند که یک کد مجوز به این معنا نیست که کارت های اعتباری به سرقت رفته نیست – کد مجوز ارائه شده است زمانی که معامله تایید شده است. اما یک کد مجوز به سادگی به این معنی است که کارت اعتباری معتبر و دارای اعتبار موجود به روند معامله است. در نهایت به عنوان صاحب کسب و کار آن را تا به شما برای تصمیم گیری برای قبول یا رد معامله.

8. استفاده از پیشرفته حفاظت در برابر تقلب سرویس – پیشرفته حفاظت در برابر تقلب خدمات اجازه می دهد تاجر برای جلوگیری از معاملات توسط آدرس IP کشور مبدا و دیگر تقلب فیلتر. پیشرفته حفاظت در برابر تقلب خدمات معمولا در دسترس add-on خدمات.

9. استفاده از PCI سازگار ذخیره سازی داده ها خدمات – تجار که نیاز به ذخیره کارت اعتباری مشتری داده باید با استفاده از PCI سازگار ذخیره سازی داده ها خدمات. یک PCI سازگار ذخیره سازی داده ها خدمات اجازه می دهد تا تجار برای انتقال و ذخیره اطلاعات پرداخت مشتری در سطح 1 PCI گواهی داده های مرکز. هنگامی که مشتری ثبت شده و ایمن منتقل شده و ذخیره شده تاجر می تواند پس از آن آغاز معاملات از راه دور بدون نیاز به دسترسی به کارت اعتباری و یا چک های الکترونیکی اطلاعات به طور مستقیم. این فرایند انجام شده است بدون تاجر ذخیره سازی اطلاعات پرداخت مشتری خود را در پایگاه داده محلی و یا برنامه پرداخت.

10. بررسی و پیاده سازی PCI (کارت پرداخت استانداردهای صنعت) سیاست – بازرگانان می توانید نقد و بررسی استانداردهای PCI آنلاین در pcisecuritystandards.org. اگر شما با استفاده از یک PCI سازگار نقطه از فروش راه حل و شما نمی ذخیره اطلاعات پرداخت شما در حال حاضر در شکل خوب است. اما تجار باید مخاطب خود را از ارائه دهنده حساب تجاری برای اطلاعات بیشتر.

پیشگیری از تقلب لازم است فعالیت های سنتی و تجار آنلاین. افشای کسب و کار خود را به انجام معاملات جعلی و بالا استرداد وجه نسبت بد است برای کسب و کار می تواند باعث شود شما به از دست دادن حساب های تجاری خود را. پیشرو در زمان واقعی دروازه پرداخت خدمات ارائه پیشرفته حفاظت در برابر تقلب ابزار. بسیاری از روش های پیشگیری از تقلب می تواند اجرا شود در هیچ هزینه اضافی.

بالا زمان واقعی خدمات دروازه پرداخت

1. Planetauthorize (داخلی ایالات متحده و بین المللی)

2. Authorize.Net (داخلی ایالات متحده آمریکا)

3. PlugnPay (داخلی ایالات متحده آمریکا)

4. بازیچهای که از جناغ مرغ (داخلی ایالات متحده آمریکا)

5. eProcessing شبکه (داخلی ایالات متحده آمریکا)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top