چه Alt باینری خبری?

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on چه Alt باینری خبری?

چه Alt باینری خبری?

[ad_1]

در میان انواع مختلف گروه های خبری هستند که اجازه می دهد برای تبادل فایل های داده و کسانی که تنها اجازه می دهد برای ارسال پیام های متنی. نیز وجود دارد یک سلسله مراتب است که اجازه می دهد تا برای ایجاد گروه های خبری که سقوط در خارج از استاندارد دسته از این گروه است.

اساسا یک alt باینری است که مناسب نیست به راحتی در زیر به طور کلی سلسله مراتب و که اجازه می دهد تا به کاربران برای انتقال فایل ها بین یکدیگر از طریق پست های خود را. آنها معمولا قابل دسترسی با استفاده از فایل های NZB برای پیدا کردن محتوای مورد نظر بدون مرتب سازی از طریق هر پست.

این دسته اصلی زیر است که خبری از سقوط جلد منافع مانند علم, تفریح و سرگرمی, کامپیوتر و چند موضوع دیگر. به طور خاص آنها عبارتند از: “علمی” علوم; “اخبار” برای اطلاعات در مورد دانلود مستقیم; “rec” برای تفریح و سرگرمی; “کامپیوتر” کامپیوتر مربوط به بحث; “soc” اجتماعی; “بحث” برای اطلاعات بیشتر بحث گرم; و “متفرقه” برای موضوعات متفرقه.

Alt باینری گروه های متفاوت در سلسله مراتب بالا به عنوان آنها نمی توان به راحتی مش با این طرح. “Alt” مخفف “جایگزین” که در ارتباط به کاربر که هر گروه در زیر این طبقه بندی را بود خاص در آن موضوع اما نه لزوما یک است که به راحتی طبقه بندی شده است.

Alt باینری متفاوت از غیر دودویی گروه در آن کاربران ممکن است ارسال و دانلود فایل ها به و از این گروه است. اغلب این فایل ها, تصاویر, فیلم ها و یا محتوای صوتی. این یکی از کارآمد ترین استفاده از به اشتراک گذاری فایل های آنلاین و باینری گروه دیده می شود افزایش استفاده از بیش از چند سال گذشته.

فایل های بسیار بزرگ را می توان از میان هزاران نفر از کاربران به مراتب کمتر پهنای باند نسبت خواستار است دیگر فایل های فن آوری. به این دلیل آنها را تبدیل به روش ارجح از به اشتراک گذاری فایل های بزرگ. شیوه های مختلف که در آن فایل ها را می توان تایید شده همچنین باعث می شود آنها را بسیار قابل اعتماد تر از روش های دیگر به عنوان نشانی از بازخورد کاربر در هر پست به احتمال زیاد شامل.

Alt باینری گروه های پوشش طیف گسترده ای از موضوعات. برخی از آنها بالغ و مناسب برای کودکان است. موضوعات دیگر شامل منافع خاص است که نمی توان در دسته بندی های دیگر بدون یک معامله بزرگ از shoehorning که نه به پایان می رسد تا از بین بردن سودمندی از سلسله مراتب سیستم به طور کلی.

به عنوان مثال می توان یک گروه که به طور خاص متمرکز بر فوقالعاده اما آن گنجانیده عناصر شبه علم در بسیاری از آن بحث. آن علم نیست; بنابراین قرار دادن آن تحت “علمی” دسته چیزی است که از زیانی به کاربران است.

Alt باینری یکی از آخرین سلسله مراتبی دسته بندی ابداع شده برای گروه خبری سرویس. در اصل تنها هفت نفر دیگر در دسترس بودند. به عنوان استفاده و محبوبیت یوزنت گسترش خدمات تصمیم به ایجاد این دسته به طوری که تمام کاربران می توانست جایی برای خود در یوزنت بدون نامناسب بودن ذکر شده در زیر بیشتر یک دسته بندی خاص.

این دسته بندی ها می تواند بسیاری از سرگرم کننده به خصوص اگر یکی به طور خاص می خواهد off-the-wall دودویی محتوا است که در دسترس نیست در گروه های دیگر. برخی از این فایل های باینری شامل عتیقه تصاویر و ویدئو های مواد که بسیار تو رفتگی در دیوار در آن تجدید نظر شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top