چه کار می کنید اگر شما زد ؟ توسط صدفی Rachanow

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on چه کار می کنید اگر شما زد ؟ توسط صدفی Rachanow

چه کار می کنید اگر شما زد ؟ توسط صدفی Rachanow

[ad_1]

گاهی اوقات یک کتاب کوچک می تواند به اثبات می شود غنی سازی بیشتر از حجم سنگین. چه کار می کنید اگر شما زد ؟ توسط صدفی Rachanow مانند یک کتاب است. آن را الهام بخش را تشویق می کند و خواستار زنان اقدام به انجام بهتر خود را با عزیزان خود را با جامعه خود و جهان است. تشویق مردم به مشارکت بی امان کار اما راه خلاق نویسنده ارائه می دهد ایده های خود را باید ایجاد انگیزه حتی بیشتر بی تفاوت مردم با آنها شروع با کار بر روی خود و به تدریج پیشبرد جاه طلبی های خود را.

این کتاب دارای چهار بخش عمده:

o چه کار می کنید…برای خودتان ؟

o چه کار می کنید…برای شما عزیزان ؟

o چه کار می کنید…برای جامعه شما ؟

o چه کار می کنید…برای جهان است ؟

هر بخش به نمونه هایی از دستاوردهای زنان و تشویق شوخ نقل قول های بسیار مهم مردم مانند مادر ترزا. در بخش اول پس از النور روزولت نقل قول از “هیچ کس نمی تواند شما را احساس تحتانی بدون رضایت شما” نویسنده را تشویق می کند با: او را مشاوره و جلوگیری از رضایت به overworked بودن مورد استفاده قرار ریخته در… پس از آن یک نقل قول از اپرا وینفری می گوید که زنان برای انجام کاری بسیار شجاعانه و حتی آنها نمی توانند بر این باورند که آنها در حال انجام آن منجر به “ایده های عالی در عمل” و “نظر من سنگ” تعهد برای زنان به چاپ و ثبت نام.

انجام…برای-دوست-آنهایی که بخش شروع می شود با یک الهام بخش ده آیتم لیست به دنبال نمونه هایی از آنچه انجام است و می تواند در آن دسته از جمله “من قبول می کنم انتخاب های خود را” قول می دهم که منجر به عشق, شجاع, زیبا و الهام بخش درخشان مانند آنچه دانا Reeve انجام شده Christopher Reeve.

بخش سوم نیز ده مورد لیست از چیزهایی که برای جامعه و داوطلب, به دنبال ایده ها, انگیزه, داستان های نقل قول و پیمان را در یک جامعه به مکانی بهتر است. چهارمین بخش نیز به پیروی از الگوی مشابه به عنوان قبل از آن سه بخش و در همه بخش ها شامل توصیه هایی برای قابل توجه وب سایت.

اگر چه در ابتدا خواندن ایده های داخل این کتاب ممکن است احساس بسیار آرمانگرا آنها شدنی و هر تجربه داستان چالش ها و تشویق خوانندگان. موفقیت زنان در حال نشاط و دلگرم کننده است.

چه کار می کنید اگر شما زد ؟ یک جلد آبی و 160 صفحه. آن را توسط منتشر شده توسط Conari مطبوعات در فوریه 2009 با ISBN-10: 1573243582 و ISBN-13: 978-1573243582.

صدفی Rachanow فارغ التحصیل از دانشگاه جورج واشنگتن و دانشگاه اموری مدرسه قانون است. او زندگی در لس آنجلس کالیفرنیا. موفقیت اولین کتاب او اگر زنان زد جهان… به او تشویق برای این کتاب است. او دارای یک وبلاگ در مای اسپیس تحت عنوان ifawomanranthecountry. او همچنین در LinkedIn و Facebook.

مهم ترین مفهوم در این کتاب چالش برای زنان را به اتهام در بهبود خود و جهان است. هیچ چیز دیگری می تواند از آن مهم تر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top