چهار ردیف نابودی روش در عمق بررسی

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on چهار ردیف نابودی روش در عمق بررسی

چهار ردیف نابودی روش در عمق بررسی

[ad_1]

قبل از رفتن با نقد و بررسی در “چهار ردیف نابودی روش” اجازه دهید به من می گویند که با خواندن نامه فروش بر روی وب سایت خود را, برخی از مردم نمی خواهد بود قادر به حدس بزنید که چه نوع از کسب و کار است که نویسنده با اشاره به. من یکی از آنها را بیش از حد اگر چه در حال حاضر وجود دارد چند عکس از همیشه محبوب حراج سایت ارسال شده در صفحه وب. نویسندگان (دو نویسنده به طور دقیق) اشاره نمی کند هر چیزی مربوط به این وب سایت حراج. اما اگر شما درگیر در حراج آنلاین شما بلافاصله باید یک ایده از آنچه محتوای “چهار ردیف نابودی روش” همه چیز در مورد.”چهار ردیف نابودی روش” است که به فروش می رسد از طریق ClickBank. بنابراین شما می توانید دسترسی به این محصول پس از پرداخت شما با موفقیت تایید. داخل دانلود منطقه “چهار ردیف نابودی روش” شما پیدا کردن یک کتاب و 22 فیلم های دیگر. “چهار ردیف نابودی روش” کتاب در قالب PDF و شامل 145 صفحه پر از مطالب.

این ویدئوها به معنای توضیح استراتژی ها و تاکتیک های نوشته شده در این کتاب برای درک بهتر. برخی از فیلم ها نیز پیشرفته تر از استراتژی های توضیح داده شده در کتاب. با این که خواننده نیز باید این فیلم ها حتی پس از پایان خواندن کتاب.

بازگشت به کتاب “چهار ردیف نابودی روش” شامل 4 ماژول ها که بر اساس چهار ردیف مفهوم نویسندگان ساج P و الکس Goad در حال تلاش برای توضیح دهید. من احساس می کنم هر فصل تقسیم شده است به همان اندازه طولانی به اندازه کافی از نظر عمق آن در توضیح ایده و هم از نظر پیچیدگی آن است. این به این معنی اگر شما فقط علاقه مند در یکی از ایده های شما می توانید تمرکز بر تنها یک ماژول و حرکت خود را به دیگری بدون از دست رفته هر گونه اطلاعات. اما مانند کتاب نشان می دهد بهتر است برای شما را به خواندن و اول درخواست ماژول برای اولین بار قبل از حرکت به یک بعدی.

در ماژول 1 شما خواهد آموخت که چگونه به فروش محصولات فیزیکی. این شروع می شود با تحقیق در مورد محصولات و برون سپاری آنها و در نهایت آنها را به فروش می رسد. اگر فقط یکی از منابع که برای من خیلی با ارزش آن را باید در این سرویس در دسترس است که به شما عرضه تقریبا هر چیزی که شما می توانید تصور کنید که فروش در اینترنت است. با این ردیف 1 روش آن است که ممکن است به کسب 100 دلار یا بیشتر در ماه است.

ماژول 2 یکی از مورد علاقه های شما آن را به عنوان توضیح می دهد که چگونه به پول در اوردن دیجیتال یا infoproducts. وجود دارد چند سودآور استراتژی است که شما می توانید در این ماژول و اگر آن را به درستی انجام می شود شما می توانید سود از 1000 دلار یا بیشتر در هر ماه. در حال حاضر در اینجا چیزی است که من فکر می کنم برای من با ارزش از این فصل – یک منبع که در آن شما می توانید dropship دیجیتال خود را محصول در قالب یک CD و یا DVD به مشتریان خود را برای کمتر از $2 قطعه. من می دانم که وجود دارد بسیاری از انجمن گفتگوی تجارت بازاریابی اینترنتی وجود دارد فروش حق بیمه قیمت برای محصولات بر روی سی دی و دی وی دی. با این منابع حتی شما هم اکنون می توانید فروش خود را infoproducts بر روی سی دی یا دی وی دی بدون شما که مسئولیت رسیدگی به تمام خر خر کار تولید دیسک های.

بعدی ردیف خواهد بود که می تواند شما را 10 ، 000 دلار یا بیشتر در هر ماه. آن را با معاملات بیشتر محصولات بالا پایان اما خبر خوب این است که در تمام 4 ردیف توضیح داد: در این کتاب شما می توانید مقدار زیادی از منابع برای شروع به فروش آنها.

ردیف X پیشرفته ماژول در ماژول 3. این است که بیشتر درگیر ماژول است که ممکن است شما را ثروتمند حتی با فروش یک محصول. بازگشت ممکن است در یک 5 یا 6 رقم با توجه به آنچه شما فروش. اما ردیف X نیز به سبک های مختلف فروش در مقایسه با سایر ردیف و نویسندگان نشان می دهد که این امر می تواند آخرین ردیف به درگیر هنگامی که شما در یادگیری قبلی ماژول.

و قبل از پایان “چهار ردیف نابودی روش” کتاب یک بخش وجود دارد که به شما می آموزد که چگونه به همچنین درآمد عالی از طریق بازاریابی وابسته است. احتمالا این ماژول است که بسیاری از بازاریابان وابسته خواهد بود خوشحال به خواندن. این ایده عملی است و آن را مقدار زیادی از سرمایه برای شروع. در میان موضوعات در این ماژول ها “حسابدار سود” و “فهرست ساختمان”. آنچه که من دوست دارم بیشتر در مورد این ماژول این است که بازار در حال حاضر وجود دارد. شما فقط باید برای آوردن محصول مناسب ارائه کرده است.

در خلاصه “چهار ردیف نابودی روش” این است که قطعا یک مبتدی راهنمای در مورد چگونه به راه اندازی یک حساب کاربری در سایت حراج و شروع به فروش ناخواسته محصولات فقط به خلاص شدن از شر زباله از خانه خود را. این محصول را به شما آموزش چگونه به موفقیت در ساخت ثروت یک گام در یک زمان دنبال دسته های مختلف (ردیف) تدریس توسط نویسندگان.

من را به “چهار ردیف نابودی روش” 4 از 5 ستاره اگر من به درجه آن است. در واقع من خوشحالم برای دیدن محصول در قیمت 77 دلار است که در عمق اطلاعات مانند “چهار ردیف نابودی روش”.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top