چلسی تنظیم برای تسلط بر فوتبال اروپا

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on چلسی تنظیم برای تسلط بر فوتبال اروپا

چلسی تنظیم برای تسلط بر فوتبال اروپا

[ad_1]

وجود دارد جدید سنگین وزن نیروی در فوتبال اروپا هستند که bankrolled به ظاهر با اقتصاد آنها به معنی کسب و کار خود را به نام Chelsea F. C. باشگاه فوتبال چلسی همواره مناسب و معقول در دومین اقشار باشگاه انگلیسی. در لندن به تنهایی آرسنال و تاتنهام باید همواره بوده است جلوتر از چلسی, بلوز, حتی West Ham اند اغلب با قرار دادن چلسی در سایه. اما دیگر در فصل 2004-2005 چلسی برنده لیگ برتر عنوان برای اولین بار در پنجاه سال خود را تنها قبلی برنده فصل است.

اما آنها را متوقف نشده وجود دارد در فصل 2005-2006 آنها در حال حاضر به خوبی روشن در عنوان مسابقه ترک تمام رقبای خود را به نفس نفس زدن و در حال حاضر آنها را تنظیم مناظر خود را در اوج تمام باشگاه trophys های لیگ قهرمانان اروپا. چلسی هرگز برنده لیگ قهرمانان در واقع هیچ لندن باشگاه تا کنون است. و روشن است که خود فرهمند مدیر خوزه مورینیو است که قصد پیروزی در لیگ قهرمانان دوباره او را با خود قبلی باشگاه پورتو از پرتغال.

پس چه سنتی انگلیسی غول? منچستر یونایتد اغلب به عنوان ثروتمندترین باشگاه فوتبال افتاده اند به دست خانواده گلیزر از خلیج تمپا, شهرت, اما آنها بنا به گزارش های مورد نیاز به قرض گرفتن از یک و نیم میلیارد پوند برای خرید ایران, بدهی های این باشگاه در حال حاضر شانه. هزینه های جدید بازیکنان تا کنون بوده است نازک بر روی زمین و ایران را بروسقو Glaswegian manager Sir Alex Ferguson, اذعان کرده است که ایالات متحده برای مدت طولانی انگلستان موفق ترین باشگاه نمی تواند در رقابت با چلسی وقتی که می آید به خرید بازیکنان است. انبوهی از ایالات طرفداران سرگرم نمی بومیان در حال رشد بی قرار است.

آرسنال لندن بزرگترین و موفق ترین باشگاه خود را از دست داد کاپیتان و رانندگی نیروی پاتریک وییرا در تابستان گذشته او به یوونتوس در ایتالیا برای £12 میلیون پوند و با خود ستاره مهاجم Thierry Henry رنج و مشکلات آنها را برداشت برخی از کارهایی شکست در هشدار باشگاه مانند وست برومویچ آلبیون و میدلزبورو. این است که آنها فصل گذشته در خود معروف و قدیمی Highbury ورزشگاه قبل از حرکت به جدید خود را هدف ساخته شده است ورزشگاه امارات تقریبا در کنار درب. افزایش ظرفیت 60,000 بدون شک به خود, فرانسوی, مدیر آرسن ونگر پول بیشتری برای خرج سال آینده, اما, البته, آنها مجبور به پرداخت برای آن زمین جدید بیش از حد. به دور از چالش چلسی دوباره به نظر می رسد که آرسنال به احتمال زیاد به سقوط بیشتر است.

است که برگ های لیورپول و نیوکاسل. خبر می آید از طریق فقط امروز که آمریکا کرافت شرکت و خانواده های علاقه مند به سرمایه گذاری در Liverpool F. C., شاید حتی خرید باشگاه آشکار درست مثل منچستر یونایتد پنجاه کیلومتر تا جاده اما این است که برخی از راه را به پایین خط. و آنها بیش از حد به دنبال ایجاد یک نام تجاری ورزشگاه جدیدی در استنلی پارک و البته که تمام هزینه های پول بزرگ است. با وجود سال گذشته عجیب و غریب پیروزی در قهرمان لیگ برتر لیورپول لیگ فرم در این فصل بار دیگر تکه تکه که شامل یک 4-1 walloping توسط چلسی در خود آنفیلد بشه. این ایده که لیورپول ممکن است چالش چلسی برای این عنوان باقی مانده است دور از ذهن یکی است. نیوکاسل, انگلستان دوم بهترین پشتیبانی باشگاه به تدریج بهبود و آنها را امضا انگلستان مرکز جلو, مایکل اوون, اما آنها هنوز هم باقی می ماند متقاعدکننده در سطح بالا. آنها موفق به کسب عنوان پس نوح دیده می شد ساختمان کشتی خود را و یا پس از آن به نظر می رسد و آنها در حال رفتن به انجام این کار در این فصل یا نه.

بنابراین اگر آن را بسیار محبوب برای سرمایه گذاران خارجی به ضربه محکم و ناگهانی پیشرو در زبان انگلیسی (و اسکاتلند) فوتبال باشگاه, به نظر می رسد که تنها رومن آبراموویچ در چلسی است که عضله مالی برای خرید بهترین بازیکنان در سراسر. او تنها به قرار دادن بودجه نامحدود بر روی میز است. بازیکنان سطح بالا در حال حاضر دستور انتقال هزینه از 40 میلیون دلار و در حالی که منچستر یونایتد ممکن است استطاعت یکی از آنها یک فصل چلسی را در کیف به نظر می رسد ته. آنها در حال حاضر صرف £220+ میلیون و هنوز هم در بازار به خرید دوباره زمانی که انتقال پنجره دوباره باز می شود در ماه ژانویه است.

آنها در حال حاضر موفقیت های به دست آمده با پیروزی در خانه در حال حاضر اروپا قهرمان لیگ و جام مقدس برای آنها یک جایزه آنها در حال حاضر آشکار مورد علاقه را به نفع خود با شانس لایه. و به طرز حیرت انگیزی آنها را به دست آورد موفقیت خود را تا به امروز با آرایه ای از اعتصاب کنندگان که واقعا برش خردل. Mutu رومانیایی بود به سرعت اخراج مواد مخدر مصرف کرسپو آرژانتینی فرستاده شد به میلان در وام فصل گذشته و هر چند او در حال حاضر او است که به سختی راه جهان در حال سوختن و یا حتی بازی که اغلب Gudjohnson یک Icelander نقش بیشتر از نه, عضلانی دروگبا از ساحل عاج به نظر می رسد که در نهایت ادعا کرد تعداد نه پیراهن به عنوان خود و در عین حال بسیاری از بلوز پیروان هنوز هم باقی می ماند ديپلمات در مورد او پس از آن به نظر می رسد احتمال وجود دارد که چلسی ممکن است هنوز به دنبال اثبات شده دیگری گلزن ژانویه به خصوص پس از اخیر نادر شکست در منچستر یونایتد.

آن را به یک مرد شجاع به برگشت برابر چلسی در هر مسابقه در حال حاضر. اما اگر شما می خواهم به شما هنوز هم می تواند یک رایگان $30 دلار شرط در Betfair.com با وارد کردن کد 6CHE3VPWJ وقتی از شما خواسته. اما یک چیز برای مطمئن; هیچ کس شگفت زده می شود اگر این زمان در سال آینده لیگ برتر جام و لیگ قهرمانان جام شد هر دو بر روی صفحه نمایش در چلسی boardroom. به نظر می رسد که تنها غول ایتالیایی میلان و یوونتوس, و, رو, دو, رئال مادرید و بخصوص بارسلونا با برزیل مطمئنا به زودی این بازیکن جهان در سال رونالدینیو ممکن است توقف در لندن بلوز. آن را واقعا به نظر می رسد به عنوان اگر ما وارد یک دوره جدید در اروپا و جهان فوتبال, و یا اگر شما ترجیح می دهند به نام مسخره که هیچ کس تا کنون با استفاده از فوتبال. طرفداران چلسی به حال هرگز آن را خیلی خوب در حالی که هر کس دیگری در سمت چپ نفس نفس زدن در پی خود را برای این واقعیت است که چلسی باشگاه فوتبال مطرح کرده اند این بار برای هر کس دیگری به دنبال. زمان خواهد شد بگویید اگر هر کسی می تواند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top