چرا طراحی حداقلی ممکن است یک ایده خوب برای وب سایت شما

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on چرا طراحی حداقلی ممکن است یک ایده خوب برای وب سایت شما

چرا طراحی حداقلی ممکن است یک ایده خوب برای وب سایت شما

[ad_1]

تمرکز بر ملزومات

چه شده است که تنها ترین چیزی که شما نیاز به صفحه فرود خود را برای وب سایت خود را ؟ است, صفحه فرود خود را قادر به کمک به شما در رسیدن به ؟ اگر پاسخ شما به آن ” نه ” سپس آن را ممکن است مانند شما بازدید کنندگان خود را نیز قادر به دریافت آن پیام است.

یکی از آخرین روند از طراحی وب سایت حول محور مفهوم, مینیمالیسم. آلمانی -آمریکایی معمار لودویگ میس های van der Rohe تشریح زیبایی از طرح مینیمالیستی و محبوبیت مفهوم “کمتر بیشتر است’.

عصر جدید صفحات وب سایت به نظر می رسد به تصویب رسید لودویگ مفهوم. آخرین طرح های propound یکی از مهم شعار “پاک کردن درهم و برهمی”. صفحات وب از آن است تاکید کرد باید تنها تمرکز بر روی خود قصد و طراحی سایت باید متناسب با این قصد. پس از انتخاب عناصر طراحی باید بر اساس ضرورت به کمک این سایت در بیان که قصد تنها.

در نتیجه ترافیک کاربر می تواند با موفقیت به سمت کارگردانی که قصد و از این رو کمک می کند تا در رسیدن به هدف. با استفاده از کمتر برای رسیدن به یک تاثیر بیشتری پس از آن کمک می کند تا در درک لودویگ مفهوم.

را ضرورت حیاتی راننده

با در نظر گرفتن این نیاز به تمرکز بر روی هدف, ضرورت, از این رو, می شود بسیار مهم راننده در طراحی طرح است. عناصر طراحی باید شامل غیر ضروری و یا کار برکنار متعلقات که نه مشارکت در پیشبرد این هدف است. اضافی زيور دیگر نگاه جذاب است.

محتوا و عملکرد باید دو اصل محرکها در کمک به شما در برنامه ریزی کردن طرح خود را. هر چیزی که نشستن نیست خیلی با هر کدام از این خود را نشان می دهد تفاوت دارد. اما طراحی خود را نیز نباید نادیده می گیرند خوانایی و قابلیت استفاده از جنبه های. آوردن یک تعادل کامل است کلید موفقیت طراحی مینیمالیستی.

افزایش تمرکز بر بخش حیاتی

هر وب سایت نیاز به جداسازی بین اولیه و ثانویه اقدامات است. به عنوان ثانویه اقدامات نه کاملا کار برکنار شده و آنها نمی تواند انجام دور با. اما ترفند این است که برای حفظ آنها را بدون نقض و یا مانع تمرکز بر اقدامات اولیه. این بخش شامل ثانویه عمل می شود د-تاکید در مقایسه با اقدامات اولیه. که دومی می تواند قرار داده شده در بیشتر بصری موقعیت برجسته بر روی صفحه نمایش ثانویه اقدامات می توان به دور از خط مستقیم دید.

برخی از گزینه های دیگر می تواند به کار به اندازه عناصر به عنوان دکمه های بزرگتر و یا فونت تمایل به گرفتن توجه سریع و /یا استفاده از تضاد در رنگ. استفاده از فضای سفید اطراف عناصر ضروری نیز غالبا با استفاده از روش جذب بصری تمرکز.

شکستن آن

طراحی مینیمالیستی نیاز شما را به کار و دوباره کاری در وب سایت خود شکستن آن را به عنوان آنجا که ممکن است. شما نیاز به اطمینان حاصل شود که شما آن نوار را به حداقل اما بدون به خطر انداختن قابلیت استفاده آن جنبه. بار دیگر نیاز به حفظ تعادل ضروری بین ساختمان مینیمالیستی و در عین حال موثر سایت به بازی می آید.

یک مینیمال سایت نیاز به کار گسترده. شما نیاز به فکر کردن و تجزیه و تحلیل و تجدید نظر خود را قبل از استراتژی به منظور دستیابی به اهداف مورد نظر. بهترین بخشی از این معامله این است که شما نیاز کمتر به بیشتر. فکر می کنم در مورد آن!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top