چرا شما باید شروع کنید و هر روز با یک الهام بخش نقل قول

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on چرا شما باید شروع کنید و هر روز با یک الهام بخش نقل قول

چرا شما باید شروع کنید و هر روز با یک الهام بخش نقل قول

[ad_1]

شما می خواهم برای شروع روز خود را با یک نکته مثبت? در نظر خواندن یک نقل قول الهام بخش و هدیه خود را با برخی از الهام قبل از اینکه شما راه اندازی به روز پر مشغله خود را. کاهش استرس و افزایش شادی خود را با معرفی برخی از مثبت را به زندگی خود را از سمت راست آغاز روز!

روزانه همه ما در معرض منفی و ترس مبتنی بر پیام است. بسیاری از ما به شدت تحت تاثیر قرار توسط این منفی و بزرگترین مبارزه ما است حفظ تعهد ما انگیزه و پشتکار. ما ممکن است یک چشم انداز است که انگیزه ما برای مدتی اما اغلب قبل از ما آن را می دانم, ما, چشم انداز مبهم در حافظه است.

چگونه می تواند ما را به خودمان انگیزه و در مسیر ؟ کلمات را می توان قدرتمند محرکها. الهام بخش نقل قول های شناخته شده و یا نسبتا ناشناخته نویسندگان و متفکران قهرمانان و رهبران می تواند جرقه که دوباره مشتعل چشم انداز ما.

روزانه, نقل قول الهام بخش می تواند الهام بخش, اطلاع رسانی, ایجاد انگیزه, تشویق, تغذیه, سرگرم, اعتبار و در زمان چالش ما است. در حالی که برخی از نقل قول های مذهبی در طبیعت هستند. بهترین نقل قول را ما با توجه به معنای اساسی و چگونه این معنی مربوط به خود ما زندگی می کند و ارزش ها. در بسیاری از موارد به نقل از الهام بخش ما به عمل است.

نقل قول های الهام بخش می توانید به معرفی یک دوز روزانه از مثبت به زندگی ما. افکار ما هر دو مثبت و منفی, تاثیر اعمال ما. هنگامی که ما ساکن در افکار منفی این افکار معمولا تولید ناراحت کننده احساسات و عواطف است. می توان آن را سخت را اگر نه غیر ممکن است برای حفظ انگیزه در چهره منفی و انتقاد از خود.

هنگامی که شما خواندن یک نقل قول الهام بخش است که شما را لمس شما شروع به فکر می کنم و احساس مثبت تر. هنگامی که شما یک نگرش مثبت خود را در ذهن آغاز می شود برای دسترسی به منابع از سمت راست مغز خلاق و شهودی و غیر خطی بخشی از ذهن است. هنگامی که شما احساس مثبت شما اغلب ممکن است پیدا کردن که شما به همه چیز با دیدگاه های جدید و است که شما را قادر به تولید راه حل های جدید برای مشکلات.

یکی از بزرگترین ارزش های روزانه, نقل قول الهام بخش اعتقاد من این است که آنها ارائه یک تک, جدا, ایده را به تامل. نقل قول مجموعه خوب هستند اما گاهی اوقات خسته کننده است زیرا آنها را بیش از حد به در نظر گرفتن همه در یک بار.

از آنجا که طیف وسیعی از نقل قول ها بسیار گسترده مردم تنظیمات مختلف و طنین انداز با برخی از نقل قول ها بیش از دیگران است. برخی ترجیح می دهند نقل است که تمرکز بر روی یک موضوع خاص مانند موفقیت و انگیزه و یا الهام بخش, در حالی که دیگران ترجیح می دهند انواع موضوعات. هنگامی که شما در حال شروع یک عمل خواندن روزانه, نقل قول الهام بخش آن است یک ایده خوب برای شناسایی آنچه شما می خواهم نقل قول برای کمک به شما انجام و چه نوع از نقل قول به شما درخواست تجدید نظر بیشتر است. اگر دوست دارید نقل قول های زنان در نظر عضویت روزانه و لحظه ای از الهام بخش با دوستان خود پروژه.

شروع تمرین خود را از خواندن نقل قول روزانه و معرفی برخی از الهام بخش و مثبت را به زندگی خود را!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top