چرا انتشار MP3 می تواند به شما هزینه گزافی

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on چرا انتشار MP3 می تواند به شما هزینه گزافی

چرا انتشار MP3 می تواند به شما هزینه گزافی

[ad_1]

این اخبار به من. ممکن است خبر به شما بیش از حد:

MP3 رایگان است را به استفاده از اگر شما ناشر آنلاین. اما اجازه دهید من روشن شود – وجود دارد برخی از opt-outs. به نظر می رسد شما لازم نیست که به پرداخت هر گونه هزینه های مجوز اگر:

آن را برای استفاده شخصی و یا غیر تجاری دلایل (و نه تولید درآمد). و یا – اگر شرکت شما درآمد کمتر از یک سال 100.000 دلار.

در حال حاضر این قوانین ممکن است تغییر ، مطمئن شوید برای بررسی این خود و اطمینان حاصل شود که شما تا به تاریخ با مراجعه به mp3licensing.com برای جزئیات کامل.

هنگامی که وجود دارد را جایگزین من نمی بینم که چرا هر کسی انتشارات صوتی آنلاین آیا می خواهید به یا باید انتشار در فرمت MP3.

پس چه بهترین جایگزین ؟ خوب این همه در مورد OGG.

خوب یک کمی عجیب و غریب به نام. در اینجا حقایق:

صوتی فقط به عنوان با کیفیت بالا به عنوان MP3.

صوتی فقط به عنوان سریع به دانلود MP3.

OGG منبع باز است – این به این معنی هیچ هزینه ناشی از همیشه (برای جزئیات کامل در OGG بازدید vorbis.com).

تنها زمان حرکت نزولی از صوتی است که آن را به عنوان به طور گسترده ای پشتیبانی شده توسط بازیکن های صوتی: MP3.

اما من معتقدم این تغییر خواهد کرد. به عنوان بیشتر و بیشتر آنلاین از ناشران می گویند “نه” به پرداخت سنگین و غیر ضروری هزینه های صدور مجوز بیشتر و بیشتر صوتی منتشر خواهد شد آنلاین در فرمت OGG معنی بیشتر و بیشتر بازیکن های صوتی را پشتیبانی صوتی.

بنابراین اگر شما در حال حاضر در انتشارات صوتی آنلاین در فرمت MP3 این چه مفهومی برای شما دارد ؟

خوب توصیه من این است که برای تبدیل های صوتی از فرمت MP3 به OGG, فرمت بدون تاخیر.

در حال حاضر من به شما اعتراف می توان آن را کمی وقت گیر است اما هنگامی که آن را انجام داده آن را انجام داده است. و شما جای کمی تلاش به تبدیل های صوتی خود را و یا پرداخت هزینه های صدور مجوز سال پس از سال است ؟

پس چگونه شما تبدیل MP3 به OGG? آسان – استفاده از یک مبدل های صوتی. شما پیدا کردن یک تن از با کیفیت بالا رایگان آنهایی که با جستجو download.com و همچنین sourceforge.net. مورد علاقه شخصی من است WinLAME (افتضاح است نام نرم افزار فوق العاده) از winlame.sourceforge.net.

بنابراین استفاده از WinLAME خود را برای تبدیل MP3 به OGG,. توجه به نگه داشتن MP3 و فایل های صوتی در اطراف همان اندازه (من در واقع در یافت فایل های صوتی به کمی کوچکتر). و پس از مقایسه کیفیت صدا. من شگفت زده خواهید شد اگر شما می توانید پیدا کردن هر گونه تفاوت بین آنها.

در حال حاضر این تبدیل فرایند ممکن است در حالی که برای. برای حدود شش ساعت فایل صوتی آن را در زمان من کامپیوتر حداقل یک ساعت از زمان پردازش. اما من فقط سمت چپ کامپیوتر به آن و زمانی که آن را انجام داده بود. شما حتی می توانید ترک این فرایند در حال اجرا یک شبه اگر شما یک مقدار زیادی از صوتی تبدیل کنید.

در حال حاضر در اینجا یک قطعه اضافی شما نیاز به توجه به:

برخی OGG صوتی “برچسب ها”. برچسب ها اضافی هستند اطلاعات در داخل فایل های صوتی است که اغلب شامل نام آهنگ ،

در این زمان است (این احتمالا تغییر) برخی از بازیکن های صوتی مشکل بازی OGG با “برچسب ها” اطلاعات در آنها است. بنابراین اطلاعات تگ ، از آن آسان است و نمی گذارد صدا به هیچ وجه – در اینجا چگونه شما آن را انجام دهید:

دانلود “نرم افزار MP3Tag” از mp3tag.de/en/. نصب نرم افزار و شروع به آن. سپس فقط انتخاب کنید “حذف تمام برچسب ها” خود را از فایل های صوتی. این فرایند طول می کشد به معنای واقعی کلمه دو دقیقه است اما بسیار مهم است.

در حال حاضر شما پس از تبدیل و د برچسبشده صوتی OGG, شما نیاز به آن را آپلود به سرور خود را البته.

سپس شما مجبور به تغییر تمام لینک های دانلود خود را. این رنجآوری است اما باید انجام شود. به عنوان مثال – شما نیاز به تغییر تمام لینک های خود را از:

[http://www.domain.com/folder/audio.mp3]

به:

[http://www.domain.com/folder/audio.ogg]

پس از آن تست هر لینک دانلود به مطمئن شوید که آن را به درستی کار.

نکته مهم: فراموش نکنید که در مورد صدا شما رو در فایل های Zip بیش از حد. شما نیاز به از نو خلق کردن آن دسته از فایل های Zip با صوتی OGG به جای MP3 صوتی و دوباره آنها را آپلود.

اگر شما مطمئن نیستید که در آن تمام MP3 و Zip فایل ها بر روی وب سایت خود را, در اینجا یک راه آسان برای آنها را به لیست:

در حال حاضر این روش تنها بر روی سرورهای مبتنی بر یونیکس (را پوشش می دهد که سرور های لینوکس FreeBSD…و غیره – از میزبان وب سایت خود را اگر شما مطمئن نیستید)…

این بسیار پیشرفته بنابراین این کار را انجام نمی اگر شما راحت با این روند است. یا بخواهید به میزبان وب سایت خود را به آن را برای شما انجام اگر آنها خوشحال به انجام این کار:

شما نیاز به شبکه راه دور به سرور خود و سپس موارد زیر را تایپ کنید:

پیدا کنید . | grep mp3 > allmp3

سپس تایپ کنید:

پیدا کنید . | grep پستی > allzip

این خواهد شد و سپس شما دو فایل را بر روی سرور خود: allmp3 & allzip

دانلود این فایل و نگاهی به آنها را در یک ویرایشگر متن. آنها به شما نشان می دهد مسیر از هر MP3 و فایل Zip بر روی سرور خود را به طوری که شما می توانید به سرعت و به آسانی پیدا کردن که فایل های شما نیاز به تبدیل به OGG. مرده دستی.

خوب – پس از شما تبدیل و آپلود صوتی شما نیاز به تغییر متن در اطراف لینک های دانلود. شما نیاز به از بین بردن هر گونه اشاره ای به “MP3” از وب سایت خود را.

من اصلا پیشنهاد جایگزینی آن با “صوتی” در یک صفحه از فروش به عنوان مثال از آنجا که احتمالا اشتباه مردم است. فقط جای “MP3” با “دانلود فایل صوتی” یا “با کیفیت بالا دانلود صوتی”.

و سپس خود را دانلود صفحات ذکر است که صدا را در فرمت OGG که فقط به عنوان با کیفیت بالا MP3 و فقط به عنوان سریع به دانلود. سپس لینک به یک زن و شوهر از بازیکن های صوتی است که شما می دانید برای یک واقعیت پشتیبانی صوتی.

صوتی بازیکنان من شخصا ذکر Winamp از winamp.com و کوینتسنشل پلیر-پلیر اصلی از quinnware.com.

نکته مهم در مورد Winamp: همانطور که من نوشتن این تنها نسخه کامل (و نه نسخه Lite) از Winamp با پشتیبانی از OGG با موفقیت. بنابراین مطمئن شوید که به بازدید کنندگان خود را به دانلود و نصب این نسخه. آن را هنوز هم رایگان هر چند تا بازدید کنندگان خود را نمی خواهد که به صرف هر گونه پول اضافی فقط برای گوش دادن به صوتی خود را.

و این است که تقریبا همه مراحل مورد نیاز به تبدیل خود را منتشر صوتی از MP3 به OGG, که می توانید ذخیره کنید شما یک ثروت کوچک در هزینه های صدور مجوز بدون افت کیفیت صدا و یا سرعت دانلود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top