چرا از آن مهم است برای ذخیره فایل ها و ایجاد پوشه ها پروژه – آنلاین کسب و کار زرنگ و دانا

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on چرا از آن مهم است برای ذخیره فایل ها و ایجاد پوشه ها پروژه – آنلاین کسب و کار زرنگ و دانا

چرا از آن مهم است برای ذخیره فایل ها و ایجاد پوشه ها پروژه – آنلاین کسب و کار زرنگ و دانا

[ad_1]

دو تا از رایج ترین اشتباهات ساخته شده توسط افراد تازه وارد و تازه کار به طور یکسان هنگامی که راه اندازی یک کسب و کار آنلاین در حال شکست برای ذخیره فایل به درستی و نه سازماندهی و نگهداری پروژه های پوشه برای هر سایت ایجاد شده است.

هنگامی که شما درک اهمیت این ساده و مستقیم به جلو فرآیندهای – آنها را خدمت شما و صرفه جویی در زمان و سردرد و تلف تلاش و جستجو برای انجمن. مهم تر از آن خواهد شد کمک به شما در حفظ سلامت عقل خود را به عنوان شما شروع به جمع آوری تعداد زیادی از وب سایت های مختلف و پروژه های آنلاین و مبارزات.

در حالی که این صدا ممکن است مانند یک کار بسیار خسته کننده موضوع باور من – هنگامی که شما این را به قلب قرار داده و آن را به عمل در هر زمان شما نیاز به صرفه جویی و یا ایجاد یک پوشه به شما خواهد شد بیش از خوشحالم که شما در زمان زمان برای یادگیری روند. هدف شما این است که صرفه جویی در فایل ها و ایجاد پوشه ها پروژه یک عادت است که به خوبی در خدمت شما در دراز مدت است.

بسیاری از شما تا به حال یک وضعیت زمانی که شما نیاز به پیدا کردن چیزی است که شما ایجاد – شما می دانید که شما آن را نجات داد ‘در جایی بر روی کامپیوتر شما – اما نمی تواند به یاد داشته باشید اگر شما آن را نجات داد و خود را بالای میز, c-درایو و یا ارسال آن را به حساب ایمیل شخصی خود را – شما جستجو و جستجو و نمی تواند آن را پیدا کنید.

بود که من چند ماه پیش قبل از اینکه من شروع به سازماندهی کسب و کار آنلاین من این وضعیت اتفاق افتاده است بیش از حد بسیاری از بار و آن را یکی از خسته کننده ترین, زمان wasters قابل تصور است.

بسیاری از ما کمبود زمان و اگر شما یک روز و تنها یک یا دو ساعت به کار خود را آنلاین کسب و کار هنگامی که شما به خانه در شب آخرین چیزی که شما می خواهید برای انجام شده است به اتلاف وقت با ارزش جستجو برای یک فایل است که شما باید به درستی ذخیره اولین بار.

وجود دارد دو دلیل بسیار مهم برای صرفه جویی در فایل به درستی!!

اگر شما را ذخیره فایل های خود را به درستی فایل ها و تصاویر است که شما را نجات دهد ممکن است به نظر می رسد بر روی صفحه وب خود را. در حال حاضر من مطمئن هستم که شما نمی خواهید که به اتفاق می افتد صحبت کردن در مورد غیر حرفه ای است که قطعا نه چگونه شما می خواهید برای آمدن در سراسر به بازدید کنندگان به وب سایت خود را.

هنگامی که شما را هم به درستی ذخیره فایل های خود را به آنها را آسان خواهد بود برای قرار دادن بر روی کامپیوتر خود را هنگامی که دوباره یک زمان بهینه ساز عالی.

به یاد بگیرند که چگونه به صرفه جویی در فایل های فقط آنلاین نوع در ‘چگونه به صرفه جویی در یک فایل و جهان از فایل صرفه جویی خواهد شد در فرمان خود – ارائه جزئیات برای ویندوز ME یا XP یا اپل OS X.

ساخت یک فایل پروژه را تضمین خواهد کرد خانه داری خوب از کسب و کار آنلاین شما

همه از محتوای صفحه وب خود را ذخیره شود باید در یک مکان و آن را آسان به انجام است.

ابتدا آن را به یک عادت برای همیشه ایجاد یک فایل پروژه برای هر وب سایت خود را ایجاد کنید. پس از فایل پروژه ایجاد شده است همه چیز و من معنی همه چیز مربوط به آن صفحه وب شامل تصاویر خود را, فایل, عکس, لینک, بروید به فایل پروژه که برای صفحه وب پروژه.

یک بار در هر پروژه وب سایت مرکزی واقع شده هنگامی که آن زمان برای به روز رسانی و یا کار بر روی وب سایت که فایل فورا در دسترس – همه چیز شما نیاز است را در نوک انگشتان خود را

چه شیرین است ؟

به خود را آنلاین بازاریابی موفقیت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top