پی اچ پی توسعه چارچوب برای چابک توسعه نرم افزار: آنهایی که بهترین است ؟

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on پی اچ پی توسعه چارچوب برای چابک توسعه نرم افزار: آنهایی که بهترین است ؟

پی اچ پی توسعه چارچوب برای چابک توسعه نرم افزار: آنهایی که بهترین است ؟

[ad_1]

به عنوان مهمترین و به طور گسترده ای مورد استفاده در سمت سرور زبان برنامه نویسی PHP استفاده می شود در توسعه برنامه های کاربردی وب و وب سایت. بسیاری از برنامه نویسان به طور فزاینده ای در حال امید بستن برای این زبان برنامه نویسی به عنوان ابزار بیشتر و بیشتر ادامه به توسعه به طور منظم با هدف بهبود بهره وری از برنامه ریزی ، متعدد چارچوب های در دسترس هستند در بازار است که اجازه می دهد تا شرکت های توسعه به منظور توسعه و ارائه مجموعه برنامه های کاربردی و وب سایت ها در مقدار قابل ملاحظه ای کمتر از زمان. چالش اصلی, هر چند, نهفته در انتخاب یکی که به بهترین وجه مناسب نیازهای هر کسب و کار است.

در اینجا ما نگاهی به برخی از برترین PHP چارچوب روند در بازار است. با انعطاف پذیری گسترده و بسیار کاربر پسند از ویژگی های آنها تا حد زیادی کمک به توسعه سازمان های در حال توسعه کارآمد و موثر برنامه های کاربردی و وب سایت برای مشتریان خود.

Laravel: یک چارچوب برنامه وب های زیبا و رسا نحو Laravel هدف به درد از فرآیند توسعه وب سایت برای توسعه دهندگان به آنها دسترسی آسان به چنین کارهای معمول ذخیره جلسات مسیریابی و احراز هویت. Laravel فراهم می کند توسعه دهندگان با یک قدرتمند و ابزار در دسترس است که مورد نیاز برای ساختمان های بزرگ و قوی برنامه همراه با ویژگی های اضافه شده مانند محکم یکپارچه تست واحد پشتیبانی رسا مهاجرت سیستم و وارونگی کنترل کانتینر. این چارچوب کاملا مناسب برای پروژه ها از همه اشکال و اندازه. لاراول است که تا حد زیادی ساخته شده در بالای تعدادی از Symfony اجزای بنابراین ارائه توسعه دهندگان پی اچ پی یک پایه محکم و قابل اعتماد و به خوبی تست شده کد برای کار با.

CodeIgniter: قدرتمند چارچوب پی اچ پی با یک رد پای کوچک CodeIgniter طراحی شده است به طور انحصاری برای کسانی که نیاز به ظریف و در عین حال ساده جعبه ابزار برای ساخت و ساز به طور کامل برجسته برنامه های کاربردی وب. CodeIgniter کار با بعد صفر پیکربندی ارائه می دهد بسیار ساده راه حل برای برنامه های کاربردی با نیازهای پیچیده می کند و قابلیت برنامه نویسی قوانین. در میان ویژگی های خاص آن ها مجموعه ای غنی از کتابخانه ها مملو از توابع برای کارهای معمول جدا از ساختارهای منطقی و یک رابط کاربری ساده برای دسترسی آسان به این کتابخانه ها. کدایگنایتر با استفاده از MVC Controller رویکرد اجازه می دهد بیشتر جدایی بین ارائه و منطق است که می شود به خصوص مفید است اگر توسعه دهندگان در حال کار بر روی یک پروژه مربوط به استفاده از فایل های قالب.

FuelPHP: انعطاف پذیر و در عین حال ساده MVC PHP 5.3+ ورک FuelPHP طراحی شده از ابتدا به منظور ارائه HMVC یکپارچه پشتیبانی با معمولی معماری MVC. با ViewModels (بهتر شناخته شده به عنوان ارائه مدل) در آینده به عنوان یک جایزه اضافه شده توسعه دهندگان باید این گزینه اضافه کردن یک قدرتمند لایه بین مشاهده و کنترل است. ممکن است به گسترش تقریبا تمام کلاس ها در هسته بسته از این چارچوب و بدون هر گونه تغییرات به کد. برنامه های کاربردی نیز می تواند در توسعه مدولار مد با تقسیم به ماژول های که می توان به راحتی تبدیل به بسته های به طوری که این کد را می توان مورد استفاده مجدد قرار برای آینده است. تمام برنامه های کاربردی وب تقاضای آب-تنگ seurity و این دقیقا همان چیزی است FuelPHP چارچوب فراهم می کند. خروجی های کد گذاری شده به آنها سطح بالایی از امنیت و جلوگیری از هر گونه ناخواسته حملات XSS. توابع مانند QueryBuilder ورودی فیلتر و CSRF پیشگیری نیز پشتیبانی می کند پس از حملات تزریق SQL می توان جلوگیری کرد.

کیک پی اچ پی: با این چارچوب توسعه دهندگان پی اچ پی می تواند سرعت خود را از وب سایت نرم افزار ب فرآیند توسعه با استفاده از برخی کد های نسل ویژگی های است که به سرعت در حال ساخت چارچوب کد نمونه. این شامل استفاده از هر گونه تنظیمات پیچیده همه شما باید انجام دهید این است راه اندازی پایگاه داده خود را و شما آماده برای شروع پروژه خود را. توابع مشترک مانند احراز هویت سنجی, ذخیره, دسترسی به پایگاه داده ها و ترجمه ها همه یکپارچه به این چارچوب است. این بسته همچنین شامل پاک کردن MVC کنوانسیون به راهنمای در برنامه توسعه روش. در این چارچوب است که قادر به دست زدن به هر جنبه ای از برنامه های خود را درخواست اولیه کاربر نهایی صفحه وب ارائه. کیک پی اچ پی همچنین شامل ساخته شده است در ابزار برای حفاظت و اعتبار در برابر فرم دستکاری و تزریق SQL به طوری که شما می توانید اطمینان از امنیت و ایمنی برای نرم افزار خود را.

برنامه نویسان PHP است که یک برنامه نویس, استخدام خدمات و کسب و کار ارائه دهنده راه حل. ما باید گسترده تیم از توسعه دهندگان متخصص که قادر به کار بر روی هر چارچوب پی اچ پی, ساخت ما بسیار مقرون به صرفه و به راحتی در دسترس راه حل برای کسب و کار شما. ما یک پیشینه ثابت از ارائه پروژه های موفق برای مشتریان ما. تماس با ما امروز با نیازهای کسب و کار شما و اجازه می دهد تا ما را به خدمت کسب و کار خود را در شیوه ای کارآمد و موثر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top