پلی استیشن 3 چشمک زدن چراغ سبز خطا – چهار نکته برای دریافت PS3 خود را ثابت و به کار دوباره

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on پلی استیشن 3 چشمک زدن چراغ سبز خطا – چهار نکته برای دریافت PS3 خود را ثابت و به کار دوباره

پلی استیشن 3 چشمک زدن چراغ سبز خطا – چهار نکته برای دریافت PS3 خود را ثابت و به کار دوباره

[ad_1]

خود را پلی استیشن 3 چراغ چشمک زن سبز ؟ اگر شما لازم نیست که نگران باشید. این یک مشکل بسیار شایع است که راه حل های متعدد بسته به مشکل شما روبرو هستند. اگر شما PS3 چشمک زن سبز, نور, کنسول خود را ممکن است در نظر گرفتن دیگر به تعطیل. وجود دارد بدون نیاز به نگران باشید. اول یک نفس عمیق بکشید و آرامش خود را. شما می توانید این مشکل ثابت بدون نیاز به رفتن به هر PS3, مرکز خدمات. ما شما را به تعدادی از روش های است که سعی شده است با موفقیت با PS3 کاربران است.

در اینجا برخی از راه برای رسیدن به خلاص شدن از شر این مشکل است.

1 – راه اندازی مجدد کنسول خود را

شایع ترین علت, PS3, فلاش نور سبز است که خود PS3 مواجه می شوند به طور موقت رفع مشکل نرم افزار. هنگامی که این اتفاق می افتد سیستم می انجامد و مانع از این کاربر از کنترل کنسول. یک راه حل ساده برای این مشکل این است که به فشار دکمه قدرت برای خاموش کردن PS3. نگه داشتن دکمه پاور به مدت 10 ثانیه اجازه می دهد تا آن را به تازه کردن. حالا صبر کنید به مدت 20 دقیقه اجازه می دهد تا سیستم برای خنک کردن و به این مشکل ممکن است ناشی از گرمای بیش از حد. در حال حاضر خود را به نوبه خود PS3 ، اکثر کاربران روبرو می شوند مشکلات بعد از این روش. اگر شما PS3 ثابت است با پیروی از این روش و سپس لذت بردن از بازی با دوستان خود.

2 – خود را چک کنید کابل

اگر روش ذکر شده در بالا را حل نمی کند مشکل خود را و شما هنوز در حال مبارزه با فلش در PS3 خود را و سپس شما نیاز به بررسی کابل به ببینید که آیا آنها به درستی متصل شده یا نه. گاهی اوقات PS3 چشمک چراغ سبز تنها با توجه به یک اتصال سست. اگر این مورد است, سپس شما را به خلاص شدن از شر این مشکل به طور دائم.

3 – بررسی هر گونه آسیب

اگر شما PS3 هنوز هم درخشان است که نور سبز و قبلی دو روش رفته اند بیهوده ممکن است وجود دارد چیزی به طور جدی اشتباه با سیم خود را. بهترین راه برای بررسی این است که به قطع تمام کابل به جز بند ناف قدرت. در حال حاضر بررسی برای دیدن اگر هر یک از سیم ها آسیب دیده یا نه. اگر شما پیدا کردن هر گونه کابل آسیب دیده آن را تعویض کنید. در حال حاضر اتصال مجدد تمام کابل ها به درستی. اطمینان حاصل شود که تمام کابل ها به درستی متصل شده به پورت. در حال حاضر خود را به نوبه خود PS3 و بررسی کنید که آیا این مشکل از بین رفته است یا نه. اگر شما PS3 هنوز که چشمک زدن چراغ سبز پس از آن وجود دارد ممکن است آسیب های داخلی به برخی از کابل خود را. دیگری قرض کابل از دوستان خود و با اتصال به PS3 خود را. مناسب آزمون و خطا شما را پیدا خواهد کرد که یکی از سیم است که باعث مشکلات. جای که سیم و به صورت رایگان از این چراغ سبز خطا.

4 – جدا کردن هارد دیسک

اگر شما هنوز هم مشکل بعد از استفاده از تمام روش فوق پس از آن شما را مجبور به قطع هارد دیسک. ممکن است یک مشکل حافظه. را از دیسک سخت حداقل به مدت 10 دقیقه اجازه دهید روی هارد دیسک چرخه حافظه خود را. این معمولا بازنشانی حافظه و رفع چراغ سبز مشکل است. پس از انتظار برای 10 دقیقه اتصال هارد دیسک به کنسول و خود را راه اندازی مجدد PS3. با پیروی از این روش شما قطعا قادر خواهد بود برای خلاص شدن از چراغ سبز خطا.

اشتباهات خود را بازی خیلی خسته کننده. هیچ چیز آزار دهنده تر از مواجهه با خطا مانند پلی استیشن 3 چشمک زدن چراغ سبز زمانی که شما در مورد برای تکمیل یک مرحله و یا در بدترین حالت اگر شما در مورد به ضرب و شتم یک دوست. این دستورالعمل ها اجازه خواهد داد که شما را به لذت بردن از بازی در بهترین حالت آن است. لذت بردن از بازی!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top