وارد کننده امنیت تشکیل پرونده رعایت مهلت سرعت در حال نزدیک شدن!

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on وارد کننده امنیت تشکیل پرونده رعایت مهلت سرعت در حال نزدیک شدن!

وارد کننده امنیت تشکیل پرونده رعایت مهلت سرعت در حال نزدیک شدن!

[ad_1]

تنها در سه ماه از ایالات متحده وارد کننده امنیت تشکیل پرونده همچنین به عنوان شناخته شده ISF یا 10+2 را به اثر کامل. بسیاری از واردکنندگان هنوز هم غافل از عواقب ناشی از عدم رعایت و یا به سادگی است به تعویق انداختن اجرای. در حال حاضر رو به یک ژانویه 26, 2010 مهلت انطباق کامل آن است که واقعا “زمان” برای عمل است.

اساس ISF

وارد کننده امنیت تشکیل پرونده بر اساس ایالات متحده آمریکا را امن پورت قانون از سال 2006. ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) خود منتشر حکم وارد کننده امنیت تشکیل پرونده در نوامبر 25, 2008. شبیه به 24 ساعت در پیشبرد کشتی آشکار (AMS) قانون C-TPAT ظرف امنیتی ابتکار (CSI) و دیگر اقدامات امنیتی ISF طراحی شده است برای بهبود ملی و امنیت بین المللی.

از ژانویه 26, 2009 تمام ایالات متحده وارد (تعریف نیز اصلاح شده توسط CBP, برای این حکم) شده اند مورد نیاز به صورت الکترونیکی ارسال 10 داده ها عناصر به همراه بارنامه شماره 24 ساعت قبل از بارگذاری ظروف و شکستن فله بر روی اقیانوس کشتی در مبدا بندر. اقیانوس حامل نیز باید فایل 2 data elements – کشتی استوی طرح و ظرف پیام وضعیت. این “+2” 10+2. کلید و یا اتصال به ISF AMS و آداب ورود به خانه بیل. 24 ساعته پیشرفت “زمان” است که بر اساس AMS پر کردن ظرف ها و پیام وضعیت داده است.

از آنجا که آغاز شده است وجود دارد یک درجه ای از مقاومت در بخشی از واردکنندگان و همچنین فروشندگان / تامین کنندگان به دلیل ISF از لحاظ فنی تغییرات بسیاری اینکوترمز. تحت ISF برای مثال اگر CBP می فرستد یک “نیست” پیام به اقیانوس حامل یک FOB حمل و نقل نمی تواند لود شود. حتی اگر اهرم برآورده کردن تمام خود را عادی و اذعان وظایف تحت اینکوترمز حمل و نقل نمی تواند “عبور کشتی نرده” و در نظر گرفته شود “رایگان در هیئت مدیره”.

این ISF اطلاعات باید برای ثبت تمام اقیانوس حمل و نقل ورود و یا حتی فقط توليد ایالات متحده آمریکا از جمله حمل و نقل رفتن به مناطق آزاد تجاری (FTZ). برای حمل و نقل یا FTZ محموله تنها 5 از 10 داده ها عناصر باید ظ (لطفا با من تماس بگیرید اگر شما علاقه مند در یک جدول مقایسه فرد تفکیک عناصر داده برای این محموله).

تشکیل پرونده امنیتی عراق

ایالات متحده واردکنندگان ممکن است را انتخاب کنید تا فایل این اطلاعات خود و یا قرارداد با یک عامل برای انجام این کار برای آنها. اما تنها آن دسته از اشخاص خبره برای انتقال الکترونیکی به گمرک ایالات متحده آمریکا از طریق AMS (به طور معمول حمل و NVOCCs) یا ABI (کارگزاران آداب و رسوم) رابط ممکن است ارائه واقعی ISF پر کردن. بدیهی است که اکثر ISF براده خواهد شد فرستاده شده از طریق “پر کردن عامل” بسیار مشابه به عنوان بسیاری از آداب و رسوم مطالب ثبت شده توسط کارگزار آداب و رسوم. در هر صورت حقوقی مجرمیت برای پر کردن دقیق و به موقع باقی مانده است به طور کامل با وارد.

بهترین ISF پر کردن برنامه های پشتیبانی مبتنی بر وب به کاربر با سطح دسترسی اجازه می دهد هر دو الکترونیک دانلود و یا ورودی دستی از داده ها توسط اهرم (یا آن تامین کننده / فروشنده) و اجازه می دهد وارد کننده و یا کارگزار گمرکی به منظور بررسی / ویرایش داده ها قبل از پر کردن است. این یک جنبه بسیار مهم به عنوان U. s. آداب و رسوم بعد از آن مقایسه ISF تشکیل پرونده با واقعی آداب و رسوم ورود به منظور بررسی دقت و صحت وارد کننده ISF داده است.

کسب و ارسال ISF داده

مقدار مورد نیاز ISF اطلاعات در طول تاریخ نه در دسترس بوده تا بعد از آن در خط زمان از وقایع به عنوان صادرات و اسناد تجاری به طور معمول شده است صادر شده و پس از حمل و نقل لود شد و قرار داده شده در حمل و نقل. ایالات متحده واردکنندگان باید با کار و آموزش خارجی خود را بر اساس تامین کنندگان با توجه به اطلاعات جدید مورد نیاز و توسعه یک روش برای ارسال و یا ارائه این اطلاعات به تشکیل پرونده خود را در یک مد به موقع. این “نیاز” بسیار مهم است چرا که جریمه 5000 $در هر نادرست و یا دیر تشکیل پرونده صادر می شود.

به دلیل تغییر در اطلاعات و سند جریان ISF انطباق نیاز گمرک ایالات متحده آمریکا اجازه داده است یک دوره “گزارش دهی انعطاف پذیر” و “انعطاف پذیر اجرای” پایان ژانویه 26, 2010. این است که جرائم و “نیست” پیام آغاز خواهد شد.

انعطاف پذیر, گزارش, –

واقعی تولید کننده و یا تامین کننده کشور مبدا HTSUS (ایالات متحده گمرک تعرفه طبقه بندی و نهایی کشتی به حزب ممکن است با دقت شناخته شده 24 ساعت قبل از محموله های بارگیری شده است. تا ژانویه 26, 2010 واردکنندگان مجاز خواهد بود برای ارسال یک پاسخ اولیه خود را بر اساس دانش و اطلاعات در دسترس در زمان پر کردن. آنها باید پس از آن به روز رسانی امنیتی عراق با اطلاعات دقیق بعد از 24 ساعت قبل از ورود در اولین متحده آمریکا.

انعطاف پذیر, اجرای –

CBP خواهد شد خودداری از بررسی جریمه یا مجازات به عنوان طولانی به عنوان وارد کننده است “نشان دادن حسن نیت” در پر کردن دقیق و در زمان ISFs در طول این دوره است. CBP آغاز صدور “کارت گزارش” مستند زمان دقت و بهنگام بودن و انتظار دارد ادامه داد: واردکنندگان انطباق.

“انعطاف پذیر گزارش” و “انعطاف پذیر اجرای” پایان دوره ژانویه 28, 2010 زمانی که CBP آغاز خواهد شد و صدور جریمه. آنها خواهد شد و پس از آن نیز موضوع “آیا بار” پیام از طریق AMS به حمل و موثر “تابنده” ظروف در مبدا.

ISF مجازات و کاهش

CBP در حال حاضر منتشر شد دستورالعمل های خود را برای تعیین و levying ISF مجازات و آنچه در آن در نظر بالقوه شرایط کاهش در مورد شدت مجازات.

نیروهای امنیتی عراق حاکم و دستورالعمل ها در ضربات پنالتی و کاهش هستند و مبهم نوشته شده. آنها ارائه CBP تقریبا بی سابقه ای در اختیار و طیف گسترده ای از اقدامات در هر دو بررسی و حل و فصل ادعای تخلف. در واقع CBP ممکن است به سادگی ادعا شکست به فایل ناقص یا نادرست داده و درمان به عنوان نقض وارد کننده bond; یعنی وارد کننده موفق به تطابق با آمریکا واردات قوانین و مقررات.

اول جرائم مشمول جریمه و مجازات (منحل خسارت) به us$5,000, و ممکن است پس از آن با افزایش موارد نقض. جدی ترین تخلف واضح است که شکست در پرونده و آشکار فریب.

عمده جرائم تحت ISF شامل شکست در پرونده پر کردن دیر پر کردن اطلاعات نادرست عدم فایل به روز رسانی اطلاعات و عدم برداشت پرونده وارد آموخته نادرست است.

منتشر شده کاهش عوامل برای واردکنندگان عبارتند از:

  1. مدارک و شواهد از ایمان خوب پیشرفت ارائه ISF داده در “انعطاف پذیر دوره”
  2. نسبتا کم تعداد تخلفات نسبت به کل ISF براده
  3. ISF عدم توجه به دلایل خارج از کنترل وارد کننده (یعنی حامل بود برای منحرف کردن کشتی به یکی دیگر از پورت)
  4. معیوب ISF داده شد بر اساس تجاری و یا حمل و نقل اطلاعات از طرف دیگر اما در حالت عادی بین المللی تجاری پذیرش.

لغو ISF جریمه و مجازات ممکن است در صورتی که وارد کننده می تواند نشان دهد که آن را قادر به بررسی صحت داده ها قبل از تشکیل پرونده و / یا آن را معقول و منطقی به این باور اطلاعات درست بود و اقدام اصلاحی گرفته شده است. تا 50% کاهش جریمه ممکن است اگر ISF وارد است C-TPAT خبره.

منتشر شده تشدید عوامل عبارتند از:

  1. ISF شکست بودند عمدی فریب بخشی از قاچاق یا حمایت از نقض دیگر واردات قوانین و مقررات
  2. مطابق داده های معیوب و یا تخلف برای همین درست داده ها
  3. سازگار خطاهای متعدد در همان ISF
  4. انسداد یا عدم همکاری با گمرک تحقیقات از هر گونه تخلف

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top