هوش مصنوعی برای افزایش قابل توجهی از طراحی و توسعه محصول

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on هوش مصنوعی برای افزایش قابل توجهی از طراحی و توسعه محصول

هوش مصنوعی برای افزایش قابل توجهی از طراحی و توسعه محصول

[ad_1]

بیش از چند سال گذشته نوآورانه فن آوری نورد توانایی های بالقوه خود در زمینه طراحی محصول و توسعه توسط نمایش نتایج شگفت انگیز است. با خودکار روش های پیچیده فن آوری مانند هوش مصنوعی در حال حاضر آشکار ارتباط خود را با قابلیت های بسیار زیاد از ساده توسعه محصول و فرایند است. با به دست آوردن یک پشتیبانی از cloud computing, AI تبدیل به قابل دسترس بیشتر را در نظر جلسه چندین کسب و کار مورد نیاز است.

در واقع هوش مصنوعی برنامه های کاربردی که در حال اجرا بر روی آمازون الکسا یا در تسلا خودمختار اتومبیل تبدیل شده اند بسیار رایج این روزها که مردم در حال حاضر آغاز شده و با فرض تاثیر آن در توسعه نرم افزار است. به منظور مقاومت در برابر با فن آوری تغییرات شرکت ها در حال حاضر در نظر گرفته شده برای به دست آوردن مزایای بزرگ از یکپارچه سازی هوش مصنوعی به عملیات کسب و کار از جمله سهام, بازاریابی, سرمایه گذاری, بهداشت و درمان و یا توسعه محصول و غیره.

هوش مصنوعی تعریف فرایند طراحی محصول با ارائه کامپیوتری پشتیبانی های مختلف توسعه محصول و کارهایی که قبلا با تکیه بر تجربه انسانی است. آن را خودکار هر انسانی وظیفه برای از بین بردن امکانات از وقوع اشتباهات. در واقع محققان دریافته اند که تا سال 2050 هوش مصنوعی را عمیقا انجام هر کار فکری است که یک انسان می کند. تا کنون هوش مصنوعی انجام شده است کارهای مختلف با دقت. و احتمالا به این دلیل تکنولوژی همیشه در حال از متهم در نظر گرفتن دور انسان شغل!

در حالی که کاهش نرم افزار طراحی و توسعه عملیات فوق العاده هوش مصنوعی مزایای انسانی در راه های مختلفی:

  • به عنوان یک نجات دهنده زندگی, هوش مصنوعی, انجام تمام مجتمع ها و کارهای خطرناک در صنایع که منجر به افزایش ایمنی اتوماسیون و افزایش طول عمر کارگران است. این خودکار ایمنی خودرو با تجزیه و تحلیل داده ها و تعیین اگر یک محصول است از لحاظ ساختاری صدا.

  • آن را ماهرانه کاهش هزینه های عملیاتی. هزینه های ماهر و متخصص کارگر مورد نیاز برای طراحی و توسعه یک محصول نرم افزاری است که به طور قابل توجهی بیشتر در مقایسه با خودکار و ماشین آلات. علاوه بر کاهش هزینه های عملیاتی کمک به کسب و کار برای توسعه بیشتر محصولات نوآورانه در قیمت مقرون به صرفه.

  • بهتر محصول به معنی سود بیشتر و هوش مصنوعی می تواند شگفت آور کمک در این زمینه. اولا با خودکار تمام کارهای پیچیده در آن طول می کشد دور کسل کننده دنیوی و کارهای تکراری. آن را تجزیه و تحلیل داده ها و تولید محصولات کلاس بالا.

این تکنولوژی دارای شهرت زیادی برای اعطای مردم شادتر و انجام زندگی به خصوص وقتی که می آید به طراحی یک محصول نرم افزاری است. بیایید اکتشاف:

با خودکار تست محصول:

در مهندسی محصول شرکت شما همیشه پیدا کردن یک تقاضای بالا برای گرفتن تضمین کیفیت مهندسین و تحلیل گران در هیئت مدیره. وقتی که می آید به مدیریت محصول ضروری است تا اطمینان حاصل شود که یک محصول است که جلسه استانداردهای کیفیت که روشن است از این واقعیت که تست محصول تنها طول می کشد تا 40-50% کار قبل از ارسال محصول برای تولید. فقط تصور کنید 40-50% زمان کار یک مدیر تولید هدر رفته در تست به تنهایی!

بیایید در نظر گرفتن طرف دیگر سکه را به عنوان به خوبی. اگر یک QA مهندس مشغول است در تست محصول و در نظر گرفتن زمان بیشتر و سپس شانس هستند که محصول تولید می تواند از خط خارج. در مقابل یکپارچه سازی هوش مصنوعی می تواند شرکت های فعال به طور خودکار این تست محصول و تبدیل شدن به مولد در دیگر جنبه های کسب و کار. همچنین AI با موفقیت انجام هزاران کاربر جلسات برای پیدا کردن باگ های موجود که یک QA یا PM نمی تواند انجام دهد.

غنی سازی تجربه کاربر و طراحی:

به عنوان یک ماده در واقع ارائه نهایی تجربه کاربر است که یک جنبه بسیار مهم از توسعه محصول است. یک محصول است که همیشه طراحی شده با نگه داشتن کاربران خود داشته باشید و تنها در صورتی که محصول طنین با کاربران آن می تواند موفق باشد. باید آن را کاربر پسند و سرگرم کننده برای استفاده است. و در نتیجه برای طراحی یک محصول خلاق, طراحی, تیم انتظار می رود که به نظر آن استفاده اعتبارسنجی ایده های خود را تجزیه و تحلیل امکانات و اشفتگی فکری موقتی طرح با توجه به اهداف کسب و کار.

اما هوش مصنوعی را می توانید به سادگی به ارائه کمک به این فرایند طولانی و می توانید یک طراح زندگی بسیار آسان است. با یادگیری بالقوه و تحليل داده ها از آن کمک می کند تا برای تعیین واکنش مردم به یک محصول خاص که به نوبه خود کمک به طراحان برای طراحی محصولات خلاقانه. با جمع آوری اطلاعات رفتاری تیم می تواند تجزیه و تحلیل مکرر لبه موارد و راه های غلبه بر چنین مسائل است.

به عنوان یک پاداش هوش مصنوعی دارای پتانسیل آشکار موفقیت شانس از طراحی محصول از قبل در طول فاز طراحی. آن را دستخوش پیشنهاد کاربر جریان و تعیین کاربر اقدام که موجب صرفه جویی در ساختمان های متعدد تکرار تست. با طرح های در حال اجرا را از طریق شبیه سازی می تواند شرکت را تعیین می کند یک محصول بهتر نسخه. در صنایع تولیدی هوش مصنوعی می تواند صرفه جویی میلیون ها نفر که در غیر این صورت خواهد بود هدر رفته در محصول تحقیق و توسعه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top