همه چیز در مورد احتمال دوم/تلاش (کالیفرنیا کمک برای Felons)

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on همه چیز در مورد احتمال دوم/تلاش (کالیفرنیا کمک برای Felons)

همه چیز در مورد احتمال دوم/تلاش (کالیفرنیا کمک برای Felons)

[ad_1]

پس از سال 1980 تلاش و یا حمایت از نتایج آموزش در کارکنان با ارزش در ادامه به ارائه قبل از اشتغال و کار آمادگی آموزش به بخش از جامعه که نیاز به چنین تحصیل – مانند سابق مجرم.

بسیاری بر این باورند که تنها راه برای یک جانی برای اعاده حیثیت و بازگشت به جامعه است که با توانمند سازی آنها را به ایستادگی خود را. چه راهی بهتر می تواند ما را در توانمند سازی افراد از طریق کمک به آنها برای به دست آوردن اشتغال است ؟ استقرار مجدد سابق جانی به جامعه ساخته شده است سریع تر با فرصت های شغلی است که به کمک سابق جانی به دست آوردن کنترل امور مالی خود را; با این حال پیدا کردن یک شغل به تنهایی فقط ممکن است بزرگترین چالش برای به تازگی منتشر شده سابق felons.

سازمان های غیر انتفاعی مانند احتمال دوم/تلاش (کالیفرنیا کمک برای Felons) قطعا کمک بزرگی است. نه تنها این نوع از سازمان های غیر انتفاعی ارائه کار نمایشگاه های, اما آنها همچنین ارائه انواع کمک و آموزش است که هر تازه منتشر سابق جانی نیاز به زمین ،

احتمال دوم این است که تلاش بزرگترین و موفق ترین سهامداران در جهان است. شانس دوم در کالیفرنیا در نظر گرفته شده است به طور رسمی برای مرکز آموزش تمام تلاش خود را وابسته در سواحل غرب است. پس از شروع برنامه آموزشی در تلاش است فارغ التحصیل 33,000 افراد نیازمند همه آمدن از حاشیه رانده بخش از جامعه است. در میان افرادی که احتمال دوم در خدمت افراد با محکومیت جنایت در خارج از مدرسه جوانان بیکار و بیکار افراد زنان و کودکان بی خانمان و اعضای دیگر که به حاشیه رانده شده بخش از جامعه است.

زندانی هنگام ورود دوباره استخدام برنامه یا دبستان

یک برنامه است که شانس دوم/تلاش است با موفقیت راه اندازی شده است که به همراه داشت و نتایج شگفت انگیز در طول سال است زندانی هنگام ورود دوباره استخدام برنامه یا دبستان. زندانی هنگام ورود دوباره استخدام برنامه و یا آمادگی می دهد کار آمادگی آموزش و مهارت های زندگی و برنامه های که برای کمک و سامان دادن ex-felons به جامعه. پس از خدمت خود را در زمان به تازگی منتشر شده زندانیان در حال ثبت نام در سه هفته دقیق برنامه های آموزشی است که کمک خواهد کرد که آنها را به بازگشت به جامعه است. این برنامه کمک می کند به تازگی منتشر شده سابق felons به توسعه نگرش خوب و مهارت های است که کمک خواهد کرد که آنها را از زمین فرصت های شغلی و همچنین تغییر نگرش بد است که می تواند به جلوگیری از آنها را از گرفتن اشتغال است.

در نظر گرفتن یک رویکرد جامع برای این مشکل دبستان نه تنها کمک می کند تا ex-felons بلکه خانواده های آنان با هدف کاهش بی خانمانی و جرم و جنایت در شهرها زندگی می کنند.

احتمال دوم نیز استقبال افرادی که قصد انجام این 3 هفته قبل از استخدام آموزش. با کمک از در خانه کار توسعه دهندگان شرکت کنندگان می توانید شگفت انگیز و جامع کمک به کمک به آنها را به دنبال اشتغال خود را.

احتمال دوم نیز نگه می دارد به طور منظم نمایشگاه های شغلی برای فارغ التحصیلان خود را به منظور تسهیل در آموزش را با هدف ارائه تازه منتشر سابق felons اشتغال به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. با بیش از 95 درصد نرخ اشتغال در تلاش است شانس دوم ثابت می شود یکی از بهترین پست-انتشار برنامه های خارج وجود دارد وجود دارد.

دیگر خدمات ارائه شده توسط شانس دوم

برنامه های دیگر که احتمال دوم/تلاش است با موفقیت راه اندازی شد در حال نوجوانان’ گزینه به صورت مادام العمر انتقال و یا تکان خوردن به آزادی مالی و مسکن برنامه.

تکان خوردن در نظر گرفته شده است به اصلاحات از جوانان و کمک به آنها برای ساخت آینده ای بهتر برای خود. این برنامه فراهم می کند کمک هزینه تحصیلی برای کسانی که می خواهند برای رفتن به مدرسه و دوره های آموزشی برای کسانی که می خواهند به اشتغال است. آزادی مالی است که یک برنامه راه اندازی برای آموزش فارغ التحصیلان خود را و هر کسی که علاقه مند در چگونه که مسئولیت رسیدگی به پول است. مسکن برنامه یک برنامه برای ارائه به خانه که امن هستند و خشونت و مواد مخدر رایگان. برنامه های مسکن داده می شود به افرادی که جایی برای ماندن تا زمانی که آنها در نهایت در بر داشت اشتغال است که اجازه خواهد داد که آنها را برای دریافت و یا اجاره خانه های خود را دارند.

احتمال دوم/تلاش (کالیفرنیا کمک برای Felons) است که در واقع یک سازمان غیر انتفاعی است که لمس زندگی بسیاری از. احتمال دوم/تلاش (کالیفرنیا کمک برای Felons) است که منبع الهام بزرگی برای بسیاری از ما که خوش شانس بوده است. اجازه دهید ما را در این جهان به مکانی بهتر برای زندگی; اجازه دهید ما را دنبال کنید در مرحله دوم شانس/تلاش (کالیفرنیا کمک برای Felons)!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top