نیوتن گروه نقل و انتقالات تحسین رهایی بهره وری منقسم زمانی در اختیار صنعت کشتی وایکینگ ها در طرح های

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on نیوتن گروه نقل و انتقالات تحسین رهایی بهره وری منقسم زمانی در اختیار صنعت کشتی وایکینگ ها در طرح های

نیوتن گروه نقل و انتقالات تحسین رهایی بهره وری منقسم زمانی در اختیار صنعت کشتی وایکینگ ها در طرح های

[ad_1]

فلوریدا تعطیلات برنامه ریزی و Timesharing عمل (HB 7025) را تصویب کرده است و خواهد بود رفتن به اثر در 1st جولای این سال ترک کمتر از یک ماه در حال حاضر و یکی از مهم ترین بازسازی بهره وری منقسم زمانی دفع چشم انداز در سال است. اگر چه این تغییر با مزایای آن روند انتقال به احتمال زیاد خواهد شد گران تر برای بهره وری منقسم زمانی ،

لایحه جدید طراحی شده است که با یک هدف اصیل: به خلاص شدن از شر این صنعت کشتی وایکینگ ها مدل انتقال. این یک طرح است که در آن یک untraceable انتقال شرکت به اتهام ناراضی صاحب یک هزینه نقل و انتقال و قبول مالکیت از اموال خود را بدون هر گونه هدف قرار دادن آن را به عقب در بازار فروش مجدد و یا پرداخت هزینه های مرتبط و مالیات. در نهایت توسعه است به مسدود کردن اموال و reassume مالکیت آن در حالی که کشتی وایکینگ ها شرکت کرده اند میره خاموش در شعله هرگز دیده می شود یا شنیده از دوباره.

این عمل هزینه های توسعه دهندگان میلیون ها نفر هر سال به عنوان تعمیر و نگهداری هزینه های اولیه خود را جریان درآمد. اغلب اوقات را برای از دست دادن استراحتگاه به سادگی بالا بردن هزینه های سالانه برای کسانی که remainingowners که گیر کرده به توافق اولیه خود را حتی اگر آنها نمی, همیشه خوشحال با اموال خود را. این ممکن است تا حدی توضیح به ظاهر خودسرانه و فصل افزایش در هزینه های تعمیر و نگهداری است که ما شده ایم شاهد چند سال گذشته است. بنابراین آن را تبدیل به یک دایره مشکل: صاحبان رشد خسته از گزاف هزینه های تعمیر و نگهداری آنها در برخی از موارد ندانسته انتقال خواص خود را به کشتی وایکینگ شرکت توسعه forecloses و دوباره لیست اموال و همه هزینه های تعمیر و نگهداری در ادامه به افزایش است. در برخی از نقطه ما نیاز به merry-go-round.

خوشبختانه این قانون جدید خواهد بود با هدف رهایی بهره وری منقسم زمانی صنعت کشتی وایکینگ ها و طرح های, در حالی که هنوز هم اجازه می دهد مشروع انتقال شرکت به ادامه کمک ناراضی صاحبان بهره وری منقسم زمانی به دور خود بهره وری منقسم زمانی قرارداد در یک اخلاقی دوستانه مد. به منظور انجام این کار وجود خواهد داشت کمی بیشتر به علت سعی و کوشش و هزینه مورد نیاز برای تکمیل انتقال. نه این که این باید به عنوان یک مانع برای انتقال, اما آن چیزی است که برای آگاهی از با توجه به چشم انداز جدید از بهره وری منقسم زمانی دفع چشم انداز است.

مانند ترین چیز در زندگی مهم است در نظر گرفتن تمام گزینه های خود را و سپس مطابق آن عمل به خلاص شدن از خانواده خود را از خود بهره وری منقسم زمانی توافق و جلوگیری از نیاز به پرداخت هزینه سالانه خود را هزینه های تعمیر و نگهداری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top