نوجوان افسردگی – آیا شما مانند جمجمه?

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on نوجوان افسردگی – آیا شما مانند جمجمه?

نوجوان افسردگی – آیا شما مانند جمجمه?

[ad_1]

این مد نوجوان امروز: تصاویری از جمجمه بر روی تی شرت و خونریزی توسط برش خود را و به طور کلی پذیرش از آنچه منفی است و مرض و مخرب است.

این مد از نسل هایی که بعد از دو جنگ جهانی بمب اتمی و بسیاری دیگر از بلایای طبیعی در جهان ما. این مد نشان دهنده افسردگی و وحشت است که مشخص ما تمدن مدرن که در آن تروریسم و خشونت و فساد و نفاق سلطنت.

ما پیشرفت های فن آوری کمک نمی کند ما زندگی خوش و خرم و کارخانه ها و آلودگی از بین بردن سیاره ما و حیوانات و گیاهان در آن است. علاوه بر این ما بمب نابود کردن به مراتب بیشتر از افراد یا موجودات زنده: آنها ژنتیکی mar نسل های بعدی مارک و تاریخ ما با درد است. ناامیدی خود را گسترش نمی تواند همیشه ناپدید می شوند از ما وحشت زده و روان.

اگر شما یک نوجوان و شما تمایل به مانند جمجمه و تمام مسائل مربوط به مرگ و افسردگی و نابودی می رود که همراه با تصویر, جمجمه, من می خواهم شما را دعوت به دنبال یکی دیگر از ذهنیت بیشتر و توسعه هوش خود را و زندگی خوش و خرم.

چگونه در مورد تمایل به یک نابغه و به راحتی حل همه مشکلات از زندگی خود را ؟ چگونه در مورد عشق گل و پرندگان ؟

این مفهوم ممکن است به نظر می رسد بسیار کلیشه اما برای اطلاع شما من می خواهم به توضیح شما که کلاسیک مشاهدات معمولا تنها آنهایی که سالم است که می تواند تایید شود اگر ما تداعی کلاسیک مشاهدات با اکتشافات علمی که عملا اثبات ارزش این ایده ها.

چگونه می توانید یک مقدار ثابت شود? این را می توان با شواهد علمی و از طریق تحقق غیر ممکن است درمان.

اگر شما شروع به توجه رویاهای خود را و شروع به یادداشت برداری شما کشف سطح دیگری از دانش در ناخودآگاه است که می فرستد به شما خواب. هنگامی که شما یاد بگیرند که چگونه به تفسیر رویا نمادهایی است که همچنین به نظر می رسد در هنری تظاهرات و بسیاری دیگر از جنبه های واقعیت, شما کشف راه حل برای تمام مشکلات خود و بسیاری از مسائل دیگر که مورد علاقه شما.

جمجمه نماد نابودی است. این خوب نیست نماد برای شما. آن را باید نه نمایندگی دولت خود را از ذهن و زندگی خود را عوض می, حتی اگر شما بر این باورند که شما در حال حمله به شما اشتباه محیط زیست با تصویر خود را.

خود را نسل متفاوت از قبلی است و نجات بشریت و زمین و زندگی است.

من متعلق به نسل قبلی که تمام پیشرفت های فن آوری آغاز شد. در زمان ما بودند هیپی. ما دوست برای حمله به خوبی جایگزین بورژوازی و اعلام کند که ما در برابر همه چیز.

چه اتفاقی افتاد به ما ؟ بسیاری از ما شد bourgeoisies خودمان و به سادگی فراموش کرده در مورد همه چیز ما می خواستیم برای تغییر, مراقبت, تنها برای ما نان خود و خانواده خود ما را. بخش دیگر قربانی دیوانگی است که در واقع یک پدیده شایع در جهان ما که در آن یک خودکشی اتفاق می افتد در هر لحظه از روز است.

من متعلق به یک اقلیت است که در ادامه تلاش برای بهبود جهان, صرفه جویی در مصرف فقرا و کمک به همه خوش و خرم زندگی به جای درد و رنج بسیار.

اگر شما می خواهم به بخشی از تیم است که هیچ سن شما باید یاد بگیرند که چگونه به فروتن و صلح آمیز باقی بماند دور از خشونت مفاهیم خودخواهی و تخریب و کمک به هر کس در این جهان زندگی می کنند بهتر است.

اگر شما ترجیح می دهند برای پیوستن به گروه های دیگری در صورت تمایل به دنبال کردن هر آنچه شما می خواهید. شما همچنین می توانید یک رهبر و خود فلسفه در زندگی و خود و پیروان.

اما من توصیه شما را به پیروی از الگوهای خشونت و تخریب شما هستند پس در حال حاضر که شما مانند جمجمه و negativism. آنها متعلق به همه نسل های قبلی که دوست game, جنگ بودند و کاملا غیر اخلاقی حتی اگر این مدل بودند استتار با نفاق خود را. اگر می خواهید به یک جمجمه بر روی تی شرت خود را به این معنی است که شما می خواهم به یک سرباز برگزاری یک بمب در پیراهن خود را در همان راه به دلیل این است که دقیقا چه معنی نماد.

نسل جدید باید کاملا متفاوت از این الگوها و بازگرداندن زندگی به سیاره ما است. صلح و عشق و درک و محبت و تقوا و سخاوت و صداقت باید شعار های خود را. این تنها راهی است که بچه های زمان ما خواهد بود واقعا متفاوت و نجات بشریت و زمین را از افسردگی و دیوانگی و تروریسم است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top