نرم من Usenext – فیلم و نرم افزار برای همه رایگان است ؟

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on نرم من Usenext – فیلم و نرم افزار برای همه رایگان است ؟

نرم من Usenext – فیلم و نرم افزار برای همه رایگان است ؟

[ad_1]

عبارت”نرم myusenext’ با اشاره به استفاده از به دست آوردن دسترسی به usenext خدمات به صورت رایگان و غیر قانونی است!

چه Usenext?

Usenext توضیح داده شده است البته با Usenext خود را به عنوان “یکی از مهم ترین خدمات اینترنت.” آن ساخته شده است از یک انتخاب متنوع از فروم مانند تخته های بحث که به نام گروه های خبری. وجود گسترده و متنوع در سایزهای مختلف موضوع و مواد است که اعضای شرکت می توانند با ارسال مقالات و یا فایل ها را به. هر یک از گروه های محتوا است از یک شرح و بر اساس اطراف یک ساختار سلسله مراتبی.

کاربر فایل های میزبانی شده بر روی تعدادی از usenext سرور و پیوسته در شبکه های, در نتیجه اجازه می دهد به صورت جهانی توزیع و دسترسی. اصلی درخواست تجدید نظر از usenext خدمات به نظر می رسد که آن را ارائه می دهد کمی به هیچ محدودیتی در سانسور از مواد که در حال آپلود در سراسر جهان توزیع شده و پس منطقی از آن هستند پس از دریافت به فرد صفحه اصلی کامپیوتر.

Usenext مستقر در آلمان و در دفاع از یک سیاست است که ممکن است در نظر گرفته شود به عنوان غیر مسئولانه توسط برخی از دولت است که خدمات خود را توسط افراد و شرکت ها به طور یکسان که در مجموع ها عظیم 400 گیگابایت اطلاعات را در هر روز به سرور های خود را. آنها می گویند “usenext” که این واقعیت به خودی خود باعث می شود آن را غیر ممکن است برای آنها را به سانسور آپلود شده از مواد بدون اجرای سیاست توده سانسور که نقض ماده 5 قانون اساسی.

نتیجه نهایی از این به نظر می رسد که کاربران در سراسر جهان می توانید آپلود و دانلود و دسترسی به بسیاری از انواع فایل های مختلف مانند مقالات; تصاویر و موسیقی و فیلم و نرم افزار های کاربردی که در یکی دیگر از موقعیت جغرافیایی ممکن است در نظر گرفته شود ،

این وضعیت تمام می شود مبهم و احتمالا دعوایی که ما در نظر است که قوانین در رابطه با دانلود این نوع از مواد ممکن است در نتیجه جرمی که مرتکب شده توسط کاربر نهایی و به این ترتیب امکان دادرسی کیفری را به خرس. نباید left unsaid که شرکت خود را disassociates خود را از هر گونه مسئولیت قانونی برای میزبانی و یا توزیع فایل های مناسب از ماده 5 در حالی که شارژ کاربر نهایی هزینه ماهانه برای دسترسی به سرور های خود را.

هر چه حقوق اشتباهات و اصولی فقه در توجه به این مسئله یک چیز روشن است. بسیاری از مردم استفاده و خوشحال به استفاده از خدمات ارائه شده توسط Usenext. تنها چیز دیگری که به نظر می رسد روشن است که برخی ترجیح می دانید بیشتر در مورد نرم myusenext در تلاش برای جلوگیری از پرداخت در تمام.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top