نرم افزارهای مفید و یا نفوذ به حریم خصوصی

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on نرم افزارهای مفید و یا نفوذ به حریم خصوصی

نرم افزارهای مفید و یا نفوذ به حریم خصوصی

[ad_1]

قبل از آن اگر شما می خواهید به نگه داشتن چشم در همسرتان شما را مجبور به زیر و رو کردن از طریق خود یا کشو و کمد برای پیدا کردن راز حروف و keepsakes. بعد از دهه معرفی قفل امنیتی و کدهای برای کمک به امن اطلاعات شخصی خود را از چشم کنجکاو. مردم در حال حاضر آغاز شده ذخیره سازی اطلاعات در گوشی های هوشمند خود را به, قرص در رمز عبور محافظت شده فایل ها و پوشه ها. مشابه اقدامات امنیتی اتخاذ می کند برای تماس ها و پیام های متنی.

زمینه علم و فناوری است عجیب و غریب یک. برای هر آیتم جدید یا امکانات آن را ایجاد و آن را نیز ارائه می دهد یک پادزهر. این توضیح می دهد که ایجاد و راه اندازی نرم افزارهای جاسوسی تلفن همراه.

نرم افزارهای جاسوسی – مقدمه

نرم افزارهای جاسوسی برنامه های کاربردی نرم افزار است که کاربران را قادر به جمع آوری اطلاعات محرمانه در مورد یک شخص یا سازمان بدون دانش خود را. چنین نوع از نرم افزار ردیابی برنامه های کاربردی به طور معمول استفاده می شود برای نظارت بر فعالیت های تلفن همراه, اما آنها می تواند مورد استفاده در تبلت و کامپیوتر نیز هست.

تلفن جاسوس افزار برنامه های کاربردی نصب شده بر روی یک دستگاه ردیابی, مخفیانه. پس از نصب بر روی گوشی و یا کامپیوتر, نرم افزارهای جاسوسی صادرات متنوع جزئیات از جمله تماس سیاهههای مربوط و پیام های متنی ارسال و دریافت از تلفن همراه قابلیت اتصال به اینترنت و صفحات وب مرور و تلفن مکان فیزیکی.

به طور معمول داده های صادر شده را به یک سرور ابری که در آن فرد جاسوسی می تواند دسترسی به این تاریخ برای مشاهده.

چند بسیار پیشرفته برنامه های کاربردی برای تلفن همچنین اجازه می دهد تا کاربران را به گوش دادن به مکالمات تلفنی و استفاده از گوشی به عنوان میکروفون – کسی جاسوسی می توانید گوش دادن به یک مکالمه در یک اتاق که در آن تلفن است. صاحب تلفن, قرص, و یا کامپیوتر را ندارد کوچکترین اشاره کرد که اطلاعات خصوصی در حال انتقال به شخص ثالث از طریق نرم افزار ردیابی نرم افزار.

انواع نرم افزارهای جاسوسی

1) بسیاری از آنها در قالب پنهان نرم افزارهای مخرب است که به طور کلی دسته همراه با دریافت رایگان و یا دستاوردهای دسترسی به سیستم خود را هنگامی که شما بازدید از سایت های مستهجن. به عنوان به زودی به عنوان آنها به دست آوردن ورود آنها راه اندازی به طور خودکار و شروع به نشت خصوصی و اطلاعات محرمانه است.

2) نوع دیگر شامل نرم افزار های کاربردی که در حال خریداری و نصب شده بر روی دستگاه یکی در نظر دارد برای پیگیری. پس از این نرم افزار شده است با موفقیت نصب, کاربر تنها برای ورود به وب سایت برنامه برای پیگیری حرکات و دسترسی به اطلاعات شما.

که می توانید با استفاده از نرم افزارهای جاسوسی تلفن همراه?

نرم افزارهای جاسوسی به دست آورده است بد نام به دلیل آن است که تا حد زیادی توسط مجرمان و سایت تخصصی. جمع آوری اطلاعات مخفیانه همچنین ممکن است صدا مانند یک ایده بسیار خوب برای شما. اما بد نیست اگر آن را برای شخص مقابل را خوب یا خوب مردم در بزرگ است.

کامپیوتر و نرم افزارهای جاسوسی تلفن همراه مورد استفاده قرار گرفت برای راه اندازی کسب و کار موفق بازاریابی مبارزات انتخاباتی. با نظارت یک فرد با استفاده از اینترنت از جمله وب سایت های بازدید و صفحات بازدید صاحبان کسب و کار اقدام به نیشگون گرفتن و کشیدن استراتژی های بازاریابی خود را و در نتیجه رسیدن به مخاطبان هدف خود را.

پدر و مادر و زن و شوهر را تا درصد زیادی از تجاری کاربران نرم افزارهای جاسوسی. تا آنجا که پدر و مادر نگران هستند استفاده برای یک دلیل خوب. با توجه به مقدار زیادی از وقت کودکان صرف آنلاین پدر و مادر باید به نگه داشتن چک در وب سایت فرزندان خود دیدار مردم با آنها تماس بگیرید و محل نگهداری آنها; آیا حضور آنها در مدرسه به طور منظم و یا صرف وقت خود را در جای دیگر. زن و شوهر نیز حق دارند بدانند که اگر به شریک زندگی خود است تقلب در آنها.

پاسخ به سوال مطرح شده در عنوان – مفید یا نفوذ به حریم خصوصی این ماده از چگونه شما با استفاده از نرم افزارهای جاسوسی تلفن نرم افزار! برای مطمئن شوید که هر چند این مهم است که توجه داشته باشید که نرم افزارهای جاسوسی تلفن آنلاین در دسترس است غیر قانونی در بسیاری از کشورها بدون رضایت کاربر (یا حکم).

بنابراین در حالی که پدر و مادر به طور بالقوه می تواند با قرار دادن نرم افزارهای جاسوسی بر روی فرزندان خود تلفن به آنها محافظت می کند اگر شوهر قرار می دهد و آن را بر روی تلفن همسر من بدون دانش این است که غیر قانونی و تجاوز به حریم خصوصی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top