نحوه نصب دروپال بر روی Webmin

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on نحوه نصب دروپال بر روی Webmin

نحوه نصب دروپال بر روی Webmin

[ad_1]

دروپال یک سیستم مدیریت محتوا پلت فرم استفاده می شود که به ترتیب رسانه ها و فایل های برای صفحات وب است. حتی اگر شما هر گونه ایده در مورد چگونگی استفاده از HTML, برنامه, سیستم مدیریت محتوای دروپال کمک خواهد کرد برای ساختن جامعه وب سایت یا وب پورتال. در اکثر موارد آن را دشوار است به نصب دروپال و یا به اعمال اصول اساسی آن است. با این وجود مردم با استفاده از کنترل پنل Webmin را باید به صورت دستی نصب دروپال. پیروی از نکات برشمرده در زیر کمک خواهد کرد که برای نصب دروپال به راحتی بر روی Webmin.

مرحله 1:

اولین گام را با ورود به Webmin کنترل پلت فرم. این را می توان با تایپ کردن کنترل پنل ورود به سایت link. هنگامی که این محقق شده به جلو به خود را وارد کنید نام کاربری و رمز عبور برای Webmin و سپس قرار دادن دکمه ورود.

گام 2:

بعدی در لیست است برای انتخاب نوع تنظیمات برای استفاده خود را بوت. راست بر روی Webmin پلت فرم اطمینان حاصل شود برای قرار دادن “خاموش شدن و بوت.” جعبه و یا لکه های برای فعال کردن شبح برای “mysqld” و “httpd” باید به درستی پیمایش. با کلیک کردن بر صرفه جویی در شما خواهد بود قادر به بازگشت به داشبورد خود را کنترل پلت فرم.

مرحله 3:

در این برهه مصلحت آن است که برای ایجاد کاربر جدید اطلاعات در Webmin پلت فرم. ارائه این فرایند این است که زمانی شما می توانید پیش بروید به ویرایش و یا تغییر “httpd” پیکربندی جدید خود را با شناسه کاربری. اطمینان از به حرکت در “Global Configuration.” را انتخاب کنید “ویرایش فایل های پیکربندی.” این کمک خواهد کرد که برای ویرایش و باز کردن فایل. از این نقطه, شما می توانید پیش بروید برای قرار دادن “اجازه نادیده گرفتن” بخش. این کمک خواهد کرد که برای تغییر تنظیمات قالب چیزی برای همه. برای بازگشت به کنترل پنل Webmin شما باید با کلیک بر روی “ذخیره کنید.”

گام 4:

آن مهم است برای ایجاد یک پایگاه داده MySQL. این می تواند به راحتی انجام می شود با محل MySQL بخشی از Webmin پلت فرم. برای حذف و اضافه کردن اطلاعات شما نیز باید برای ایجاد کاربر جدید اطلاعات است. اطمینان حاصل شود برای صرفه جویی در پایگاه داده رمز عبور نام کاربری و یا نام دامنه. پس از اتمام این مراحل شما می توانید به بازگشت خود را Webmin مرکز کنترل.

گام 5:

در حال حاضر بر روی وب در حساب میزبانی وب شما برای آپلود فایل های دروپال. به موفقیت رسیدن به این هدف شما می توانید با استفاده از Webmin File Manager. دیگر کاربران نیز ممکن است ترجیح می دهند به استفاده از یک نرم افزار FTP برنامه مانند SmartFTP یا FileZilla.

مرحله 6:

به کاربر جدید کامل دسترسی به دایرکتوری اطمینان به وارد کردن اطلاعات صحیح خط. در نهایت, شما می توانید راه اندازی مجدد سرور زمانی که کامل است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top