نحوه ارسال ایمیل HTML در MacMassMailer و ایجاد خبرنامه HTML

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on نحوه ارسال ایمیل HTML در MacMassMailer و ایجاد خبرنامه HTML

نحوه ارسال ایمیل HTML در MacMassMailer و ایجاد خبرنامه HTML

[ad_1]

آیا شما می خواهید بدانید که چگونه به ارسال زیبا HTML خبرنامه ایمیل خود بر روی کامپیوتر های مکینتاش با استفاده از MacMassMailer?

من به شما آموزش چگونه! از آن آسان است و همه می توانید انجام دهید که بدون دانش خاصی!

این که آیا شما نیاز به اطلاع مشتریان خود را در مورد آخرین اخبار شرکت و یا فقط ارائه کسب و کار ارائه می دهد در یک راه جذاب شما باید با استفاده از HTML پیام فرمت. اگر شما در بازاریابی ایمیل, شما می دانید که ایجاد جذاب خوب-فرمت HTML e-mail عضویت در خبرنامه فقط به عنوان مهم به عنوان محتوای آن است.

آنچه شما باید انجام دهید وقتی که می آید به ساخت و ارسال ایمیل HTML?

همین حالا تماس بگیرید و طراحان وب سایت-کارشناسی ارشد چرا که شما لازم نیست که آنها را برای چنین کار آسان است. خود را در خبرنامه خود را با دست خود. این فقط یک زن و شوهر از کلیک ماوس ، به دنبال چند مرحله ساده زیر توضیح داده خواهد شد و شما آماده برای ارسال در چند دقیقه.

ساده ترین برای استفاده و راه را برای ایجاد خبرنامه html, است رایگان و متن باز ویرایشگر HTML NVU. شما بعد از نصب آن شما خواهد بود به بهترین خود را در خبرنامه همیشه!

ایجاد خبرنامه در صفحه وب

اول از همه با کلیک بر روی “جدید” را فشار دهید و ایجاد یک صفحه وب در یک تب جدید.

تعریف عضویت در خبرنامه, پس زمینه برای کمک به ایمیل خود را به گرفتن توجه بیشتر است. باید آن را:

* عادی;

* بدون جزئیات;

* نباید منحرف کردن خواننده از محتوای پیام;

* تزئین شده در رنگ های شرکت ها.

شما می توانید تصویر پس زمینه با فرمت منو با کلیک کردن بر روی “صفحه رنگ پس زمینه و…” آیتم منو:

ایجاد خبرنامه بدن

پس از شما این مراحل را دنبال کنید شما ممکن است ارسال خبرنامه خود را. فراموش نکنید که ایمیل های خود را باید به عنوان کوتاه و آموزنده به عنوان امکان پذیر است. وظیفه اصلی خبرنامه HTML است برای گرفتن توجه از دریافت کنندگان خود را به سرعت و بدون گفتن آنها بسیاری از جزئیات. جذب خواننده را به دنبال خواهد داشت لینک خود را در خبرنامه برای دریافت اطلاعات بیشتر از وب سایت خود را.

هنگامی که شما ایجاد و ارسال ایمیل HTML به یاد داشته باشید که عکس ها و تصاویر هستند مهم ترین عناصر HTML خود پیام است. آنها کمک به خواننده خود را به تجسم جذاب ترین بخشی از محصول یا خدمات خود را بدون هیچ گونه تلاش فقط از نگاه!

برای قرار دادن تصاویر خود را به خبرنامه خود را تنها با کشیدن تصویر از یک پوشه بر روی مک خود را و رها کردن آن در NVU-editor. همچنین, شما ممکن است قرار دادن تصاویر با کمک “تصویر” را فشار دهید در نوار ابزار.

متن و لینک

زمانی که شما به پایان نوشتن خبرنامه خود را, شما می توانید شروع مرحله نهایی ایجاد HTML خود را پیام – قالب بندی متن.

اگر شما نیاز به تغییر رنگ متن شما ممکن است انجام این کار با استفاده از “صفحه رنگ پس زمینه و…” آیتم منو از “قالب” منو. هرگز فراموش نکنید که یکی از قوانین اصلی هنگامی که شما ایجاد HTML پیام – استفاده از, افقی, متن, تنظیم.

پس از آن, شما ممکن است قرار دادن همه لازم است لینک کلیک کنید. این لینک ها به عنوان مهم به عنوان محتوای پیام خود را. آنها اصلی هستند منجر به ارائه اطلاعات منتشر شده در وب سایت شما که در آن شما می توانید نه تنها تصاویر و همچنین ویدئو و محتوای صوتی در نهایت کمک به شما به نوبه خود خوان خود را به یک مشتری خوشحال.

برای قرار دادن یک لینک در NVU انتخاب یک متن و یا یک تصویر را در پیام جدید به کار به عنوان یک لینک و سپس دکمه “لینک” را فشار دهید در نوار ابزار.

پس از شما با کلیک بر روی OK یک لینک جدید ایجاد خواهد شد و مشتریان خود را که توانایی برای رسیدن به ارائه اطلاعات منتشر شده در وب سایت خود را.

ذخیره و ارسال

در حال حاضر خود را در خبرنامه صفحه وب به پایان رسید. با کلیک بر روی “File – Save as…” آیتم های منو. انتخاب پوشه مقصد و به این صفحه یک نام شما می خواهم.

در حال حاضر شما آماده هستند. اجازه دهید بحث در مورد چگونه به ارسال ایمیل HTML. خود را شروع MacMassMailer نرم افزار را انتخاب کنید و پیام گره در طرح مشاهده در سمت چپ پنجره اصلی و دکمه “+” را فشار دهید در نوار ابزار.

انتخاب کنید و سپس فرمت به عنوان “HTML پروژه” در پیام جدید ویرایشگر.

در حال حاضر شما باید ضمیمه فایل HTML شما فقط ایجاد کرده اید همراه با تمامی تصاویر شما در صفحه استفاده می شود. فراموش نکنید که شامل تصویر پس زمینه شما انتخاب کرده اید قبلا. پس از آن شما می توانید پیام خود را.

ایمیل خود را برای ارسال پیام دکمه شروع را فشار دهید در MacMassMailer. اگر شما در حال حاضر گیرنده در لیست پستی خود را و خود را SMTP تنظیمات به درستی پر خبرنامه خود را ارسال خواهد شد با موفقیت.

در نهایت گیرندگان خود را خواهد دریافت یک پیام ایمیل که به نظر می رسد همان است که شما آن را ایجاد در NVU. به نظر می رسد جذاب از آن نیست ؟

در حال حاضر شما می دانید که چگونه به ارسال ایمیل HTML به سرعت. همانطور که می بینید چنین HTML حروف عملکرد نتایج بسیار بهتر از فقط یک متن ساده. HTML پیام بسیار موثر e-mail ابزار بازاریابی است. از آن خواهد شد بخش مهمی از تصویر شرکت شما. فقط به یاد داشته باشید این قوانین ساده نحوه ایجاد و چگونگی ارسال ایمیل HTML و نمی دادن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top