می Advergaming صرفه جویی در کسب و کار شما?

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on می Advergaming صرفه جویی در کسب و کار شما?

می Advergaming صرفه جویی در کسب و کار شما?

[ad_1]

تحقیقات نشان داده است که 42 درصد از افرادی که بازی های آنلاین انجام این کار برای یک ساعت یا بیشتر در هر هفته است. پنجاه درصد از افرادی که بازی advergames انجام این کار به طور متوسط 25 دقیقه. نود درصد از افرادی که دریافت advergaming چالش از کسی که بازی advergame.

بنابراین چه این آمار متوسط برای شرکت های که با استفاده از advergames? برای شروع بیشتر درآمد بیشتر قرار گرفتن در معرض نام تجاری و یک ROI مثبت. یک شرکت حمایت advergame می توانید ترکیب رنگ شرکت, آرم محصولات و پیام های تبلیغاتی. Advergames می تواند زندگی می کنند در یک سایت – و حتی شروع به موفقیت وجود دارد به عنوان یک برنامه بر روی گوشی های تلفن همراه.

اشتباه در مورد آنچه که یک advergame است دقیقا ؟ یک advergame است یک وب سایت و یا تلفن همراه مبتنی بر بازی است که شامل و ویژگی های تبلیغات و ترویج از سوی شرکت محصولات و خدمات. به عبارت ساده تر advergames هستند بازی های تعاملی است که یک شرکت توزیع برای مصرف کنندگان به بازی. هدف از یک advergame است که به ارائه انگیزه های تبلیغاتی با هدف به دست آوردن پاسخ از مصرف کنندگان و به نوبه خود در افزایش آگاهی مصرف کنندگان.

برای مثال اگر کسب و کار شما یک فروشگاه خرده فروشی یک advergame ایجاد می شود که به نظر می رسد و احساس می کند درست مثل فروشگاه شما. در حالی که بازی بازی خود را به مشتریان بالقوه خواهد بود خود را در معرض آرم و فروش اقلام و حتی می تواند با ارائه یک انگیزه (مانند کوپن) به لحاظ جسمی آمدن به فروشگاه و فروشگاه.

استفاده از advergame است که یک مصرف کننده می تواند با ورود به بازی در هر زمان. تکرار بازی از advergames کمک می کند تا افزایش زمان مردم در معرض حمایت شرکت نگه می دارد و مصرف کنندگان به آینده. بازی بازیکنان به طور کامل آگاه آنها آگهی شده را به عنوان آنها با تمرکز بر تحقق اهداف از بازی.

Advergames آمده در تقریبا تمام انواع از دوباره بازی به سبک کلاسیک به بازی های گاه به گاه, به, گام سریع بازی اکشن. یک-از-نوع advergaming تجربه چیزی است که کسب و کار امروز نیاز به ترویج خود.

Advergaming تبدیل به یک صنعت پررونق است که کسب و کار است که تخصص در توسعه advergames هستند که توسط شرکت ها به دنبال به خود را سفارشی advergames مبارزات انتخاباتی. شرکت های که توسعه advergames کمک به مشتریان خود را با همه چیز از طراحی و توسعه این بازی به ارائه جمعیتی و ردیابی اطلاعات در مورد افرادی که در حال بازی این بازی حمایت.

Advergaming ارائه می دهد کسب و کار منحصر به فرد و قدرتمند ترین راه برای ارتباط برقرار کردن با بازدید کنندگان در سطوح مختلف است. بازیکنان دریافت طولانی مدت قرار گرفتن در معرض نام تجاری شرکت خود را و یا باعث شود که می تواند در آینده فروش. اگر خود را advergame است به خصوص خلاق آن را بسیار محتمل است که بازدید کنندگان را به دوستان خود بگویید در مورد آن.

بسیاری از advergames همچنین شامل گزینه ای برای پیگیری هر بازدید کننده تجربه بازی. این می تواند یک شرکت با اطلاعات دقیق است که می توان به یک advergame حتی برای قرار گرفتن در معرض بیشتر و تاثیر. با بسیاری از مزایای advergames می توانید ایجاد یک نام تجاری استثنایی محیط زیست برای فقط در مورد هر محصول و یا خدمات است. و با advergame درآمد انتظار می رود به طور مداوم افزایش بیش از سه سال آینده شده است وجود دارد هرگز زمان بهتری برای یادگیری بیشتر در مورد چگونه آنها می تواند به نفع کسب و کار شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top