می گویند هیچ به Runtime Error 429 – چگونه به رفع “Runtime Error 429 Activex Component can’t Create Object”

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on می گویند هیچ به Runtime Error 429 – چگونه به رفع “Runtime Error 429 Activex Component can’t Create Object”

می گویند هیچ به Runtime Error 429 – چگونه به رفع “Runtime Error 429 Activex Component can’t Create Object”

[ad_1]

هنگامی که با استفاده از کامپیوتر شما ممکن است در سراسر آمده در زمان اجرا خطا 429 activex component can’t create object. آن است که واقعا خسته کننده زمانی که چنین اشتباهات رخ می دهد و شما ممکن است اشتباه گرفته شود چه باید بکنید. تنها چیزی که شما انجام دهید این است که به کامپیوتر به برخی از تکنسین های برای رفع این خطا. استخدام یک تکنسین می تواند گران قیمت و بنابراین قبل از اینکه شما استخدام یک, شما می توانید سعی کنید به رفع خطا در خود.

وجود دارد هیچ چیز نگران شود اگر کامپیوتر شما نشان می دهد یک خطا از قبیل خطا در زمان اجرا 429 activex component can’t create object. وجود دارد برخی از راه های ساده برای رفع این خطا در چند دقیقه.

این خطا است که عمدتا در ارتباط با برنامه های کاربردی مایکروسافت آفیس. این خطا زمانی رخ می دهد که خواستار اتوماسیون جسم است و نه ایجاد شده با استفاده از کامپوننت مدل شی. این خطا نشان می دهد که شما یک تحریف Microsoft Data Access Component در کامپیوتر است. خراب رجیستری ویندوز خطا در نرم افزار از دست رفته و یا آسیب دیده جزء و اشتباه سیستم شما برخی از علل که منجر به خطا در زمان اجرا 429 activex component can’t create object.

یکی از راه هایی برای رفع این خطا به ثبت نام مجدد تمام رجیستری از نرم افزار است. هنگامی که انجام این کار, آن را یک نقطه به ثبت نام مجدد مطالب را یکی یکی. راه دیگر این است که به استفاده از “تعمیر” عملکرد مایکروسافت. دانلود به روز رسانی مایکروسافت فایل نصب. هنگامی که این انجام می شود کامپیوتر خود را آزاد از خطا در زمان اجرا. اما برای بسیاری از زمان, مایکروسافت در به روز رسانی فایل نمی تواند حل و فصل این مشکل را با موفقیت به عنوان مهمترین دلایل از خطا نیست و ناشی از خارج از تاریخ سیستم.

اشتباهات نیز اتفاق می افتد اگر کامپیوتر را تبدیل به یک هدف ویروس ها از جمله اسب های تروجان و نرم افزارهای مخرب. این ویروس می تواند خزش به فایل های رجیستری و یخ روی کامپیوتر. اگر شما نمی خواهید این ویروس برای ایجاد خطاهای این خوب است اگر شما نصب قابل اعتماد ضد ویروس نرم افزار و پیدا کردن یک خوب تعمیر رجیستری ابزار برای بازیابی رجیستری سیستم.

به عنوان اصلاح جزء مدل شیء است که آسان نیست بهتر است برای رفتن برای یک سیستم حرفه ای تعمیر ابزار. سیستم های مختلف تعمیر ابزار موجود در اینترنت است که باعث می شود کار آسان است. سیستم تعمیر ابزار کمک می کند تا برای تعمیر فایل های DLL, تمیز کردن رجیستری و حذف فایل های تکراری و فایل های نامعتبر. نرم افزار تعمیر ابزار بسیار قابل اعتماد به عنوان آنها را فراهم می کند کامل اسکن و تعمیر خودکار کمک می کند تا در خلاص شدن از تمام اشتباهات در هیچ زمان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top