می خواهید برای توسعه چشمگیر, برنامه iOS? در اینجا فهرست به دنبال

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on می خواهید برای توسعه چشمگیر, برنامه iOS? در اینجا فهرست به دنبال

می خواهید برای توسعه چشمگیر, برنامه iOS? در اینجا فهرست به دنبال

[ad_1]

گرفتن آشکار آی فون برنامه توسعه یافته است که نه تنها خواستار جنبه از کسب و کار اما با ارزش است. راه اندازی در iOS 11 و اپل X در سال گذشته بیشتر به دست آورد توجه بسیاری از علاقه مندان به اپل و باز بسیاری از حوزه برای appreneurs و کسب و کار برای توسعه نمونه برنامه های.

اما موفقیت یک برنامه آیفون است که همیشه تضمین شده و واقعیت برای صاحبان و توسعه دهندگان و بسیاری از عوامل نقش خود را در آن. در اینجا در این مقاله, ما شما را به برخی از باید پیروی از قوانین برای صاحبان و توسعه دهندگان برای تضمین موفقیت یک برنامه آیفون.

#1 استفاده از Swift

اکثر برنامه های iOS نوشته شده در Objective-C شی گرا زبان برنامه نویسی Swift آمد تا بعد از آن به عنوان یک چالاک تر زبان برنامه نویسی است. از آن ساخته شده برنامه توسعه سریع تر و با تمرکز در درجه اول در سادگی و عملکرد کارآمد. در حالی که هر دو به همان اندازه صالح به ساخته های درخشان, برنامه استفاده از Swift به عنوان آن را فراهم می کند برای شبیه سازی از نرم افزار که آن را دستخوش توسعه و همچنین نیاز به کد کمتر به نوشتن که باعث افزایش خوانایی.

#2 طراحی عناصر رابط کاربر با حرکات هوشمند

تعریف جدید و جذاب حرکات می توانید خود را بیشتر کاربران به این برنامه است. اما مطمئن شوید که شما با استفاده از ساده و کاربر استاندارد-رابط کاربری عناصر است که مطابقت با دستگاه و سیستم عامل است که در حال هدف قرار دادند. همچنین با استفاده از عناصر استاندارد گاهی اوقات با لمس 3D بسیار آسان برای به یاد داشته باشید و نرم افزار بصری برای کاربران است.

#3 اعتبار برنامه ایده

بدون شک در حال توسعه یک آی فون است که حق بیمه سرمایه گذاری! از این رو باید آن را جستوجو کرد و در پیشبرد این که آیا این ایده را با موفقیت در کار در حال حاضر بازار اشباع شده و کسب درآمد خوب ROI. بهترین راه برای اعتبار یک برنامه ایجاد یک نمونه اولیه از این برنامه و یا MVP و گرفتن بازخورد و یا نظرات از چند گروه از مردم است.

#4 آیا ضرورت ورود

اگر چه وارد شوید یا ثبت نام قطعی جنبه برای دستیابی به یک تایید کاربر پایه آن ساخته شود باید یک گام اجباری کسی که پس از نصب نرم افزار. به جای آن باید فراهم شود بعد از آن به عنوان یک گزینه برای کاربران از طریق این برنامه و استفاده از برخی از ویژگی های.

#5 فکر می کنم از نقطه نظر کاربر

هنگامی که شما به آی فون برنامه توسعه به یاد داشته باشید نخست هدف این است که لطفا به کاربران است. بنابراین بازار هدف خود می دانیم چه خواهد بود که کاربران هدف با نرم افزار و چگونه است که می تواند بهترین خدمت کرده است.

این می رود پنج ناب نکته که هر برنامه مالک مایل به ایجاد یک تصور در بازار با رنگی آیفون برنامه نیاز به دانستن است. در نتیجه خود را دریافت کنید اولین نرم افزار برای پلت فرم iOS با ثابت این قوانین با در نظر گرفتن کمک از صالح شرکت توسعه و درو بهترین بازده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top