من فقط خریداری یک بسته از املاک و مستغلات در یک مالیات بر فروش – حالا من چیکار کنم?

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on من فقط خریداری یک بسته از املاک و مستغلات در یک مالیات بر فروش – حالا من چیکار کنم?

من فقط خریداری یک بسته از املاک و مستغلات در یک مالیات بر فروش – حالا من چیکار کنم?

[ad_1]

هنگامی که شما با موفقیت خریداری یک بسته از املاک و مستغلات در یک مالیات بر فروش شما هنوز “خود” ملک. شما نیاز به یک “گواهی مالیات بر فروش” است که شبیه به حق رهن علیه اموال. در واقع تبدیل این که گواهی مالیات بر فروش به مالیات بر, شما نیاز به رفتن را از طریق روش های زیر:

شما نیاز به عنوان سفارش کار در اموال از تاسیس املاک و مستغلات شرکت عنوان. عنوان شرکت را بررسی سوابق محلی برای تعیین این که چه کسی ممکن است یک حزب علاقه مند در املاک و مستغلات. این ممکن است یک مستاجر رهن یک قضاوت رهن طلبکار – هر کسی با یک “مورد علاقه” در اموال.

بعد از آن شما باید اطلاع صاحب ملک و سایر اشخاص علاقه مند خود خرید ملک در مالیات بر فروش توسط پست سفارشی.

پس از اطلاع داده شده است وجود دارد معمولا یک دوره انتظار تا زمانی که شما می توانید فایل خود را تایید درخواست برای صدور سند مالیات. این است که “رستگاری” که معمولا اجرا می شود به مدت یک سال از تاریخ فروش. در طول این دوره مالک (یا هر کس دیگری) می توانید از گرو در اوردن اموال با پرداخت مالیات های پرداخت نشده مجازات و دیگر ارزیابی. این بازخرید حزب نیز باید پرداخت یک مقدار برابر با 10 درصد از پول پرداخت شده توسط شما. در همه زمان ها در طول دوره رستگاری از آن خواهد شد مسئولیت خود را به مطمئن تمام املاک و مستغلات مالیات پرداخت می شود.

چون ملک بازخرید می باشد شما باید فایل بیانیه ای از هزینه های با شهرستان حسابرس را به عنوان به زودی به عنوان مجاز. این بیانیه شامل یک گواهینامه از هزینه های خود را صرف از جمله عنوان و وکلای هزینه های. هنگامی که هزینه های آن گواهی شده به حسابرس هر بازخرید حزب مورد نیاز خواهد بود به پرداخت هزینه های آن قبل از رستگاری. هزینه های آن خواهد شد و سپس پرداخت به شما اگر ملک است که بازخرید.

پس از انقضای دوره رستگاری اگر هیچ رستگاری ساخته شده است شما فایل خود را تایید درخواست برای مالیات بر در دادگاه شهرستان. شما نام تمام اشخاص علاقه مند به احزاب به درخواست. با فرض وجود این منافات ندارد با هر علاقه مند به احزاب دادگاه را از صدور مالیاتی خود را به عمل.

نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد سخت محدودیت زمان برای هر یک از این مراحل در طول فرایند. از دست رفته مهلت می تواند به معنای بخشش حق خود را به مالیات خود را عمل.

در نهایت حتی پس از شما صادر مالیات بر وجود هنوز هم ممکن است کار را به انجام اگر شما می خواهید به فروش و یا رهن اموال. ترین عنوان شرکت نمی خواهد به عنوان بیمه به اموال به دست آورد مالیات بر فروش بدون “آرام عنوان” کت و شلوار. آرام عنوان کت و شلوار واصل طرح دعوی در دادگاه در دادگاه به موجب آن شاکی می پرسد دادگاه برای صدور حکم اعلام خود به عنوان اموال. بالقوه اشخاص علاقه مند هستند فراهم حق به شی به عنوان آرام. اگر شاکی غالب او معمولا به دست آوردن حکم اعلام او صاحب حق از اموال. قضاوت نهایی است (اگر چه موضوع را به تجدید نظر) و معمولا جلیقه عرضه در بازار عنوان در اموال.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top