مقدمه برای پرداخت آنلاین نظرسنجی

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on مقدمه برای پرداخت آنلاین نظرسنجی

مقدمه برای پرداخت آنلاین نظرسنجی

[ad_1]

حقایق سریع در مورد پرداخت آنلاین نظرسنجی

* در نظر گرفتن نظرسنجی آنلاین نیست شدن سریع فرصت است. شما نمی توانید یک درآمد تمام وقت انجام این کار است.

* شرکت های نظرسنجی مشروع هرگز به شما برای شرکت در تحقیقات بازار و مطالعات.

* نه همه وب سایت نظر سنجی مشروع هستند. وجود دارد برخی از بد سیب را در دسته.

* کسانی که زندگی در آمریکا, انگلستان, کانادا و استرالیا به طور معمول باید بیشتر بررسی فرصت های در دسترس به آنها را در مقایسه با کسانی که زندگی می کنند در کشورهای دیگر.

* نظرسنجی آنلاین معمولا پرداخت در هر نقطه از $1-$20 اگر چه اکثر نظرسنجی ها پرداخت خواهد شد $1-$5 در بررسی.

* انگیزه های متفاوت از یک سایت به سایت; شایع ترین شامل پول نقد, گواهی هدیه کالا و قرعه کشی sweepstake نوشته است.

* بدون هیچ تجربه قبلی و یا آموزش های ویژه مورد نیاز است را به نظر سنجی.

* در نظر گرفتن نظرسنجی در نظر گرفته شده است یک کار واقعی – فقط یکی دیگر از راه برای کسب پول اضافی آنلاین در وقت آزاد خود را.

* بررسی وب سایت ها به اشتباه با GPT سایت های که همچنین اجازه می دهد تا اعضای خود را به نظر سنجی و کسب پاداش. بررسی سایت از ارسال بررسی پرداخت ها و فرصت های آن است. GPT سایت, از سوی دیگر بیشتر به معامله با شخص ثالث ارائه می دهد و اجازه می دهد تا اعضای خود را برای تکمیل آن ارائه می دهد در ازای پاداش پولی.

Get Paid to Take Surveys! این چه مورد ؟

به شما یک ایده چگونه آنلاین پرداخت نظرسنجی ها کار می کنند و چگونه منافع همگان از این فرصت من شما را با ارائه یک کلی مثال از روند کلی.

یک شرکت می خواهد نظرات خود را در مورد محصول جدید است.

یک شرکت فقط یک اسباب بازی جدید با هدف در دختران است. از آن شده است را به عموم مردم منتشر نشده است. قبل از شرکت خود را راه اندازی کمپین تبلیغاتی قرار می دهد و محصول جدید خود را در بازار آنها سرمایه گذاری پول به تحقیقات بازار است. آنها می خواهند برای گرفتن ایده از آنچه که مردم فکر می کنم در مورد اسباب بازی جدید خود را.

آنها استخدام یک شرکت تحقیقات بازار به انجام نظرسنجی و جمع آوری انتقادات و پیشنهادات است که آنها نیاز دارند.

انتخاب شرکت به آمده تا با یک بررسی هدفمند نسبت به پدر و مادر که دختران بین سنین 5-10. آنها با کمک گرفتن از یک شرکت تحقیقات بازار است که می تواند در اجرای این نظر سنجی مردم به بررسی و جمع آوری پاسخ های خود را و کامپایل کردن داده ها در یک گزارش که شرکت می تواند بررسی و تجزیه و تحلیل. شرکت پرداخت برای خدمات تحقیقات بازار شرکت است.

شرکت تحقیقات بازار به کار می رود و می فرستد از بررسی دعوت نامه به لیست خود را از اعضای که ممکن است واجد شرایط برای این بررسی.

پس از نظر سنجی ایجاد شده است و آماده برای جمع آوری بازخورد شرکت تحقیقات بازار می فرستد از بررسی دعوت نامه برای کسانی که ممکن است واجد شرایط برای تکمیل این بررسی. برای جلب کاربران برای پر کردن نظر سنجی شرکت تحقیقات بازار ارائه می دهد و به پرداخت 5 دلار به هر کسی که کامل بررسی شده است.

اعضا اعضای سایت نظر سنجی که راضی به مطلع می شود زمانی که نظرسنجی جدید فرصت های در دسترس هستند و سپس با ارسال یک ایمیل با لینک به این نظر سنجی.

اعضا اطلاع داده است که یک نظرسنجی جدید که آنها ممکن است به طور بالقوه واجد شرایط برای. در ایمیل آنها را به مقدار بررسی می پردازد برآورد زمان لازم برای تکمیل این نظر سنجی و یک لینک برای دسترسی به این نظر سنجی.

زمانی که آنها با کلیک بر روی لینک آنها گرفته خواهد شد به بررسی. قبل از آنها می توانید بررسی کامل آنها نیاز به شرکت مورد نیاز; آنها نیاز به یک پدر و مادر از 5-10 سال.

آنها پاسخ خواهد داد قبل از غربالگری سوال که تعیین خواهد کرد که آیا یا نه آنها واجد شرایط برای تکمیل این بررسی. اگر آنها واجد شرایط برای بررسی و تکمیل آن آنها خواهد شد کسب 5 دلار است که تحقیقات بازار شرکت وعده داده شده به آنها.

داده های جمع آوری شده از یک انتخاب تعدادی از افراد و پاداش های توزیع شده به کسانی که با موفقیت به پایان بررسی.

هنگامی که یک تعداد معینی از مردم را به اتمام بررسی بررسی است و سپس بسته و تمام پاسخ ها تایید شده. هر کس که به پایان بررسی و ارائه اصل پاسخ در نظرسنجی خود هستند و سپس پرداخت شده توسط شرکت تحقیقات بازار.

توجه داشته باشید: در بسیاری از موارد پاداش به اضافه یک اعضا’ حساب است. هنگامی که آنها تعلق به اندازه کافی درآمد به درخواست پرداخت (مقدار متفاوت از یک سایت به سایت) آنها می توانند درخواست و دریافت پاداش خود را.

این شرکت پس از آن می شود گزارش مفصلی حاوی اطلاعات جمع آوری شده از بررسی.

شرکت تحقیقات بازار جمع آوری بازخورد از نظرسنجی ها و قرار دادن آن را به یک گزارش دقیق برای این شرکت به بررسی. این شرکت می شود این اطلاعات و استفاده از آن برای کمک به آنها را به محصول خود را بهتر و مهمتر از همه سودآور است.

آیا شما ببینید که چگونه نظرسنجی ها پرداخت آنلاین کار می کند ؟ این فرآیند کمی پیچیده برای کسانی که در پشت صحنه اما به عنوان یک نظر سنجی روزنامه نگار, این یک راه آسان برای کسب پاداش برای نظرات خود را. مقدار زیادی از پرداخت بررسی فرصت های در دسترس در یک روز به صورت روز. و اگر شما می توانید تبدیل شدن به یک روزنامه نگار از برخی از بهترین بررسی پرداخت سایت های, شما می توانید با استفاده از این فرصت و پرداخت به نظرات ارزشمند خود را.

مراقب باشید از کلاهبرداری

گرفتن نظرسنجی و سود نقدی برای تلاش های خود را کاملا ممکن است. شما نمی خواهد بود قادر به رها کردن کار روز خود را, اما شما می توانید با استفاده از پول اضافی به پرداخت صورتحساب و یا قرار دادن پول اضافی در جیب شما در اینجا وجود دارد. این یک فرصت واقعی.

اما… وجود دارد وب سایت های خارج وجود دارد که هدف کسانی که می خواهند نگاهی به نظرسنجی برای پول نقد و سعی کنید برای فریب کلاهبرداری و استفاده از آنها. اگر شما علاقه مند در گرفتن پرداخت برای گرفتن نظرسنجی و شما نمی خواهید به سقوط طعمه به کلاهبرداری پرداخت نظرسنجی اجتناب از هر وب سایت است که متناسب با معیارهای زیر:

  • سایت ها با یک غایب یا ناقص سیاست حفظ حریم خصوصی و/یا شرایط استفاده
  • سایت هایی که شارژ شما برای پیدا کردن بررسی پرداخت فرصت از طرف شما
  • سایت های که درخواست برای هر نوع هزینه برای پر کردن نظرسنجی
  • سایت هایی که ادعا می کنند که شما می توانید یک تن از پول گرفتن نظرسنجی
  • سایت های که با استفاده از فریبنده یا گمراه کننده تبلیغات
  • سایت های که درخواست SSN خود را و یا کارت اعتباری/دبیت شماره
  • سایت با یک فقیر بهتر اداره کسب و کار رتبه و تعداد زیادی از شکایات
  • سایت های که توصیه یا ترویج کلاهبرداری پرداخت نظرسنجی یا سایه سایت های نظرسنجی که معمولا دیدار با بسیاری از معیارهای فوق در این لیست است.

همیشه انجام تحقیقات کافی قبل از سرمایه گذاری وقت خود را به یک وب سایت نظر سنجی و هرگز دست بیش از پول خود را فقط به نظر سنجی.

مشروع بررسی فرصت های

مشروع آنلاین سایت های بررسی پرداخت هرگز نیاز شما را به پرداخت پول برای ثبت نام با آنها و نظر سنجی. که همه آنها بخواهید برای اطلاعات عمومی است که آنها می توانید استفاده کنید برای ارسال شما نظر سنجی که شما ممکن است واجد شرایط برای و البته جزئیات تماس به طوری که آنها می تواند به شما اطلاع از جدید نظرسنجی و ارسال پاداش خود را.

آنها نیست به شما بگویم که شما می توانید غنی گرفتن نظرسنجی و نه آنها ترویج این فرصت را به عنوان یک کار از کار خانه. گرفتن نظرسنجی فقط یک راه برای کسب پول اضافی در اوقات فراغت خود. پول شما را نمی خواهد جایگزین واقعی است.

شما می توانید اطلاعات در مورد سایت نظر سنجی به دنبال خود شرایط بیانیه حفظ حریم خصوصی و بخش پرسش و پاسخ. شما همچنین می توانید جستجو در اینترنت برای بررسی در مورد نظرسنجی های مختلف شرکت.

پس از تایید مشروعیت یک نظرسنجی وب سایت اطمینان حاصل کنید که در چه نوع از پاداش نظرسنجی سایت ارائه می دهد. بخش زیادی از آنها در واقع نمی ارائه پاداش نقدی. اما برخی وجود دارد که انجام دهد. این سایت که شما باید اگر شما می خواهید برای به دست آوردن پول گرفتن نظرسنجی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top