معنای هیتلر

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on معنای هیتلر

معنای هیتلر

[ad_1]

این کتاب توسط سباستین Ray است نه یک زندگینامه حساب برای شروع با. این کتاب به طور کامل واگرا از دیگر خوب می دانم دقیق و خوبی اشاره, وابسته به زمانسنجی, زندگینامه هیتلر توسط امثال Ian Kershaw, Joachim Fest یا Ludolf Herbst از لحاظ سبک روایت و ساختار. چیزی که توجه من نسبت به این کتاب آن است که قابل ملاحظه ای نازک در اندازه آن اما refreshingly ضخامت در اصل تجزیه و تحلیل در برخی از احترام. سباستین Ray شد اشاره آلمانی روزنامه نگار و نویسنده مشهور خود جدلی نوشته در آلمان نازی است. در واقع Ray او nom de plume و نام واقعی او بود Raimund شور. او تا به حال به تصویب رسید که نام مستعار او رفت و به تبعید و مهاجرت به لندن با یهودی او در سال 1938 از آلمان نازی.

Ray جای تعجب است که حتی دست در تجزیه و تحلیل خود را از هیتلر در این کتاب است. تجزیه و تحلیل خود را نه خدشه دار تعصبات است که شما در بسیاری از شرح حال و نازی ادبیات که منتشر شد در این به اصطلاح “هیتلر موج” از 70s به. او با موفقیت سنجش به یک دیدگاه این مرد متولد خارج از محیط سیاسی و تاثیر او صرفا از نظر او ایدئولوژی و باورهای غلط خود را در موفقیت ها و اشتباهات. آن را دشوار است برای پیش بینی یک موضوع به عنوان پیچیده به عنوان هیتلر برای کاهش توان صرف شخصی از صفات انسان های شخصیت خصیصه های ذاتی ، با این حال Ray تلاش که دقیقا daringly در این کتاب بوده و کاملا موفق و قانع کننده در انجام این کار است. وجود دارد برخی از درخشان بینش در این کتاب و برخی از حقایق کمتر شناخته شده که یکی از تنها قادر به پیدا کردن در یک به طور کامل تحقیق و یا حساب دست اول.

Ray شروع می شود با برخی از رایج ترین و شناخته شده جنبه های هیتلر در اوایل سال در وین که در آن اوایل خود را با تمرکز بر سیاست شد و بعد جایگزین خود برای زندگی و جایی که یک گرانیت پایه و اساس است, سیاسی و ایدئولوژی سوسیالیسم ملی (ناسیونالیسم یا یهودستیزی??) گذاشته شد که بعدها توسعه یافته به یک وسواس غیر طبیعی تثبیت برای رسیدن به یک هدف از راه اندازی یک رایش آلمان که او مجموعه خود را از شروع و که او می خواست برای به انجام رساندن هر قیمتی در طول عمر خود(!!). نویسنده استدلال می کند که پس از ورود به سیاست و شروع خود NSDPA در زمان “نوامبر جرم” انقلاب برای سرنگونی جمهوری وایمار هیتلر سیاست داخلی برنامه در حال حاضر کامل (1918-1919) اما در سیاست خارجی به آرامی شروع به شکل گرفتن در زیر 6-7 سال پس از تصمیم خود برای تبدیل شدن به der پیشوا موقعیت قدرت مطلق.

در طول 6 سال از 12 سال سلطنت این است که هنگامی که هیتلر خود را کشف توده بسیج مهارت به عنوان یک سخنران و یک مبلغ و لذت می برد شهرت به عنوان یک عوام فریب. Haffner نیست تخفیف هیتلر در دستاوردهای خود را. او استدلال می کند که در میان دستاوردهای مثبت یکی که outshines دیگران او معجزه اقتصادی است. پس از تبدیل شدن به صدراعظم رایش در سال 1933 آلمان بود رفتن را از طریق یک رکود بزرگ با توجه به سقوط بازار سهام از اکتبر. 1929 و حدود 6 منگنز. بیکار بودند. در صرف 3 سال او زمانی اشتغال کامل. سخت به تصور کنید, اما این چیزی است که یکی از عواملی که سکوت بسیاری از انتقادات که هنوز او را رد کرد. نیز خود یکی دیگر از دستاورد استدلال Heffner شد دوباره نظامی و تسلیحاتی آلمان در 6 سال حاکمیت خود بود. هر دو ثابت می شود متفاوت است موثر در اقتصاد تقویت فعالیت های مهم و سیاست خارجی طرح به خصوص تسلیحاتی که تا به حال به طور موثر باطل معاهده ورسای. علاوه بر این او انجام شده عمده تحول اجتماعی در آلمان و آن را به نام “جامعه از مردم”. به وضوح سوسیالیسم بود یک اسم بی مسمی است و آن چیزی بود اما مجبور اجتماعی است. در اینجا نویسنده به وضوح تفاوت که هیتلر به هیچ وجه اجتماعی تولید مارکسیستها خواهد آن را ببینید اما او آن را به دست آورد با فشار دادن مردم به یک جمعی “سوسیالیستی” راه زندگی که آیا آنها آن را دوست داشت یا نه.

نویسنده متمایز هیتلر از دستاوردهای خود را ناگسستنی موفقیت که به دست او از سال 1930 to1941 در داخلی و سیاست خارجی. چه چیزی تغییر بین 1918 – 23 و از سال 1933 نویسنده دلایل هیتلر مخالفان با آنها او تا به حال برای مقابله, که هرگز قوی و یا دشوار است. در دهه 1920 جمهوری وایمار ثابت بیش از حد قوی برای او به ترک و به همین دلیل او یک شکست بود (سالن آبجو کودتای ناموفق سال 1923). بعد در 1930-40 او در برخورد با ضعیف و مخالفان از نظر شخصیت و کسانی که فاقد یک مفهوم سیاسی و یا تقسیم شدند در میان خود مانند محافظه کاران است. او به دست خود موفقیت نیست که به وسیله کارآمد کار اساسی ماشین آلات و ساختار سلسله مراتب دولتی اما با یک هرج و مرج بسته نرم افزاری از ناهماهنگ جرم سازمان صرفا با هم برگزار شد در بالا توسط خود افراد. در میان هیتلر سیاست خارجی موفقیت بود پاره کردن غل و زنجیرهای ورسای به عنوان او آن را به نام, توسط re نظامی راینلند و الحاق اتریش و Sudeten منطقه و ساخته شده است با توجه به بریتانیا بحث برانگیز “مماشات” سیاست که فرانسه به دنبال با وجود ضعیف شانس موفقیت آن است.

Haffner مورد بحث برخی از تصورات غلط در هیتلر شخصیت سیاسی و ایدئولوژی در فصل بعدی. وی معتقد است که از آن آسان است به جای هیتلر در یک کشور و یا حتی جناح چپ. او یک نوع متفاوت از سیاستمدار و در اینجا Ray معرفی اصطلاح به نام “programmatician” یک گذارنده از اهداف است. نویسنده همچنین با اشاره به تناقضات ذاتی در هیتلر مفهوم “دولت”, “ملت” و “نژاد” است که او اغلب استفاده می شود به حقه بازی در تفکر خود را در نتیجه باعث ایجاد سردرگمی بیشتر. در مقایسه با تعاریف پذیرفته شده از این شرایط آن هنوز هم دشوار به درک معنای واقعی پشت هیتلر ایده از “نژاد آریایی “” “عالی نژاد” و یا “بیشتر ژرمنی دولت” (ملت??). واقعا چه ایده های خود را و درک در مورد یهودیت یک نژاد و یک ملت و یا یک دین است ؟ Heffner استدلال هیتلر هرگز در نظر گرفته یهودیت یک دین بود که کاملا یک contrarian مشاهده از جهان و که او بارها و بارها توجیه می شود. اما این که آیا آن یک مسابقه و یا یک ملت به نظر می رسد او خود را کاملا مطمئن نیست ، یکی از چیزهایی که او کاملا مطمئن بود که یهودیان خود را متفاوت طبیعت بین المللی هستند و ناتوان از ایجاد یک دولت و از این رو هرگز محدود از نظر جغرافیایی. او همچنین به معرفی هیتلر-ism ایدئولوژیک عمارت هیتلر به programmatician که به اشتباه معتقد است که همه تجلی در تاریخ جهان صرفا تجلی خود حفظ درایو از نژادها و در این درایو سازمان ملل جنگ برای به دست آوردن یک “فضای زندگی” توسط دائم و یا در معرض نابودی مغلوب و دستیابی به سلطه بر جهان.

در-مسلما جالب ترین فصل بود “اشتباه است.” جهان امروز نویسنده استدلال می کند که آیا ما آن را دوست دارم یا نه, این است که هیتلر جهان است. بدون هیتلر خواهد بود وجود دارد بدون مشارکت آلمان و اروپا است. بدون او خواهد بود وجود دارد هیچ اسرائيل; بدون او خواهد بود وجود دارد هیچ آمریکایی ها و روس ها در برلین; پس از آن خواهد بود وجود دارد هیچ de-استعمار در چنین سرعت سریع و بدون آسیایی, عرب یا آفریقایی رهایی; بدون او وجود دارد خواهد بود و نه “جنگ سرد” و پس از آن ظهور و یا روسیه و آمریکا قدرت جهانی. در این 12 سال جهان تاریخچه حول مرد تنها بود و توسط او. Heffner بازگو که در چند سال گذشته هیتلر ساخته شده بسیاری از اشتباهات که در نهایت ثابت فاجعه برای او. اول جدی اشتباهات او بود یهودستیزی در برابر یهودیان آلمانی باعث گسترده تحقیر در میان مردم تبدیل دوستان به دشمنان است. او دومین بود که او حمله به روسیه و اعلام جنگ امریکا است. این در واقع یک ابلهانه پوچ تصمیم گیری است. او به سادگی برپا جنگ بریتانیا و فرانسه در سال 1939 و زمانی که هر دو آماده بودند برای چنین جنگ فعال یا مادی یا روانی. روسیه همیشه در هیتلر نقشه ذهنی به عنوان آلمانی “زندگی در فضا” و زمان آمده بود پس از پیروزی بر فرانسه به حلقه پرده برای این اصلی فتح. Ray خاورمیانه کالبدشکافی این غیر قابل درک اشتباه از هیتلر هنگامی که او باعث جنگ در آمریکا در سال 1941 و دلیلی برای ژاپن بی تفاوت نگرش نسبت به آلمان در روسیه فتح.

در تاریخ و زمان آخرین اما یک فصل هیتلر جنایات Ray بازگو طور خلاصه در مورد هیتلر جنایت علیه قطب روسها کولی ها و معلول. او مفصل است که در حدود سال 1942 در آنجا گسترده شده بود تحقق است که هیتلر قتل عام نمی شدند ‘جنایات جنگی’ اما جنایات خالص و ساده است. متاسفانه این آگاهی است که بعدها تاری نورنبرگ “جنایتکار جنگی” محاکمه تاسف کارایی که هیچ کس را دوست دارد به یاد داشته باشید. او سخنان که در دسامبر سال 1941 هیتلر ساخته شده بود انتخاب نهایی خود را بین دو ناسازگار هدف که او به دنبال از ابتدا – آلمانی سلطه بر جهان و نابودی یهودیان است. هیتلر رها سابق با توجه به تحقق آن است که در حال حاضر غیر ممکن است داده قوی و قدرتمند مخالف از متحدین او به طور کامل متمرکز بر بعد.

در فصل آخر “خیانت”, Ray با قدرت استدلال می کند که هیتلر وارده به مراتب بیشتر آسیب در هر هدف نمایش در آلمان است. با تشکر از هیتلر و آلمان نه تنها دچار کاهش وضعیت به عنوان سایر قدرت های بزرگ غربی در اروپا بلکه از دست داده و تقریبا یک چهارم از آن ملت قلمرو و آنچه باقی مانده بود نیز تقسیم شده است. این کتاب به زیبایی به پایان می رسد با این خطوط –

“برای تاریخ آلمان پایان با هیتلر. هر کسی اعتقاد داشتند که آن را ندارد, و احتمالا حتی شادی در آن درک نمی کنند که چقدر او نتیجه انجام هیتلر گذشته خواهد شد و عهد.”

این کتاب بدون شک یک جواهر در میان ادبیات است که در دسترس است در دوران نازی ها. و به شدت توصیه می شود برای هر کسی که به دنبال ترین مختصر و قدرتمند با هدف تجزیه و تحلیل بر هیتلر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top